Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a Fidesz jobboldali...

Hogy lehet a Fidesz jobboldali párt, Kommunista és Liberális múltú vezetőivel?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor KISZ(Kommunista Ifjak szövetsége)-titkárként kezdett.Kövér László a rendszerváltás előtt az állampárt MSZMP központi bizottságának tagja volt.Deutsch Tamás,Varga Mihály,Matolcsy György,Áder János szintén KISZ-titkár volt.Fónagy János,Szabadi Béla és még sorolhatnám......Szintén MSZMP-s volt.Tehát egy SzélsőBALOLDALI,KOMMUNISTA párt és szervezeteinek voltak tagjai.Rendszerváltás után a Fidesz LIBERÁLIS politikát képviselt.Ellenezték az egyház kárpótlását,kivonultak a parlament Trianoni 70. évfordulójából tartott megemlékezéséről és a nácikkal meg a jobboldali veszéllyel riogattak.A Fidesz vezetőjét Orbán Viktort a Liberális Internacionálé titkárává nevezték ki.Majd mikor 1992-ben az akkor jobboldali kormánypárt MDF elvesztette jobbos szavazóit.Hirtelen a Fidesz jobboldali,keresztény-konzervatív párt lett.Hogy van ez??!!-Hogy lehet az hogy a Fidesz vezérkara 20 év alatt Kommunistából-Liberálisba majd pedig Konzervatívvá változott???-Szerintem inkább ezek demagóg KÖPÖNYEGFORGATÓK.Akik a meggyőződéseiket pillanatnyi anyagi érdekeik szerint váltogatják!-Mielőtt valamelyik elvakult Orbánista MSZP-s nek nézne.Leszögezem hogy én Jobbikos vagyok.És szerintem ma az egyetlen jobboldali,nemzeti érdekeket ténylegesen képviselő párt a Jobbik.
2009. júl. 3. 22:10
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
"kérdező te egy faszopó köcsög vagy húzz az anyádba"-Ilyenkor jut eszembe a népszerű de igaz mondás: A STÍLUS MAGA AZ EMBER ! ---Egyébként nem vagyok "faszopó köcsög" mivel nem szoptam még fát:D :D :D
2009. júl. 4. 22:11
 22/36 anonim ***** válasza:
88%

Hát pedig a 19:45-nek van igaza!


(Ha nem tudnád azt meg azért úgy írta, hogy átmenjen a cenzúrán.)

2009. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Igen,igaza van mert bírálni merem Orbánt az istent és tolvaj bandáját az arkangyalokat.Majd jövőre fogok jót röhögni rajtatok mikor megnyeri Orbi papa a választást,kormányt alakít.És majd várjátok a 100%-os béremeléseket,a kánaánt meg a repülő sültgalambot.Azt majd pofára estek mikor egy újabb megszorító csomag jön,mikor megint felvesznek majd egy hatalmas IMF hitelt és mikor a jelenleg Fidesz által elutasított kormányjavaslatokat,intézkedéseket újra előveszik és már megszavazzák.Akkor fogtok pofára esni.Annyira egysíkúak vagytok hogy azt hiszitek hogy Orbi kézrátétellel gyógyít.Már alig várom a következő évet hogy jót röhöghessek rajtatok kedves egysíkú Zsideszes honfitársaim.
2009. júl. 4. 23:14
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezö a MIÉP-re kell szavazni!
2009. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
49%

MI AZ H "BUXERÁNS SZDSZ" ????

én baroimira nem politizálok, de sokaknak egyszerűen fáj az ami mellesleg tök természetes, és európai színvonalon élő országokban működő dolog? Akkor meg mégis mit akarunk? Amíg itt nálunk ilyen mentalitású emberek vannak, és politikai hovatartozástól függetlenül, addig ne akarjunk mi semerre se menni, mert csak kiröhögtetjük magunkat, ahogyan tetük eddig is.


Engem felháborított az a bejegyzés komolyan.

2009. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
61%

19:45-ös te egy idióta vagy ....

Az a helyzet, hogy a kérdező nagyon jól látja a dolgokat, de tudom, ez sokaknak persze fáj.

2009. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
70%

A Fideszt pártolóktól kérdezném, hogy az hogy történhet meg, hogy Tatabányán a Fideszes polgármester szó nélkül végignézi, ahogy a város egyik alappillérét megteremtő iskolát a földbe tiporják?

Ezt nevezem köpönyegforgatásnak a javából, a TVben bezzeg mekkora szájhős...!

/lehet leszavazni/

2009. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
70%
zsidesz, maszop, szadesz... egyik se jobb a másiknál! kommunisták és zsidók vezetik mind3 pártot, de lehet még hagyni, hogy mégjobban tönkretegyék Magyarországot!A saját szemeteknek higyjetek, ne a politikusoknak...
2009. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

23:19!


Talán a Péch Antalra műszaki szakközépre gondolsz?


Egyébként igazad van,a fideszes Bencsik János ellenvetés nélkül tűrte hogy a város(és talán a megye)legnagyobb tradíciókkal rendelkező,színvonalas iskoláját egy tollvonással felszámolják és beleolvasszák egy integrált semmitmondó masszába.


A tatabányai iskola integráció ellen is csak a Jobbik emelte fel a hangját és tüntetett.

A helyi MSZP/SZDSZ nyíltan támogatta az integrációt,a helyi Fidesz meg lapított mint a szar a fűben.(mint mindig,mindenben)

2009. szept. 17. 14:01
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meglepődtem, hogy tudtad melyikre gondolok. :)

Amúgy igen, az iskola épülete már több mint 100évet átvészelt, túlélt 2 világháborút, a város egyik (talán a legnagyobb?) alapkövét az onnét kijövő emberek teremtették meg, és akkor képes a város egyik szemetével összevonni, és onnét kinevezni a mutyiigazgatót! Isten adja, hogy egyszer tudjak egy pár percet beszélni a Polgármesterúrral... megtudnám hogy is van ez az egész...

2009. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!