Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat Jobbikosnak...

Miért lett divat Jobbikosnak lenni?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert elég sok ismerősöm,haverom van és majdnem mindenki korosztálytól függetlenül egyöntetűen Jobbikos lett.

Ha kimegyek a focimeccsre az egész szurkolótábor jobbikos.

Mivel sportolok ezért tudom hogy a sportolók többsége is Jobbikos az én környezetemben.

A Gimnázium ahova jártam az osztályomban aki elment szavazni 2 kivétellel mind a Jobbikra szavazott.

Haverjaim közül(akik télleg sokan vannak)akik elmentek szavazni 90%-ban a Jobbikra szavaztak vagy majd fognak szavazni ha betöltik a 18-at.

Barátnőm is rájuk voksolt és a családja is.

A saját Családomban is.Az apám aki megrögzött Fideszes volt...most Jobbikos lett,anyám szintén.Nagyapám aki MSzP-s volt most a Jobbikra voksolt.Nagybátyám aki életébe sose politizált most jobbik hív lett.

És most kapaszkodjatok meg ismerek Jobbikos félcigány gyereket is.

Mondjuk én is a Jobbikra szavaztam,de csak azért hogy így "rúgjak bele" a jelenlegi sz..r politikai elitbe(MSZP,FIDESZ,SZDSZ,MDF).És bevallom nagy örömömet leltem abban hogy Rytkó Emília majdnem elsírta magát mikor felolvasta a Jobbik Ep-választási eredményét,az nagyon isteni volt számomra :D


De azt azért mégis furcsállom hogy ennyire sokan lettek Jobbikosok.


Ez a "Jobbikosnak lenni" dolog már mánia,divat lett itt Magyarországon?


2009. júl. 14. 01:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%

Barátaim!!!!!

Modjatok egy pártot vagy erőt akinek nincsenek mutyijai vagy nem voltak? Akik úgy válltoztathatnak meg dolgokat hogy valami múlt beli kötődésükkel nem zsarolhatóak?

Hogy az Eu ban nyiltan kijelenthetik hogy az egész Eu tartozik ennek a nemzetnek aki itt él a kárpát medencében , Trianon miatt és az elmúlt 20 de különösen az elmúlt 5 év lehuzásai miatt. Akiknek nincsenek érdekeltségeik a az Eu néppártban és miközben verik a mellüket hogy ők mekkora magyarok és alá írnak minden sarcot amit nekünk kell fizetnünk. Akiknek nem kell a holdudvar milliárdosainak zsebét telitömnie a mi pénzünkel? Akinek a fidesz is és az mszp is csak fehér és fekete de nem nemzetí színű? Aki ma is megtalálta hogy mi az égető hiszen nem olyan magas polcon vannak ahová a szag már nem ér fel? Szöval csak a JOBBIK lehet!

Ha érdekel sok válasz a kérdésedre hogy miként lehet gyorsan és határozottan válltoztatni a mostani helyzeten , elmondom. jacx69@hotmail.com

egy jobbikos aki megoldásokat kínál és nem zsidózik vagy cigányozik mert sajnos a médiákból más nem jön le.

Fenyő

2009. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
31%
Most itt egyesek valóban elhiszik hogy a Jobbik nem lesz ugyanolyan korrupt? mellesleg akik úgy várják a jobbikot, mint a messiást, azoknak üzenem, hogy akkor lehetne nagy reformokat véghezvinni, ha csak a jobbik 3/4-es többséggel bírna... ami remélhetőleg nem valósul meg. Amúgy akik itt a jobbikot istenítik azoknak van egyáltalán fogalmuk kiknek adják a hatalmat? Én is tudok jelszavakat puffogtatni, akkor engem is megszavaztok? Egy országot kormányozni nem egyszerű ám, apró döntésekkel is ezrek életét lehet gyökeresen megváltoztatni, és most inkompetens embereket akartok ilyen döntési pozicióba ültetni?
2009. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

"Most itt egyesek valóban elhiszik hogy a Jobbik nem lesz ugyanolyan korrupt?"


Igen. Elegük van a politikusokból, akikben nem bíznak. Ezért vakon bíznak Zazrivecz (Vona) Gábor politikusban. Utálják a pártokat, korruptaknak tartják őket - ezért vakon bíznak abban a Jobbik nevű pártban, aminek az anyagi helyzetéről, finanszírozási forrásairól a közvélemény semmit se tud, mert nem publikálnak róla adatokat. Mivel álláspontjuk alapvetően gyermeteg és észszerűtlen, ezért szerintem nagy koppanás lesz a történet vége, de sajnos lehet, hogy a nagy kiábrándulásig még egy-két évet várni kell. Az első pofon szerintem az lesz, amikor 2010-ben a várt 30-40 helyett kb. 7-8 százalékot érnek el a választáson. Aztán a kicsinyes parlamenti bizottsági csatározások, fb-helyekért folytatott harcok stb. majd szépen felőrlik a jobbik képzelt erkölcsi tőkéjét.

2009. júl. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

a politika olyan mint az ablak pucolás!

Hamar rájössz hogy a mocsok a másik oldalon van!


Amúgy meg Én nem azt mondanám, hogy divatba jött a "jobbik"! ilyen kifejezéseket, hogy divatba jött azt inkább egy ruhára vagy cipőre vagy valami másra mondanám, de nem a politikára! Amúgy meg az MSZP hazudott, de valahol be is ismerte, míg a másik pártok egyike se ismerte el eddig a dolgot! Mindegy, hogy miről beszélünk jobbikról vagy baloldaliakról vagy a kisebbségiekről stb stb! Mindegyik meglopja az országját, várost vagy községét! Csak az egyik többet rak zsebre a másik kicsivel kevesebbet! De reméljük a mostani választásokon az ország jó kezekbe kerül! Nem akarok még egyszer ilyen rossz helyzetben lenni mint most?!

2010. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!