Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon viszonylag sokan tartják Hitlert pozitív személyiségnek, ezzel szemben Németországban szinte egyöntetűen egy hatalommániás nacionalista pancsernek tartják, aki miatt máig szégyenkeznek?

Figyelt kérdés
Most akkor a mi nácikáink jobban tudnak mindent?
2012. jún. 4. 16:47
1 2
 11/19 Pro Patria ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy sokan pozitívan ítélnék meg Hitlert itt, Magyarországon.

Amit viszont visszakérdezek: miért van világszinten Hitler démonizálva a sokkal véresebb kezű diktátorok mellett?


Sztálin kommunizmusa, a 100 millió áldozat semmi. Ebből csak az ukránok tettek ki 7-10 milliót (mindez egy év alatt halt meg!). Róluk semmi szó nem esik.


Melyikkel váltasz ki nagyobb riadalmat, döbbenetet egy jelmezbálon? Ha Hitlernek, vagy ha Sztálinnak öltözve jelensz meg?

Na, ez az, ami inkább különös.

2012. jún. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Édes Istenem, mennyi hülye van itt! :D

Németországban éltem és nem úgy, mint egy vendégmunkás. Kizárólag szinte német barátaim vannak. Mind magasfokú iskolai végzettségű, intelligens ember! És tudjátok mi a véleményük az egészről, mikor egymás közt vagyunk? Legszivesebben fellőnék a Holdra a zsidókat a törökökkel együtt! Hitlert nem istenítik, de tisztában vannak azzal, hogy minden okkal történt és hogy a Holocaust egy nagy hazugság! Nem hülyék a németek se! Csak nem hangoztatják úgy, mint a magyarok. Hallgatnak nyilvánosan, mert másképp börtönbe csuknák őket! Az egész Holocaust téma manipulálva van, elferdítve, hazugságokkal tele! Röhejes, ahogy a zsidók is viselkednek. :D Szepeg a s*ggük, golyóálló üvegek vannak a házaik ablakain. Vajon miért?! :) Én Hitlert nem tartom sem pozitívnak, sem pedig negatívnak. Okkal tette azt, amit tett, csak rosszul!

2012. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
63%
én nem értek hozzá.. de azt tudom hogy nagyon nagyon sokan rühellik hitlert.. magyarok is .. undorító féreg volt.
2012. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15%
Fogalmazzuk át a kérdést. Miért van az ,hogy Adolf Hitler a Német népen kívül minden más emberi fajt ki akart írtani, de mi magyarok DEMAGÓG módra istenítjük. Németország tanult az esetből,bár tudjuk sokan utálják az iskolát de egyes országokban még mindíg onnan mennek egyetemre és onnan tanulnak történelmet,nem a facebookon vagy a youtubon,vagy a magyar híradókon. Tisztelt magyar társaim, a média által manipulált nép ne beszéljen agymosásról,főleg ha az országábol sose tette ki a lábát és sosem látott világot.
2012. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó te egy agy mosott MSZP-s vagy.


Hitler csak a szidókat és a cigányokat + politikai embereket akart ki irtani. Ami jogos volt.

Mert a zsidók most is világuralomra készülnek. Akkor

Hitler állította meg őket,most senki nem fogja.

2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Németországban a családokon belül odahaza nagyon sokan pozitívan beszéltek nekem Hitlerről.

De szigorúan odahaza,ahol senki nem hallja!!

Úgy hiszem a németek nem felejtik el.

2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Németek nem szégyenkeznek.

A mai napig a legismertebb német a világon,megelőzve Schumachert,és Beckenbauert is.

2012. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Ro**dt fasiszta fenevadak a németek és a magyarok is, antifasiszta magyar vagyok! :)
2013. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Domonik1991-nek.

Na azért ne általánosíts! Nem minden német,s magyar rohadt fasiszta,mint ahogy a zsidók sem voltak mind szentek,s a cigányok rajainak zöméről meg talán jobb is nem beszélni!

Bocs haver,de nem ártana ha mielőtt valamit leírsz,egy picit gondolkodj is,ha nem megy,növessz magadnak agyat!

2013. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!