Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is megrémit ez a jobbik...

Mást is megrémit ez a jobbik mozgalom?

Figyelt kérdés
Én egy lassan másfél éves kislány anyukája vagyok. Néha ha időm engedi a neten keresgélek, és valahogy mindenhonnan a jobbik folyik, lassan már a vizcspból is. Mi lesz az országgal, ha eluralkodik a jobbik? Nem ilyen jövőt szántam a a gyerekemnek, és őszintén szólva megrémit amiket olvasok a programjukba. Valóban ők lennének a megoldás Magyarország számára?
2009. júl. 14. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
82%
Én egy fiatal egyetemista lány vagyok, aki az elkövetkezendő 1-2 évben szeretett VOLNA kisbabát, de tudod, miért nem vállalhatok? Mert a mai helyzetben egyszerűen képtelenség olyan anyagi biztonságot teremteni, ami egy kisbaba számára szükséges. És nem beszélve arról, hogy már előre rettegnék, mi lesz ha majd elkezd nőni és egyedül hazajárni az iskolából...vajon melyik lesz az a nap, mikor a rendőr kopogtat az ajtómon, hogy menjek azonosítani, mert megerőszakolták, összeverték, stb... Én csak abban reménykedem, hogy a jobbik minél hamarabb elérje a kitűzött célokat és végre olyan helyzetbe kerülhessünk mi egyszerű kis fiatal közemberek is, hogy végre eredményes legyen a keserves munka és a küzdés egy kicsiny otthonért, ahová a gyermekemet megszülhetem...
2009. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
92%
Rosszul látod a dolgot. Szerinted mi ijesztőbb, a folyamatos késelések, gyilkosságok, rabolgatások az utcán, vagy az hogy van aki meg akarja szűntetni? Vagy az, hogy szétrabolják és külföldi kézre juttatják az országot, vagy az hogy azt szeretnék, hogy magyar földön magyar ember dolgozhasson? Vagy az, hogy a határon túl is, és ebben az országban is szabadon megverhetnek, meggyilkolhatnak valakit csak azért mert magyar, vagy az, hogy ők ez ellen lépnek fel? Hidd el, hogy ha a Jobbik netalán hatalmat kapna, akkor az a kislányodnak is jobb lenne (Feltéve ha nem olyan jövőt szánsz neki, hogy az iskolák után kiköltözik külföldre.) Szerintem mindenképpen nézz utána ezeknek a dolgoknak pl a www.jobbik.hu oldalon, vagy akár a www.barikad.hu oldalon. A TV-nek és a hírhamisító internetes oldalaknak (index.hu, origo.hu) pedig ne higyj el semmit.
2009. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
37%

Engem is megrémít, annak ellenére, hogy fehér börü, rendes, dolgozó magyar ember vagyok az egész családfámmal együtt.


Én még nem láttam, hogy a Jobbik bármit is megoldott volna, viszont annyi bajt csináltak, hogy még összeszámolni is nehéz.

2009. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
76%
Az előzőhöz még annyit hozzátennék, hogy ha jobban megfigyeled, akkor láthatod, hogy míg az MSZP, a FIDESZ, az SZDSZ és a többiek saját maguk érdekeit nézik, addig a Jobbik arra koncentrál, hogy az embereknek jobb legyen.
2009. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
87%

"Én még nem láttam, hogy a Jobbik bármit is megoldott volna, viszont annyi bajt csináltak, hogy még összeszámolni is nehéz."


Hogy oldhatna meg nagy dolgokat egy parlamenten kívüli párt? Ahhoz előbb bizalmat kell nekik szavazni. És hidd el ezerszer jobban megérdemlik, mint bárki ami most a parlamentben ül. Azt viszont szeretném ha felsorolnád, hogy milyen bajokat okozott szerinted, mert én egyről se tudok. Sőt..

2009. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
84%

Nos, az én szemszögöm szerint: Sem az MSZP, sem a FIDESZ, se a többi nem csinált HATALMON olyan intézkedéseket, ami az embernek jó lenne! A JOBBIK még nem volt hatalmon...magyarán szerintem meg kell adni nekik a lehetőséget! Hogy miért? --> Ők egyedül képviselik, és nézik/szem előtt tartják az emberek(itt magyarok) ÉRDEKEIt!

Véget lehet vetni a sok szörnyűlködésnek szerintük meg kell adni a lehetőséget. Ha megint az Mszp vagy Fidesz kerül élre mit mond? Sok idő kell, nehéz helyreállítani...lehet hogy a Jobbiknak is az lesz de ők el is kezdenek csinálni valamit!

