Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberalisták! Mi jó abban,...

Liberalisták! Mi jó abban, amit képviseltek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 19:41
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Támogatjátok a melegek házasságát, drog legálissá tétele, abortusz elfogadása, züllött léha élet elfogadása.

Lázadtok minden ellen, semmi sem jó, ha tökéletesen működne minden, akkor is lázadnátok.

Prostitúció elfogadása és legálissá tétele, egyház kirekesztése mindenből tiszteletlenség az egyházzal stb...


Egy lelki beteg embernek nem drogra van szüksége, hanem pszichológusra. A droggal halálba külditek, vagy ha nem hal meg, akkor is ki tud a betegen segíteni? Csak a pszichológus. Akkor minek a drog?

Az egyházat pedig tisztelni kellene, oké hogy ma már nincs akkora befolyása, de nem kellene kirekeszteni, hanem támogatni és segíteni a munkáját.


A lázadásotok meg mire jó? Fellázítjátok a népet, őrült, pszichopatákká válnak, gyilkolnak, öngyilkosok lesznek. Ha a liberalizmus tüzet tud szítani, akkor tudja is kordában tartani azt.

2012. júl. 21. 19:41
 2/52 anonim ***** válasza:
7%

Csak a hülyék liberalisták, meg az emósok és a melegek.

Mondjuk utobbihoz semmi közöm. Legyenek melegek, házasodjanak össze, de azért elöttem ne fogják egymás kezét, vagy éppen ne viselkedjen nőiesen a pasi, mert helyben elhányom magam.


Ez tudom hogy igy bunkóság feléjük, de mit tegyek. Otthon azt tesznek amit akarnak, csak elöttem ne buzuljanak.

2012. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

A liberalizmus nem azt képviseli teljesen, amit te gondolsz tévesen. A liberalizmus több ágból áll. Vannak konzervatív liberálisok, mint én például. Másrészt van gazdasági liberalizmus is és még jó pár irányzat.


"Támogatjátok a melegek házasságát, drog legálissá tétele, abortusz elfogadása, züllött léha élet elfogadása."

Liberális vagyok, de nem támogatom a melegházasságot, de azt igen, hogy ők is egyenjogú tagjai a társadalomnak. Ellenzem a drogok bármiféle fogyasztását. Az abortuszt elfogadom, sőt az abortusz tablettát is engedélyezném, kórházi keretek között. A szorgalmas és erkölcsös életet támogatom. Az iskolázottság fejlesztését és értelmiség nevelését.


"Lázadtok minden ellen, semmi sem jó, ha tökéletesen működne minden, akkor is lázadnátok."

Nem minden ellen, de az ami rossz törekedni kell a kijavítására. Tökéletes világ nincs, mindig van tennivaló.


"Prostitúció elfogadása és legálissá tétele, egyház kirekesztése mindenből tiszteletlenség az egyházzal stb..."

A prostitúciót betiltani nem lehet, mert illegálisan is működne. Akkor miért ne szabályozná le az állam? Miért jó, ha az utcán strichelnek, ahol az ember a gyerekével jár?


"Egy lelki beteg embernek nem drogra van szüksége, hanem pszichológusra. A halálba külditek, vagy ha nem hal meg, akkor is ki tud a betegen segíteni? Csak a pszichológus. Akkor minek a drog?"

Pontosan, egyetértünk.


"Az egyházat pedig tisztelni kellene, oké hogy ma már nincs akkora befolyása, de nem kellene kirekeszteni, hanem támogatni és segíteni a munkáját."

Az egyháznak egy fillért nem adnék, ha szükség van rá, tartsák el a hívői. Ha pedig nincs rá szükség, akkor majd bezárják a kaput. Elítélem, hogy az egyház bele szóljon a nem hívők életébe. Semmi közük nincs hozzá. Aki hívő, az pedig majd úgy él, ahogy a vallása előírja. Az egyházak nagy része pénz és hataloméhes, tisztelet a kivételnek. A politikai hatalom érdekében politizálnak a templomban, egy részük gyerekeket ront meg. Ez sok embernek visszataszító viselkedés. Az egyház maradjon meg az ő köreiben, ne akarjon világi hatalmat!


"A lázadásotok meg mire jó? Fellázítjátok a népet, őrült, pszichopatákká válnak, gyilkolnak, öngyilkosok lesznek. Ha a liberalizmus tüzet tud szítani, akkor tudja is kordában tartani azt."

Erre kérnék egy statisztikát!


Még annyi hozzáfűznivalóm van, hogy fogalmad sincs mit jelent a liberalizmus. A szélsőjobbos média alapján ismered csak. A liberalizmus nem az amit neked beadtak.

2012. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek javasolnám: [link]


"Támogatjátok a melegek házasságát, drog legálissá tétele, abortusz elfogadása, züllött léha élet elfogadása."


A melegek házzasságának elfogadása az egyenjogúságról szól. A modern polgári államokban a házasság nem vallási ceremónia, hanem az ember státuszát szabályozza. Elég fontos jogkövetkezményei vannak, így sérti az egyenjogúságot, ha csak férfi-nő házasság engedélyezett.


