Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is megrémit ez a jobbik...

Mást is megrémit ez a jobbik mozgalom?

Figyelt kérdés
Én egy lassan másfél éves kislány anyukája vagyok. Néha ha időm engedi a neten keresgélek, és valahogy mindenhonnan a jobbik folyik, lassan már a vizcspból is. Mi lesz az országgal, ha eluralkodik a jobbik? Nem ilyen jövőt szántam a a gyerekemnek, és őszintén szólva megrémit amiket olvasok a programjukba. Valóban ők lennének a megoldás Magyarország számára?
2009. júl. 14. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
66%

"Gazdasági program


A Jobbik által propagált gazdasági berendezkedés évtizedek óta tökéletesen működik Ausztriában"


Kiléptek az EU-ból, miután importvámokat vezettek be? Elzavarták az országból a multinacionális cégeket? Az orosz és kínai piacra összpontosítanak? Neked tényleg elment az eszed.


Egyetlen konkrétumot hoztál fel: a szabolcsi almát. Szerinted hány embernek nyújtHAT megélhetést (jó esetben) a szabolcsi alma? Elárulom: kb. 2-3 ezernek.


"Külpolitika


A Jobbik külpolitikája felhívja a figyelmet arra,hogy a hatalmas felvásárlóerővel bíró orosz piacot kihasználatlanul hagyjuk,.Ez nem minősül s*ggnyalásnak,sokkal inkább józan érvnek."


A Jobbik külpolitikája arra irányul, hogy a jövő Oroszország-központú Európájában Magyarország legyen Oroszország hídja. Ezt mondták Zazriveczék Moszkvában. Amit te az orosz piacokról motyogsz, az az MSZP 1994-es kampánydumája volt (hogy az Antall-kormány nagy kudarca, hogy elbukta az orosz piacokat - más kérdés, hogy Oroszo. akkoriban nem volt megbízható kereskedelmi partner).


"Olyan érzésem van,hogy fideszes bértollnok vagy."


Nekem pedig az az érzésem, hogy paranoiás vagy, ha egy tőled eltérő vélemény mögött csak bérenceket vagy képes látni.

2009. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé unom már,hogy egyfolytában a hazugságaidat kell korrigálnom,miközben megpróbálok ügyet sem vetni a személyemet ért támadásokra.Ha kettőnk közül valaki nem bírja elviselni,hogy valaki más véleményen van,az te vagy.
2009. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
63%
Akkor mondd meg Teeee, nagyokos aki mindenhez ért, mondd meg te hogy mit csináljunk? Mi a f*szt csináljunk? Mert az MSZP-nek van gazdasági programja? És a Fidesznek? Ott ülnek bent és lesnek maguk elé közben megy milliós fizetésük van.
2009. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
54%

bármit csináljatok, csak ne ekkora baromságot, hogy a Jobbikot hatalomra juttatjátok.

tudjátok mit kéne csinálni?

nem másra fogni hogy nektek sz.r az életetek, hanem azon munkálkodni, hogy jobb legyen, és több pénzed legyen.

a cigányokkal a Jobbik sem tud mit kezdeni.

2009. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
44%

"Akkor mondd meg Teeee, nagyokos aki mindenhez ért, mondd meg te hogy mit csináljunk? Mi a f*szt csináljunk?"


Hát egy kis Észak-Korea 2-t ide pl. ne.


Szóval Jobbik kizárva. Azután meg lehet fontolni minden más lehetőséget.


A kormányzati inkompetencia évek óta probléma Magyarországon. Ezt nem kell súlyosbítani komplett elmebetegek megválasztásával.

2009. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
36%
Most is...
2009. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim válasza:
64%

"Azt viszont szeretném ha felsorolnád, hogy milyen bajokat okozott szerinted, mert én egyről se tudok."

A folytonos zsidózás, pl. a Tiszaeszlári Jobbik megemlékezés. A tiszaeszlári perben a zsidókat akarták megtenni bűnbaknak egy vízbe fúlt kislány haláláért. Erre a perre emlékezett a Jobbik, mint vmi olyasmire, amiért "a zsidók voltak a hibásak", antiszemita beszédekkel. Ez szerintem elég ijesztő.

