Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ti SZEMÉLY SZERINT...

Jobbikosok ti SZEMÉLY SZERINT mely kisebbségeket nem kedveltek, és miért?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Én nem faj hanem tettek alapján ítélem meg az embereket. Gondolom elsősorban a romákra gondoltál (?)...Nekem van nagyon kedves roma barátom viszont ismerek olyat is aki ritka bunkó, szóval ennyi...
2012. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok jobbikos, de megértem azokat, akik nem szeretik a cigányokat - szerintem rájuk gondolsz, hiszen pl. a sváb kisebbség tagjaival senkinek nincs semmi baja.


Ez NEM RASSZIZMUS, hiszen az emberek nem a bőrük színét nem szeretik, hanem mert ellopják más terményeit, naponta vernek agyon időseket néhány forintért, városban üvöltöznek és szemetelnek az utcán, lopnak a metrón, kirabolnak ha este mégy haza, stb. Ez nem rasszizmus, amit el akarnak veled hitetni!

2012. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Bár nem vagyok nagyon Jobbikos,de én a cigányokat,zsidókat utálom a legjobban,és niggereket se ekdvelem.Miért?Tapasztalat.Felszállok egy buszra,villamosra akármire,és hallom hogy valaki mögöttem valaki ordít,bömből nála a zene,játsza a raj csávót,hátra se kell forduljak mert tudom hogy egy cigány.Vagy pl megyek az utcán messzíről látom hogy kint ül 20 ember hétköznap fényes nappal,és vakarják a töküket,ahelyett hogy dolgoznának,na azok is csak cigányok lehetnek.
2012. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok egy nagy jobbikos. Meg nem is vagyok nagy fajgyűlölő sem, de én elsősorban a romákat utálom, hogy miért? Mert a mi adónkból élősködnek, kapják a hihetetlen nagy segélyt mert ők a kisebbségiek pedig már lassan mi vagyunk azok. Gyűjtögetnek, mindenkit zaklatnak ha kell nekik vas vagy ha eladnának valami lopott vagy hibás dolgot kevés pénzért. Ezek mellett hihetetlen agresszívak, mindenkibe belekötnek, lopnak amit csak lehet, és őket védi a rendőrség. Ha pedig egy magyar ember csinálja pont ugyanezt akkor már rég leültetik szemrebbenés nélkül. Ez itt a baj hogy mindenki védi őket és hagyják hogy élősködjenek kedvükre. Persze vannak köztük kivételek akikkel jóba vagyok meg tudom róluk hogy rendesen dolgoznak és normális körülmények között élnek. De kevés ilyen van sajnos. Én kimondom azt hogy csak azokat utálom akik visszaélnek azokkal a dolgokkal amiket az ország ad nekik. Négerekkel speciel semmi problémám nincs mert ők nem agresszívak nem élősködnek rajtunk, itt vannak egy páran de jó fejek is tudnak lenni. Zsidókkal abszolút semmibajom nincs nem tudom hogy sokan miért utálják őket. Nekem ez a véleményem.
2012. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A románokat. Mert itt is úgy viselkednek, ahogy otthon. Neked kell elnézést kérni, ha köpköd, szemetel, rongál, nagy a pofája, és különben is, ő az univerzum közepe, hiszen maga Traianus császár egyeneságú leszármazottja.
2012. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Egyébként eddig a liberálisok / antifák be akarták mesélni az embereknek, hogy a jobbikosok szélsőjobbos buta emberek, de statisztikák szerint az egyetemisták között a legnagyobb a Jobbik támogatottsága. Van olyan egyetemen politológia szak, ahol 70%-a egyetért a Jobbik programjával.


Amúgy meg a jobboldaliságot más országokban hazafiságnak mondják, abszolút pozitív fogalomként, az országot más gazdasági érdekeknek kiszolgálókat pedig hazaárulóknak. Talán nekik van igazuk!

2012. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A romákat. A négerekkel semmi bajom sokszor "találkozok" velük utcán.
2012. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
én pl. kisebbséghez (nem roma) tartozom és nekem a rasszistákkal meg a nagymagyarokkal van bajom. a jobbik miatt nagyon felbátorodtak sokan és rossz azt látni, hogy mindenhol ki akarnak irtani szó szerint! egyszer tudnátok meg, hogy milyen érzés így árpádsávoszászlót meg gárdást látni és szerintem sose akarnátok rasszizmust. az én népem nagyon sokat tett az országért most meg gyűlölnek minket. én nem szeretem a magyarokat, mert sokat szenvedtem miattuk. bocs de ez a véleményem.
2012. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

"egyszer tudnátok meg, hogy milyen érzés így árpádsávoszászlót"


Magyar nemzeti jelkép. Ha nem tetszik, keresel másik nemzetet, amelyik eltartja a fajtádat.


"az én népem nagyon sokat tett az országért"


Most esett le, hogy ez egy poén hozzászólás. Akkor bocsi.

2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

" "egyszer tudnátok meg, hogy milyen érzés így árpádsávoszászlót"


Magyar nemzeti jelkép. Ha nem tetszik, keresel másik nemzetet, amelyik eltartja a fajtádat. "


nemzeti jelkép VOLT, amíg politikai célokra ki nem sajátították. Innentől kezdve viszont már nagyon nem az, hanem az adott politikai ideológiának a jelképe - tudod, egy jelképnek önmagában nincsen jelentése, csak társult jelentése létezik, tehát hogy mire használják.

És mivel ezt a zászlót az utóbbi kb. kétszáz évben így önmagában demonstratíve csak a szélsőjobbon használták (tudom, hogy ez sok fiatalabb emberkének új, de ez a zászló kb. ha 10-15 éve kezdett újra divatba jönni, akkor is a szélsőjobb által kisajátítva, előtte abszolút nem volt benne a köztudatban), ezért ez ennek már ez a társult jelentése.

Ha valóban olyan fontos lett volna ez a nemzeti jelkép és a jelentése (hogy egy nemzet vagyunk), akkor talán nem kellett volna meggyalázni és elrontani azzal, hogy egy politikai szimbólummá silányítjátok. Ha valóban fontos lett volna.


Amúgy meg a "fajtám" jellemzően lényegesen több adót fizet, mint a hozzád hasonlók, szóval ne menjünk bele, hogy ki is tart el kit, okoska.


------------


"

"az én népem nagyon sokat tett az országért"


Most esett le, hogy ez egy poén hozzászólás. Akkor bocsi."


A saját hazád történelmét ismernéd legalább, aztán hasonlítanád össze, hogy te meg az összes pereputtyod mennyit is tett le az asztalra.

2012. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!