Ez az én véleményem volt, aki máshogy gondolja az írja le nekem. A hangsúly a Jobbik programjában és gondolkodásában a magyarok érdeke.

2009. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
90%

Nos a Jobbik mozgalom. Inkább mondjuk úgy, hogy a mostani pártok védekezése. Mivel féltik a kis párnázott helyüket. Miért is?

-több milliárdot elloptak

-eladták az országot

Kedves kérdező: Ha a cigányság kérdését csak így lehet megoldani akkor minden támogatást meg kell adni nekik. Amit ez a parazita csoport csinál az már egyre jobban tűrhetetlen. Gyilkolnak, lopnak, erőszakolnak és még a sort lehet sorolni. Ezeket kellene megakadályozni. Sajnos akik a parlamentbe ülnek éppen nem ezekkel foglalkoznak. Csak a napot lopják és a pénzt. Ha már a rendőr hozzá ér ezekhez a parazitákhoz máris azt hangoztatják, hogy rasszizmus. Ennek kellene véget vetni végérvényesen. A jelenlegi pártok közül a Jobbik az aki megakarja oldani. A jobb életért muszáj áldozatokat hozni

2009. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
87%
Ezt annyira csipázom...a jelenleg kormányzó párt(ok), szó szerint kisemmizik az embereket, letettek az asztalra egy nagy rakás államadósságot, hülyeségekkel riogatnak bennünket, züllesztik az oktatást és a honvédséget, de ennek ellenére sokan egy olyan párttól félnek amelyik még nem is volt parlamenti tényező. Teljesen elment a maradék józan eszetek is? A szemeteket kilopják, de ezt észre sem veszitek? Csak így tovább, legyetek csak betojva, hiszen ez a cél!
2009. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
57%

Nem a Jobbiktól kell félni, hanem a Fradi B középtől...

A jobbik módszerei ijesztőek, szerintem nem is működőképesek, mégis végső soron örülök nekik, mert ki merik mondani a problémákat. Főleg a cigánykérdés terén parlamenti bohócok még eddig sem jutottak el. Ennek ellenére ha továbbra is ilyen radikálisok maradnak, elfordulnak majd tőlük. Lesz egy erős parlamenti időszakuk, aztán visszasüllyednek 5-7 százalékra.

2009. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
77%

"Mi lesz az országgal, ha eluralkodik a jobbik? Nem ilyen jövőt szántam a a gyerekemnek, és őszintén szólva megrémit amiket olvasok a programjukba."


Azt nem tudom, hogy ebben az esetben mi lesz ezzel az országgal, de azt tudom, hogy én egyetlen magyar embernek, se a gyerekének nem szánok olyan jövőt és olyan sorsot, mint amilyenben most vagyunk. Senkinek nem kívánom a bűnöző coigányhordák terrorját, a mindennapos erőszakot amit elkövetnek. A nagy jobbik-ellenesek zöme látott már cigányt? Ugyértem nem olyan kikent-kifent tv-s cigányt, aki pár millióért játsz az agyát a tévében, hanem az abc előtt 10-es csoportokban hajnali 7-kor tántorgó részeg cigányokat? Az idős néniket az utcán le k urvázó tizenhárom éves cigányokat? A magyar gyerekeknek heccből nekitámadó "üsd a magyart" jelszót ordítozó huszonéves kancigányokat? Mert ezek valós dolgok, csak sajnálni (s egyben irigyelni is) tudom azt, aki a saját kis üvegvitrin-világában mindezekkel még nem szembesült. Jöjjön le vidékre csak, majd megtudja....

Engem nem rémít meg amit a programjukban olvasok! Egy valamiben azonban mégsem értek egyet velük. A cigánykérdés megoldásában. Egyesek azt mondják, a Jobbik megoldási javaslata a cigányügyben már túl messzire megy és túl sok. Én azt mondom: TÚL KEVÉS!

Sajnálom, én nem sajnálnám sem a golyót, sem a kötelet a mocskos orkoktól (a Dunát nem akarok szennyezni azzal, hogy belelövöldözzük ezeket).

Ez van.

A Jobbik kormányzásánál pedig csak egy Jobbik-PHM-MNA koalíciónak örülnék jobban. Remélem eljön majd az az idő is, amikoir ez is megvalósulhat.


Szebb jövőt!

2009. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!