Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat Jobbikosnak...

Miért lett divat Jobbikosnak lenni?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert elég sok ismerősöm,haverom van és majdnem mindenki korosztálytól függetlenül egyöntetűen Jobbikos lett.

Ha kimegyek a focimeccsre az egész szurkolótábor jobbikos.

Mivel sportolok ezért tudom hogy a sportolók többsége is Jobbikos az én környezetemben.

A Gimnázium ahova jártam az osztályomban aki elment szavazni 2 kivétellel mind a Jobbikra szavazott.

Haverjaim közül(akik télleg sokan vannak)akik elmentek szavazni 90%-ban a Jobbikra szavaztak vagy majd fognak szavazni ha betöltik a 18-at.

Barátnőm is rájuk voksolt és a családja is.

A saját Családomban is.Az apám aki megrögzött Fideszes volt...most Jobbikos lett,anyám szintén.Nagyapám aki MSzP-s volt most a Jobbikra voksolt.Nagybátyám aki életébe sose politizált most jobbik hív lett.

És most kapaszkodjatok meg ismerek Jobbikos félcigány gyereket is.

Mondjuk én is a Jobbikra szavaztam,de csak azért hogy így "rúgjak bele" a jelenlegi sz..r politikai elitbe(MSZP,FIDESZ,SZDSZ,MDF).És bevallom nagy örömömet leltem abban hogy Rytkó Emília majdnem elsírta magát mikor felolvasta a Jobbik Ep-választási eredményét,az nagyon isteni volt számomra :D


De azt azért mégis furcsállom hogy ennyire sokan lettek Jobbikosok.


Ez a "Jobbikosnak lenni" dolog már mánia,divat lett itt Magyarországon?


2009. júl. 14. 01:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%
azért ledöbbentem pár válaszon, és minden fajta radicalizmustól természetesen el kell határolódni, a magyar gárda mintájára a jobbikot is fel kellene oszlatni ítélettel
2009. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%
FASISZTAVESZÉÉÉÉLY!!! Az újnyilas eszme ébredőben van!!! Tégy ellene míg nem késő!!! Fel, vörös proletár!!! Közeleg a szabadság!!!
2009. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

Van egy csoport, akinek baromira elege van a jelenlegi politikai elitünkből, és teljesen jogosan, ha megnézed, mit művelnek (tiszta ovi, leszámítva azt, hogy az óvónéni hiányzik, és emellett ők a legnagyobb tolvajok). Ez a csoport egyszerűen csak szeretné már végre letörni a szarvukat ezeknek a csalóknak, akik ott melengetik a bársonyszéket, és a korábbiaknál nagyobb arányban kezdenek a kis, új, parlamenten kívüli pártokra szavazni, és ezek közül egyik a Jobbik. Van, aki még a programjukat is átlapozza, és még egyet is ért vele. Az, hogy mennyit valósítanak meg belőle majd, akkor derül ki, ha odaengedjük őket, tehát terjesztik ismerősi körben is.


Én spec. egy másik jelenleg kis pártot támogatok, én az ő programjukkal jobban tudok azonosulni, mint a Jobbikéval, de a Jobbiké is szimpatikus, így ha 2-re lehetne szavazni, a Jobbik lenne a másik. A jelenlegi politikai elitünk jó lenne, ha visszább venne magából, mind a 4, és ráfér a parlamentre egy kis vérfrissítés.


Vannak a divat-jobbikosok, őket nem érdekli a program, ők általában csak arra hajolnak, amerre a szél fúj, a bizonytalanok, akiknek könnyű ígéretekkel a kedvében lehet járni anélkül, hogy végiggondolnák, hogy megvalósítható-e, a lényeg, hogy nekik egyénileg legyen jó az a bizonyos ígéret, ők csak a felületet nézik, a tervezett kivitelezési módszert nem, őket mindegyik párt próbálja megcélozni, mert sokan vannak, és számít a szavazatuk, mondjuk, hogy a mérleg nyelve. Na, ilyenek is pártoltak át a Jobbikhoz.

2009. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
ez nem divat....tudod, csak ilyen sok ember van, akiket elkeserít a jelenlegi helyzetünk és változtatni akar rajta...én pl a gyermekeim jövőjét nézem és ezért vagyok jobbikos, az egyetlen párt, ami csinálna is valamit...a többi már leszerepelt
2009. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

"én pl a gyermekeim jövőjét nézem és ezért vagyok jobbikos"


Ezért támogatsz egy olyan pártot, amely Oroszország szatellitjévé kívánja tenni Magyarországot ( [link] és amely el akarná űzni a külföldi tőkét, hogy az országot önellátó mezőgazdasági országgá változtassa à la Burundi? Jó apa lehetsz.

