Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnátok, ha megtáma...

Hogyan reagálnátok, ha megtámadnának a cigányok? Vagy odamennének és el akarnák venni az értékeiteket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 23:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
46%
Légpisztoly is tökéletesen alkalmas, ha meg kiszereled a biztonsági rugót belőle, akkor halálos is lehet.
2012. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Sz1u ***** válasza:
22%

Kérdező!


Megmondanád nekem, hogy mi a különbség aközött, hogy 2-3 fős cigány, vagy 2-3 fős akármilyen nemzetiségű barom támad meg, akarná elvenni az értékeidet?


Nos, mi a különbség?

2012. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
magyarázkodás vagy futás, más lehetőség nincs is de a biztosabb a második.
2012. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
66%

"Kérdező!


Megmondanád nekem, hogy mi a különbség aközött, hogy 2-3 fős cigány, vagy 2-3 fős akármilyen nemzetiségű barom támad meg, akarná elvenni az értékeidet?


Nos, mi a különbség?"


Abszolút semmi, ellenben egy cigánytámadás ebben az országban sokkal valószínűbb, mint teszem azt egy kínai rablás. Legyünk realisták.


A kérdésre válaszolva, én is a futást tartom a legcélszerűbbnek, habár 2-3 tetvesnek még nem félnék annyira neki menni. Megoldás az elkerülés, ha nincs erre mód, taktikai kiutak keresése.

A végső megoldás az lenne, ha ezek a rohadt kormányok tennének végre valamit, és nem csak babusgatnák a bűnözőket.


Orbán megmondta, nem engedi, hogy bármilyen atrocitás érjen bárkit is a bőrszíne vagy vallása miatt. Úgy tűnik ebbe a fehér, keresztény magyar ember nem tartozik bele, az le van szrva.

2012. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Sz1u ***** válasza:
10%

11:12


"egy cigánytámadás ebben az országban sokkal valószínűbb, mint teszem azt egy kínai rablás."


A kérdés nem a valószínűségről szól, hanem egy adott esetről. De örülök, hogy egyetértünk, hogy nincs semmi különbség.


"Legyünk realisták."


Stimm!


"Megoldás az elkerülés, ha nincs erre mód, taktikai kiutak keresése."


Ebben maximálisan egyetértek!

Csak tudod, az a baj, hogy a "nagy nemzeti érzelműek" előszeretettel keresik(!) a konfliktusokat, hogy büszkén mutogathassanak a cigányokra.


"A végső megoldás az lenne, ha ezek a rohadt kormányok tennének végre valamit, és nem csak babusgatnák a bűnözőket."


Egyáltalán nem babusgatják a bűnözőket (lásd: máskor pedig azt mondjátok, hogy tele vannak a börtönök velük). A nem bűnöző cigányokat pedig miért kellene félelemben tartani?


"Orbán megmondta, nem engedi, hogy bármilyen atrocitás érjen bárkit is a bőrszíne vagy vallása miatt."


Ha másban semmiben sem, de ebben az egyben teljes mértékben egyetértek Orbánnal!


"Úgy tűnik ebbe a fehér, keresztény magyar ember nem tartozik bele, az le van szrva."


Honnan veszed ezt a marhaságot? Mondj légyszi egy példát, mikor le van szarva a fehér keresztény magyar (lehetőleg ne kurucos cikket).

2012. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Sz1u,tudod értelmezni a kérdést?Minek jössz ide kötekedni,meg írkálni a már megszokott szövegeidet?
2012. aug. 23. 12:24
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a módszerek: utcai rablás, pitiáner bűnözés tényleg a cigányság bizonyos rétegeire jellemző, de ez már nagyon off és provokációgyanús, úgyhogy erre ne térjünk ki.

Nem ez volt a kérdés lényege.

A konfliktusokat nem a nemzeti érzelműek keresik, hanem a magukat nemzeti érzelműnek valló rasszisták.(minden nemzetiségből)

Aki érti, érti, aki nem, nem. On.

2012. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Sz1u ***** válasza:
17%

12:24 Kérdező


"tudod értelmezni a kérdést?"


Szerintem igen, tudom értelmezni. Csak tudod, egy kicsit uncsi, hogy mostanában szinte már naponta felteszed ugyanazt a kérdést, hogy kiélhesd a cigánygyűlöleted. Biztos előrébb vagy vele!


"Minek jössz ide kötekedni,meg írkálni a már megszokott szövegeidet?"


Ne írj ki idióta kérdéseket és senki sem fog belekötni. A kurucon bőven van lehetőséged (ott még én sem kommentelek). Ám, ha már egyszer kiírtál ide egy kérdést, akkor viszont fogadd el, hogy vannak ellenvélemények is!


Más ugyan már válaszolt, de Te még mindig nem! Mi a különbség egy 2-3 fős cigány és egy 2-3 fős nem cigány támadás között?

2012. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Sz1u,magyar támadásról nem igazán hallani.

De úgylátom neked már csak ez az egyetlen örömöd maradt,hogy itt kötekedjél azokkal,akik esetleg félnek,vagy fontos nekik a hazájuk,népük sorsa.

Valamilyen üldözési mániára vall hogy minden kérdésben a provokációt látod.

Egyébként,mindenki védi a saját fajtáját,nemde?:D

Ahogy te is,úgy én is.

A többi válaszolónak köszönöm a segítséget!

2012. aug. 23. 12:48
 30/35 Sz1u ***** válasza:
0%

12:40


"utcai rablás, pitiáner bűnözés tényleg a cigányság bizonyos rétegeire jellemző"


Rendben, de akkor ezekszerint a fennmaradó összes többi bűnözési forma pedig elsősorban a "fehér" magyarokra jellemző. Mégsem beszélünk magyarbűnözésről...


"A konfliktusokat nem a nemzeti érzelműek keresik, hanem a magukat nemzeti érzelműnek valló rasszisták."


Nagyon-nagyon szűk az a mezsgye, amelyik nemzeti érzelmű és nem rasszista. A legnagyobb tiszteletem az övéké!

2012. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!