Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ti SZEMÉLY SZERINT...

Jobbikosok ti SZEMÉLY SZERINT mely kisebbségeket nem kedveltek, és miért?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 42%-os áruld már el milyen kisebbséghez tartozol, akik sokat tettek az országunkért.
2012. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Én a zsidókat, cigányokat, románokat és kínaiakat. Négerből nincs itt annyi hogy bajom lehetne velük.
2012. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

"nemzeti jelkép VOLT, amíg politikai célokra ki nem sajátították"


Szerinted. Szerintem meg még mindig az Árpád-házi királyok lobogója. Hogy te, meg mások mire használjátok és mit magyaráztok bele, az még mindig a magánügyed.


"Amúgy meg a "fajtám" jellemzően lényegesen több adót fizet, mint a hozzád hasonlók"


Ezt kötve hiszem, de nyilván van rálátásod a könyvelésemre, elvégre látnok vagy.


"A saját hazád történelmét ismernéd legalább, aztán hasonlítanád össze, hogy te meg az összes pereputtyod mennyit is tett le az asztalra."


Az én pereputtyom alapította és építette fel ezt az országot, amíg ti a lovakat loptátok.

2012. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy mielőtt rákattintok a kérdésre, már tudom, hogy egy idő után nem a valódi válaszokról lesz itt szó, hanem arról, hogy két ember, aki nem is ismeri egymást, nem tud semmit a másikról, kezdi el marni egymást, mert mindkettő többnek érzi magát.


Nem vagyok jobbikos, de szerintem egyetlen jóérzésű, művelt ember sem utálhat kollektíve egy népcsoportot, etnikumot. Én azokat utálom, akik a nép eltartottjai, lopnak, gyilkolnak, lehetnek akár magyarok, romák, de üzbégek is, ez egysúlyú bűn.


Tény, hogy van egy apró, de annál zajosabb "politikai" csoportosulás, aminek sikerült elérnie, hogy úgy tekintenek ránk Európában, mint egy antiszemita, rasszista országra, ahonnan menekülnek a kisebbségek.


"Egyébként eddig a liberálisok / antifák be akarták mesélni az embereknek, hogy a jobbikosok szélsőjobbos buta emberek, de statisztikák szerint az egyetemisták között a legnagyobb a Jobbik támogatottsága. Van olyan egyetemen politológia szak, ahol 70%-a egyetért a Jobbik programjával."


Ne haragudj, de aközött, hogy valakinek diplomája van / épp a felsőoktatásban tanul, és aközött, hogy művelt, értelmes ember, akkora szakadék tátong, mint a Marianna árok. Most, hogy ennyire fel van hígulva a felsőoktatás, kb. boldog-boldogtalant felvesznek (jó, a jogi és gazdasági szakokra már nem - de éppen oda is, ha anyucinak-apucinak van elég zsé a zsebében) szerintem nem érdemes azzal kardoskodni, hogy az egyetemisták mit gondolnak.

Akik ma az országgyűlésben ülnek, ők is (vagy legalábbis egy részük) egyetemisták voltak valamikor, aztán nézhetjük, ma hogy gondolkoznak és mit csinálnak.

2012. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!