2009. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Jó anya leszek, aki azt szeretné, ha a gyermekei boldogulnának majd ha kirepülnek a fészekből és nem egy olyna csődtömeg országban élnének, amiben most én...szeretném, ha a gyermekeim tehetségét becsülnék majd és nem azt,hogy milyen hosszú a nyelvük és nem akarom gyerekkorukban attól félteni őket fényes nappal, hogy megerőszakolják vagy összeverik, esetleg meg is ölik őket! Miért kellene az országnak függenie a többitől? Miért ne állhatna meg végre a saját lábán? Igenis legyünk önállóak... a magyar termékeket kiviszik külföldre, majd onnan visszahozzák és eladják nekünk 2x annyiért....te neked ez jó? Mellesleg a jelenlegi helyzetben még nem is álmodhatok gyermekáldásról, ugyanis a szüleink már nem tudnak minket eltartani, a párommal egyedül kellene boldogulnunk, 2 év alatt talált egy munkahelyet, de az is kemény 30-40 ezer forintokat fizet havonta, én meg diákhitelből próbálok élni és egyetemre járok... nem tudunk elköltözni a szüleinktől mert nincs rá pénzünk, de nem kapok szociális ösztöndíjat, mert a szüleim bruttó keresetét kérték és nem a nettót....a bruttó szerint én jó családi helyzetben vagyok...érdekes, anyukámék mégsem tudják kifizetni néha még az utiköltségemet sem...de a cigány lánynak pusztán azért is jár ösztöndíj, mert cigány....
2009. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13%

"Miért kellene az országnak függenie a többitől? Miért ne állhatna meg végre a saját lábán?"


Tudod, melyik ország az, amelyiknek hivatalos programja az önellátás? Tudod melyik ez az ország, amelyik szinte alig folytat külkereskedelmet? Észak-Korea. Kapj már a fejedhez, gondold végig, miket beszélsz!


Egyébként a Jobbik dehogyis akarja az ország függetlenségét. Azért Nyugat-ellenesek, mert oroszbarátok.


"a magyar termékeket kiviszik külföldre, majd onnan visszahozzák és eladják nekünk 2x annyiért"


Nem. A magyar terméket kiviszik, a külföldit behozzák. Ezt úgy hívják, hogy külkereskedelem. Pl. a magyar mezőgazdaság termékeit évente 5 mrd Euro értékben exportálják, miközben az ország 3 mrd euro értékben importál mezőgazdasági termékeket. A mezőgazdasági külkereskedelmen az ország évente 2 mrd eurót nyer. Csak a hozzád hasonló felelőtlen analfabéták képzelik, hogy a külkereskedelem árt az országnak.


"Mellesleg a jelenlegi helyzetben még nem is álmodhatok gyermekáldásról..."


A Jobbik az országot mezőgazdasági országgá akarja alakítani. A mezőgazdaság kb. 500 ezer embert tud eltartani ebben az országban. Ha az eszement pártod eszement programja megvalósulna, akkor zimbabwei életszínvonalon élnénk. Valószínűleg nem akkor jönne meg a kedved a "gyermekáldáshoz".


"nem tudunk elköltözni a szüleinktől mert nincs rá pénzünk, de nem kapok szociális ösztöndíjat, mert a szüleim bruttó keresetét kérték és nem a nettót..."


A gazdasági helyzetet a gazdasághoz értő kormányok tudják javítani, nem olyan pártok, mint a Jobbik, amely pl. el akarja űzni a külföldi tőkét.

2009. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
annaka sok baromnak aki a jobbik szavazóit becsmérli csak azt tudom üzenni lakjanak cigányputriba és zsidó főnökelegyen a kölyke meg cigánygyerekek közé járjon aztán ugasson ,,ilyen defekteseka jobbikosokmeg olyanok"a k*rva édes anyukád az a defektes te baromállat
2009. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj a magyar termékek kivitelével, hogy nem a külkereskedelem árt, hanem hogy az őstermelők szemét fillérekkel szúrják ki. Tudom, mert a nagyszüleim is termelnek és nagyon keveset kapnak a rengeteg gyümölcsért, nagyapám dühében már kivágta az almafáik nagy részét, mert többe kerül megtermelni, mint amennyi befolyik az eladásból, így csak annyit tartott meg, ami a családnak elég. És ők már öregek, és nem tudnak autót vezetni, szóval nem tudják azt megtenni, hogy beviszik egy közeli városba. Jó lenne a külkereskedelem, ha nem így bánnának az őstermelőkkel.
2009. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

"Az a baj a magyar termékek kivitelével, hogy nem a külkereskedelem árt, hanem hogy az őstermelők szemét fillérekkel szúrják ki."


Akkor ha lezárjuk az ország határait a kereskedelem előtt, mindjárt többet fizetnek a termelőknek, vagy hogy? A két kérdésnek nincs köze egymáshoz, az általad felvetett problémát meg kell oldani, de ebben nem fog segíteni a Jobbik.

2009. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!