Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az lenne a legjobb, ha a...

Nem az lenne a legjobb, ha a sok acsarkodó, nyugatbarát, aki mindig azt lesi, hogy "jajj itt meg ott mennyivel jobb", mind kivándorolna az országból?

Figyelt kérdés
Maradnának azok, akik hajlandóak áldozatokat hozni a hazáért, épp, ahogyan azt őseink is tették már Álmos és Árpád óta, akik életüket adták a hazáért.
2012. máj. 5. 11:41
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jöttek ide egyből az orvosok, de mindegy. Ha már róluk van szó, az igaz, hogy meg kell fizetni őket, mert fontos és nélkülözhetetlen a tudásuk. DE! Ez valamilyen szinten erkölcsi szakma is! Egy orvosnak hóban, fagyban, háborúban, mindenhogy gyógyítania kell, nem csak pénzért!!! Aki orvosnak áll, az szerintem ezzel együtt ezt is vállalja! Ha Magyarországon kiképezik, akkor azért cserébe nehogy már az angolt meg a németet gyógyítsa, csak azért, mert ott többet fizetnek!
2012. máj. 5. 12:36
 12/40 A kérdező kommentje:

ma 12:34


Jól tetted, hogy elkotródtál!

De fogtok ti még sírni ezért, mert lenézitek a hazátokat...

2012. máj. 5. 12:37
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
attol hogy valalki jobb jovot szeretne maganak meg nem nezi le a hazajat. de megtanultam hogy a nagy "osmagyarokkal" felesleges is vitazni. ha neked otthon jo, orulj neki.Aki meg menni szeretne az ugyis megy. hol itt a problema?
2012. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz? Elintézed nekem? Ha igen, holnap már indulok is...
2012. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel probléma. Pont azt mondom, hogy sokkal jobb, ha kirostálódik a nép.
2012. máj. 5. 12:47
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

"Jól tetted, hogy elkotródtál!"


Pont erről beszélek. Egyébként megkérdezhetem, mit dolgozol?

2012. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

ma 12:42


Menj akkor, senki nem tart vissza.


Mondjuk vicces, mert pont én mehetnék, akinek a rokonai Berlinben élnek, és mondják, hogy menjek, én meg nem akarok. Más meg menne, de nem tud.

2012. máj. 5. 12:48
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

" Egy orvosnak hóban, fagyban, háborúban, mindenhogy gyógyítania kell, nem csak pénzért!!! Aki orvosnak áll, az szerintem ezzel együtt ezt is vállalja! "


Ez hova van leírva?


"Nincs ezzel probléma. Pont azt mondom, hogy sokkal jobb, ha kirostálódik a nép."


Gyönyörű lesz az ország, ha ez a kirostálódás. Itt marad egy marék tehetségtelen gyűlölködő ember. Miniafrika.

2012. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok.
2012. máj. 5. 12:49
 20/40 anonim ***** válasza:
19%
BTK?
2012. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!