Rengeteg drog hatású gyógyszer is van, sok olyan is amely az emberi hangulatot hivatott befolyásolni (antidepresszánsok ugye). A kábítószerek teljes mértékű legalizálása hülyeség, kétlem, hogy ilyet bármelyik liberális gondolkodású embertől hallottál volna. A könnyű drogok engedélyezése azért érdekes kérdés, mert a tiltásának nincs igazi haszna, nagyon könnyen beszerezhetők így is és nem biztos, hogy a legmegfelelőbb kezekbe vándorol a vásárló pénze.


Zűllött, léha életet nem tudom ki támogat. Ha az önmegvalósításra és innovációra gondoltál, az nem egyenlő a léhasággal és a zűlléssel.


"Prostitúció elfogadása és legálissá tétele, egyház kirekesztése mindenből tiszteletlenség az egyházzal stb..."


Prostítucióra mindig is volt és lesz is kereslet. Jobb lenne ellenőrzés alatt tartani, minthogy a tiltás miatt a kliensek nemibetegségeket kapjanak grátiszban.


Az egyháznak semmi köze ne legyen az államhoz. Egyiknek se. Magyarországon többszáz egyház van bejegyezve. Akkor most ők szólhassanak bele az állam irányításába? Mindegyikük? Akkor gyorsan én is alapítok egyet, hogy politikai befolyásom legyen.


"Egy lelki beteg embernek nem drogra van szüksége, hanem pszichológusra."


Ez így igaz, ezt senki (értelmes ember) nem is vitatta.


"Az egyházat pedig tisztelni kellene, oké hogy ma már nincs akkora befolyása, de nem kellene kirekeszteni, hanem támogatni és segíteni a munkáját."


Alapítványok, egyesületek is végeznek közcélú munkát, ezért őket is tisztelem. Az egyház iránti tiszteletem is eddig terjed.


"A lázadásotok meg mire jó? Fellázítjátok a népet, őrült, pszichopatákká válnak, gyilkolnak, öngyilkosok lesznek."


Lázadni leginkább a radikálisok szoktak. Van szélsőséges liberalizmus is, Magyarországon ez nemigazán jellemző. A populista pártok szoktak inkább "lázadozni".

2012. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
44%

Én liberálisnak vallom magam de közel nem támogatok mindent amit leírtál.


Egyedül a melegekért és leszbikusért állok ki.Régen én is azt gondoltam hogy ők valami ufók.Aztán lettek meleg munkatársaim és rájöttem hogy teljesen normális emberek.És támogatom a 100% elfogadásukat illetve azt hogy a homoszexualitás egy teljesen hétköznapi dolog legyen.És csak annyi meglepődést generáljon mintha azt kérdezném hogy "te tényleg a zöld színt szereted?" hát oké".


Az abortuszt én is szabályoznám.

Ellenzem a rasszok keveredést.Fontos az europid rassz megőrzése.Támogatnám a nagycsaládosokat.

Ellenzem a túlzott bevándorlást is


És csak a füvet tenném legálissá ami könnyű drog.

Tudod az embereknél ha valamit tiltanak annál jobban csinálja , annál jobban akarja.

Hogyha nem lenne tiltva akkor másképp állnának hozzá.

2012. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szélsőjobbos kedves egyik válaszoló!


Csupán elítélem ezt az eleve halott eszmét.


Az egyház nagyon fontos az emberek számára, és tévedés hogy olyan nagy befolyásuk lenne...

Egy normális ember összeházasodik egy nővel, családot alapít, gyerekeket nevel fel, akit jóra nevel, megtanítja, hogy az egyházat tisztelni kell, illetve szeretni a hazáját, a hagyományokat megőrizni stb.


Amit ti képviseltek, az eleve olyan dolog, ami miatt szenvednek az emberek, és egyre nyomorúságosabbá teszi az életüket.

2012. júl. 21. 20:04
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 2 liberális válaszoló volt, láthatod, hogy mennyire nem egységesek az elképzelések! Bizonyítja, amit az elején mondtam, hogy nagyon nem egységes irányzat. A linket én is ajánlom, hogy olvasd végig!
2012. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

és utolsó igen!


Nagyon fontos a rasszon belüli házasság, nem szabad senkivel sem keverednünk, ha lehetséges akkor még más fehér emberekkel sem, hiszen így maradhat fenn ez a nemzet. Viszont az európai integráció miatt és hogy az europid-fehér emberek fennmaradjanak a szaporodás érthető ha pl a németek és magyar köt házasságot. De semmilyen mással nem szabad házasságot kötni!

2012. júl. 21. 20:07
 9/52 anonim ***** válasza:
Az egyházat nem kell tisztelni, csak megtűrni őket, elismerni őket! Inkább a vallásokat és a vallások alapítóit kell. Az egyház sok esetben korrupt és emberekből áll, akik nem tévedhetetlenek! Sokszor Jézus tanaival száll szembe az egyház.
2012. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező egy átlagos amerikai családban így működik ahogy elképzeled , vallásosak , és nacionalisták.


De ugye tudod hogy Magyarország kommunista uralom alatt állt?


A kommunizmus célja a vallások megszüntetése , mindent , mindenkit egyesíteni.A kommunizmus egy internacionalista eszme.Teljesen megváltoztatta a magyarokat.

2012. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!