Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az lenne a legjobb, ha a...

Nem az lenne a legjobb, ha a sok acsarkodó, nyugatbarát, aki mindig azt lesi, hogy "jajj itt meg ott mennyivel jobb", mind kivándorolna az országból?

Figyelt kérdés
Maradnának azok, akik hajlandóak áldozatokat hozni a hazáért, épp, ahogyan azt őseink is tették már Álmos és Árpád óta, akik életüket adták a hazáért.
2012. máj. 5. 11:41
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy hova van leírva?

A Hippokrátészi esküről hallottál már?


Ez nem cipészszakma, ahová azt ember beviszi a cipőjét, hogy kilyukadt, de ugyan varrja már meg, de most nincs pénzem. Erre meg elküldik, hogy akkor így járt.

De ha egy orvoshoz valaki becsönget, hogy egy ember összeesett az utcán, nem mondhatja, hogy: van pénze? Nincs? akkor nem megyek...


Pont, hogy a semmittevőkkel van a legnagyobb gond. És azok nem a "nagymagyarok"... Egy tisztességes ember világnézetébe nem fér bele a semmittevés, meg a herélkedés...

2012. máj. 5. 12:53
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

"ma 12:42


Menj akkor, senki nem tart vissza."


--> az lehet, csak éppen nincs hova és miből mennem... Egyelőre.

2012. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy egyesek szerint nyugaton jobban megélhet az ember , mi még a hibájuk?
2012. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon jól hangzik az ideológiád, hogy az orvos gyógyítson mindenkit (ez addig oké is, hogy nyilván, ha összeesik valaki az utcán, nem fogja otthagyni, ha nincs pénze), de ha itthon éhen hal, kinn meg jól él, akkor most szerinted!?

De te biztos akkor is itt maradnál, és ugyanígy döngetnéd a melled, hogy te márpedig élsz-halsz a hazáért, meg a magyar emberekért... Tuti. :D

2012. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, kérdező, én majd külföldön fogok dolgozni4 de ezért miért is lennék hazaáruló? azért mert normális fizetésért akarok dolgozni?
2012. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idegesít a világnézeted. Egy orvos szerinted nem ember? Nem kell ennie, családot eltartania, szórakoznia? Egyetemi hallgatóként azért én több értelmet várnék valakitől. Azért kiváncsi lennék, hogy diplomázás utána mennyire fog megváltozni a véleményed, amikor hónapokig keresed az állásokat, de protekció nélkül a kutya nem vesz fel. Én már túl vagyok ezen, pedig nem valami kamuvégzettségem van, kijöttem és két hét alatt kaptam munkát. Hazafiságból nem lehet megélni, ez elcsépelt mondat, de így van. Bár igazából azt se értem, mire föl az a nagy hazafiság.
2012. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

[link]



Akkor ne a magyar adófizetők pénzén taníttassák ki magukat. Menjenek azonnal külföldre és ott tanuljanak a külföldi ország pénzén.


Én arról beszéltem elsősorban, hogy azokkal van a baj, akik puffognak meg vagdalkoznak, meg külföldön is csak rossz hírét keltik az országnak, aztán később lenézik az itt élőket. Meg a "bezzegelés" hogy máshol mi van... Nyitott az államhatár, mindenki mehet, amerre lát.

2012. máj. 5. 13:01
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
A hippokratészi eskü pedig egy szóval sem említi, hogy csak Magyarországon gyógyíthat az orvos, úgyhogy ezt csúnyán benézted.
2012. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Ki írta ezeket? Mert hogy én nem, az biztos. Nem azt írtam, hogy " az orvos nem ember" stb. Hanem, hogy nem értem a rinyálást, mikor napi több százezreket tesznek zsebre (tisztelet a kivételnek), és ha nincs pénzed, kb ott dögölhetsz meg. Na, az ILYENEKRE SEHOL nincs szükség!


Én sem marketingmenedzsernek meg ügyvédnek tanulok, elhiheted...

Én csak nem értem "nagymagyarozást" meg a többit. Azt, hogy az emberek tétlenül nézik, hogy semmi nincs már magyar kézben, még a vizünk sem! Nem érdekel senkit, addig, míg van rtl klub meg tv 2! Aztán ha már valami bezavar a kis világukba, meg egyből verik magukat, hogy ő innen elmegy, mert ez milyen egy "szar" hely stb..

2012. máj. 5. 13:06
 30/40 A kérdező kommentje:

Te nézted be... Értő olvasás általános iskola 3. osztály...


Azt írtam, hogy az orvos vállalja a gyógyítást minden körülmények között.

2012. máj. 5. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!