Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is megrémit ez a jobbik...

Mást is megrémit ez a jobbik mozgalom?

Figyelt kérdés
Én egy lassan másfél éves kislány anyukája vagyok. Néha ha időm engedi a neten keresgélek, és valahogy mindenhonnan a jobbik folyik, lassan már a vizcspból is. Mi lesz az országgal, ha eluralkodik a jobbik? Nem ilyen jövőt szántam a a gyerekemnek, és őszintén szólva megrémit amiket olvasok a programjukba. Valóban ők lennének a megoldás Magyarország számára?
2009. júl. 14. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
15%

"Vagy úgy gondolod, hogy az 500 ezer is elég, a többit a Dunába lövitek?" - Ezzel a fröcsögéssel általánosítod az egész Jobbikos szavazótábort, ahogy ezt megtetted nem egy hozzászólóval is. Ilyen alapon mondj egy okot, hogy miért ne nevezzünk téged kommunista-homoszexuális szavazónak?


Mégis ki tud alternatívát nyújtani a mostani állapotában az országnak? Mert a parlamentben ülő 4 biztos, hogy nem. A jelenleg kormányzó szimplán hazug és hozzá nemértő, az ellenzék pedig nem tett semmit, hogy megállítsák őket időben. Ki jöhet még szóba? Szétlopják, eladják az országot, és te egy olyan pártról prédikálsz amelyik még nem is kormánytényező. Mindenkinek joga van arra szavazni amire akar. Aki ezzel nem ért egyet az nem Demokratikus államba való.

2009. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
60%

"Mégis ki tud alternatívát nyújtani a mostani állapotában az országnak?"


Te szerencsétlen lassú felfogású... jobbikos. (Ennél nagyobb sértést lassan nem is találok, mint hogy 'jobbikos').


Leírom harmadszor. A Jobbik a parlamenti pártoknak igenis a l t e r n a t í v á j a. Csakhogy abból, hogy alternatívája, nem következik, hogy jobb náluk.


Én pl. nem látom, hogy egy párt, aminek olyan buta az elnöke, hogy azt hiszi, hogy az ország megélhet mezőgazdaságból, miért lenne jobb az egyébként minősíthetetlenül pocsék emeszpénél, ami közel sem mond ekkora baromságokat.


Gabika annyit tud a gazdaságról, hogy föciből megbuktatták volna nyolcadikban, bevezetés a gazdaságföldrajzba órán. Mert nem tudja szegény hülye, hogy Magyarország lakosságának csak 5 (öt) százaléka dolgozhat maximum a mezőgazdaságban úgy, hogy magas jövedelmi szintet élvez.


Újabb példa. Holnap elmész a strandra? Ez egy lehetőség. Buliba mész? Ez egy második lehetőség. Felkötöd magad? Ez egy harmadik lehetőség. A harmadik lehetőség (kötél) ALTERNATÍVÁT NYÚJT (hűha!) az első kettővel (strand, buli) szemben. Valahogy mégse jobb. Ugyanis abból, hogy valami alternatívája valami másnak, nem kö-vet-ke-zik, érted? Nem kö-vet-ke-zik, hogy jobb.


Házi feladat, te... te... jobbikos: olvasd el 20-szor a hozzászólásomat, és akkor talán megérted.

2009. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
46%

"Ugyanis abból, hogy valami alternatívája valami másnak, nem kö-vet-ke-zik, érted? Nem kö-vet-ke-zik, hogy jobb."


Kun Béla tanítványa!


Írsz tényeket ez oké, biztos meg is állják a helyüket, ezt nem vitatom. De te meg el-fo-gad-ni nem tudod, hogy nem mindenki osztja a te véleményedet. Felfogtad? Szerinted a Jobbik szar, szerintem meg azon kívül mindegyik. Na és akkor most mi van? Belevered a fejed a falba? Vagy fröcsögsz továbbra is gyűlölettel? Ugyan ilyen hévvel bizonygatták (úgy mint te) az MSZP-s ultrák 2002 után, hogy itt minden mekkora jó lesz és a Fidesznek szar alternatívái vannak és tehetségtelen politikusai. Jó is lett minden, jó szar.


Házi Feladat:

-Tanulmányozd a demokrácia alapelemeit.

-Tanuld meg a fröcsögésmentes reakciót.

2009. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
61%

"Szerinted a Jobbik szar, szerintem meg azon kívül mindegyik."


És miért jobb a jobbik? Mert Gabika akkora hülyeségeket beszél, amikkel érettségin úgy kivágták volna, hogy a taknyán csúszik?


Magyarázd már el, mitől jobb! Mert az nem elég érv, hogy "me' ők igazmagyarok és mindenki más zsidó".


Van egy párt, amelyiknek az elnöke egy patent idióta. Pl. azt hiszi, hogy az ország meg tud élni a mezőgazdaságból, ami csak az ország 5%-át tudja eltartani. És szerinted ők jobbak, mint a többi párt. Miért? Mert csak. Mert aki ezt vitatja, az kunbéla.

2009. júl. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igazat adok neked :D

a véleményünk hasonló, de én már feladtam. nincs értelme, mert nem fogják fel amit írsz. (vagy nem akarják felfogni)

2009. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
38%

Úristen.. ez megint kamu kérdés.


Annyit mondok: MAGYAR emberben aki DOLGOZIK és BECSÜLETESEN éli életét abban nem okoz félelmet se a JOBBIK se a MAGYAR GÁRDA.


Én biztos vagyok benne, hogy a kérdező nem az akinek ki adja magát...

Viszont ha bűnös vagy akkor retteghetsz is..

2009. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
76%

"MAGYAR emberben aki DOLGOZIK és BECSÜLETESEN éli életét abban nem okoz félelmet se a JOBBIK se a MAGYAR GÁRDA."


Bizony nem. Idült alkoholisták fehéringes masírozóklubja senkiben nem kelt félelmet, legfeljebb szánalmat.


Viszont attól, hogy nem kelt bennem félelmet a Jobbik, még nem fogom Analfabéta Gábort az ország megmentőjének tekinteni.

2009. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
38%

"Idült alkoholisták fehéringes masírozóklubja"


Neked fogalmad sincs róla,hogy milyen képzést kapnak a gárdisták.Alkohol miatt pedig nem egy embert rúgtak már ki.Szolgálati időben tilos a pia.


Vona Gábor pedig végzett történész,nem analfabéta.

2009. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
62%

"Alkohol miatt pedig nem egy embert rúgtak már ki."


Pont ezt mondom. Tele vagytok idült alkeszokkal :DDDD

2009. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
19%

De miért nem az MSZP-t fikázzátok ami 2 éve nem csinál semmit? Vagy a FIDESZT, ott ugyanannyi idióta van.

Látszik hogy be vagytok szarva, nyüszítetek mint egy fürdős qrva.

2009. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!