Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnátok, ha megtáma...

Hogyan reagálnátok, ha megtámadnának a cigányok? Vagy odamennének és el akarnák venni az értékeiteket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 23:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hányan vannak.
2012. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Minimum 2-3..
2012. aug. 23. 00:11
 3/35 anonim ***** válasza:
13%

Lelőném őket, komolyan.

Ha éjszaka csinálom, akkor még felelősségre sem vonnak, az új törvények értelmében, de azt hiszem még nem hatályosak, utána kéne olvasni pontosan, de a lényeg, hogy sötétben bárhogyan megvédheted magad, nem vizsgálnak arányosságot - ez a változás.

2012. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

Velem ilyen már 2x előfordult. Egyszer kaptam párat de sikerült elfutnom, bár csak egy A40-es bánta volna...


Meg egyszer biciklivel voltam, vártam, hogy átmehessek az úton. Kiscsávó mellém állt, azt mondja, hogy adjam oda a biciklit. Erre én: hülye vagy? Fellöktem a francba, aztán hívta a tázsvíreit, jöttek vagy 15-20-an is egy házból(!!!!). Aztán gyors tekerésre fogtam az iramot. A bicó hátuljába bele is rúgtak de sikerült megfogni. Mondjuk akkor még kontrás bicóm volt, elég szar volt azzal elindulni...


Szóval én mindkét esetben menekültem. Ha ilyen történne még egyszer valszeg ugyan ezt tenném. 4 évet úsztam, szóval állóképesség ha kell akkor megvan.

Múltkor is olyan sebességgel futottam a vonathoz, hogy mindenki csak nézett az utcán. :):):)

2012. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%

Hát. Ha 2-3 és van nálam gázpisztoly, nem hatnának meg nagyon. Általában van.

Ha nincs nálam és 3an vannak, akkor valószínűleg inkább meglépnék.

Legutóbb 2-vel még elbírtam, így attól még talán nem ijednék meg.

2012. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
És szerintetek egy nőnek mit kellene tenni?
2012. aug. 23. 00:35
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Elfutni, még mielött még elkezdene hozzád beszélni
2012. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Így van. Esetleg tartson magánál gázsprayt, de azt is csak a legszükségesebb esetben vegye elő, ha hárman-négyen vannak, szart se ér.

Esetleg szerezzen be egy gázpisztolyt...

18 év fölött legálisan vásárolható és egy kis papírmunkával engedélyt is kapsz a viselésére közterületen.

2012. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezek a gázsprayek/paprikaspray-k nem túl jók erre, mert hamarabb kicsavarják a kezedből, mint hogy használnád. Én még mindig azt tartom, hogy szégyen a futás, de hasznos. Nem állok le ilyen utcai követős kéregetősekkel sem, rá se nézek, megyek határozottan tovább, ha már látja, hogy egy pillanatra is elgondolkoztam, akkor nem hagy békén
2012. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem futok túl gyorsan :/ Paprikasprayt tervezek venni,de a gázpisztoly mire való?Vagyis hogy néz ki,és mit kell bele tenni?És attól megijednek?Milyen sérülést lehet vele okozni,ha lehet?
2012. aug. 23. 01:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!