Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb modszer h jobb...

Mi a legjobb modszer h jobb kondiciora tegyunk szert?

Figyelt kérdés
Kuzdosportra jarok es nemart ha nagyon jo a kondim...

2012. ápr. 17. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Jó kis módszer, de crossfittel valamint kettlebellel is lehet próbálkozni a futás mellett:)

2012. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, edzésen mit csináltok :D? Nekünk váltakozva van erőnlét, technikai és állóképességi edzés, tegnap pl állóképesség volt (9x2 perc zsák, futás, több száz fekvő-felülés-guggolás felugrás, miegymás..), 2 órásak az edzések és elég jó kondícióban van mindenki. Mást nem nagyon tudsz csinálni, max ha nem elég kemények az edzések akkor járj el mellette futni, az a legjobb állóképességhez.
2012. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyakran bele esek abba hibaba h akcio kozben nemveszek levegot csak izombol dolgozok.Tudom h ez nagy hiba! onkontrollal atkell magamat szoktatnom.....De azt szeretnem ha nekem lenne a legjobb kondim
2012. ápr. 17. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezt már általában minden küzdősport edzés legelején bele "verik" az emberbe, hogy FÚJD A LEVEGŐT!!! Próbálj meg ütéseknél ssssssssss hangot kiadni, mi így tanultuk..Nálam sosincs gond a levegő vétellel, nem szoktam kifulladni. Az hogy nem veszel levegőt nem egyenlő azzal hogy nincs jó kondíciód, úgyhogy ha csak ennyi a gond, akkor vegyél levegőt :D


Drizzt

2012. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálunk meg pont fordítva van.

az edző mindig üvölti-vegyetek levegőt!lélegezz!

van egy versenyző srác,ő pl úgy szívja meg fújja sparring közben,mint a gőzmozdony.

megkérdeztem.

azért veszi így,hogy ne felejtse el és folyamatos maradjon és spanolja is magát vele.

az elején nálam is alap hiba volt,hogy csak fújtam.

amúgy az első linkje király.

ezt is csinálhatod,elég bitang-

http://www.youtube.com/watch?v=mYq8LTFHtUU

2012. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen fújás után mi is levegőt veszünk, de a túlzott levegő kapkodástól beszúr az oldalad, azt szevasz, gondolom ismerős az érzés :D A burpee pedig alap, mi minden edzésen csinálunk minimum 50-et, de tegnap 100 volt.
2012. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
edzesen viszonylag konnyen megcsinalom az eronleti edzeseket.De mikor szapringolunk akkor anyira koncentralok Befeszulnek az izmaim h nemveszek levegot.Tisztaban vagyok vele h lazitani kene es melyen kene lekegeznem.De valahogy akcio kozbe nemmegy.
2012. ápr. 17. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:

milyen gyakran van sparring?

többet kellene csinálnod,hogy szokd.

2012. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!