2009. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:

Azt hiszem lehetne sorolni az érveket és ellenérveket a végtelenségig. Én mégis úgy látom, hogy a jobbik kicsit elrugaszkodott a rideg valóságtól és belekapaszkodott valami olyanba, ami most a legjobban foglalkoztatja az embereket, mint a cigánybűnözés, vagy a tüntetések során általuk jogtalannak vélt rendőri fellépés. Persze, hogy figyelnek rájuk, hisz mindenhonnan ez folyik. Csupán arról nem hallottam -lehet csak azért, mert nincs elég időm utánanézni, úgyhogy ezúton kérem, hogy aki tudja világositson fel- hogy hogyan fékezik meg a cigánybűnözést, és mit tesznek az általuk brutálisnak titulált rendőrökkel. A cigányokat a Dunába lövik, a rendőrségi állományt meg mind egyszálig lecserélik?

És arról sem nagyon hallottam, hogy a felhalmozott államadósságot ugyan miből fogják kifizetni és kispórolni? Ők sem jobbak az összes többinél.

2009. júl. 14. 17:26
 39/74 anonim ***** válasza:
76%

"A cigányokat a Dunába lövik, a rendőrségi állományt meg mind egyszálig lecserélik? "


Na látod, ez az a butaság, amit a média sulykol az emberek fejébe... az első hozzászóló vagyok, tudod, aki szintén gyereket akar és a jobbiktól várja hozzá a biztonságot...mind anyagilag, mind a közbiztonság szempontjából...a programjukat kellene elolvasnod, de röviden: a cigányok ha bűnt követnek el, nem fognak kivételt tenni velük pusztán azért, mert cigányok, és nem könyvelik el "csínynek", és nem fognak enyhébb büntetést vagy felmentést kapni pusztán azért, hogy nehogy valaki azt higgye, rasszisták vagyunk és szegény bűnözőt a bőrszíne miatt ítélik el. És nem lesz olyan, hogy megélhetési lopás. Aki lop, az meg fogja kapni a büntetését(és nem fogják a dunába lőni, csak leültetik). Valamint a segélyrendszert is átalakítják, a cigányok ezután nem tudnak majd a főállású gyerekcsinálásból megélni, ugyanis a segélyeket más formában kapják majd a második vagy a harmadik gyerek után. Adókedvezmény formájában....hoppá! Csakhogy ehhez dolgozni kell!

Ami a redőrséget illeti, a jobbik fel akarja állítani újra a csendőrséget, ami sokkal szigorúbb és jobban képzett lesz. Persze a rendőrség marad, de a csendőrség szemmel tudja tartani, ellenőrizni tudja a rendőrség munkáját is. Így nem lesznek majd túlkapások, visszaélések, és mivel megnő a rendvédelmi szervezetek száma, visszaszorul a bűnözés is. Ennyire egyszerű...csak néha utána kellene nézni az embereknek és nem csak a híradóból "tanulni"....

2009. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
32%

Töltse a nyarat Auschwitzban !


Egy hely, ahol a múlt varázsa és a természet szemet gyönyörködtető látványa vár!


Túl sok időt tölt a bróker, képviselői irodában ? Elhízott ? Fájnak az ízületei ?

Mi tudjuk a megoldást ! Auschwitz Wellness****, ahol garantált a fogyás. Mi majd megmozgatjuk eltunyult testét.

Tapasztalja meg, élje át, mit jelent dolgozni. Vagy próbálta már ?

Barakkjaink világhírűek, priccseinket elfelejteni nem lehet.


Amit kínálunk:

-egy hetes gázkamra-bérlet, hogy többször is átélhesse

-ingyenes krematórium használat, hogy elmúljon a narancsbőr

-félpanzió, diétás menü minden nap

-bordélyház, hogy legyen mit letagadni


Látogasson el Ön is hozzánk, hogy megtapasztalhassa a komplett élményt!

Minden 10-ik vendégünknek INGYEN dunábalövés !


Türelmetlenül várjuk,

Czián Klári

ügyintéző

Auschwitz Wellness****

2009. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!