Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnátok, ha megtáma...

Hogyan reagálnátok, ha megtámadnának a cigányok? Vagy odamennének és el akarnák venni az értékeiteket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 23:59
1 2 3 4
 31/35 Sz1u ***** válasza:
13%

12:48 Kérdező


"Sz1u,magyar támadásról nem igazán hallani."


Talán azért, mert az elfogulatlan Kuruc nem közli az ilyen híreket...


"De úgylátom neked már csak ez az egyetlen örömöd maradt,hogy itt kötekedjél azokkal,akik esetleg félnek,vagy fontos nekik a hazájuk,népük sorsa."


Egyáltalán nem lelem az örömömet abban, hogy bárkinek(!) is félnie kelljen! Érted??? BÁRKINEK! Ebben a cigányok is benne vannak!

A hazám, vagy a népem sorsa (használjunk nagy szavakat, ugye) pedig számomra sokkal fontosabb, mint hogy leragadjak a gyűlölködésnél.


"Valamilyen üldözési mániára vall hogy minden kérdésben a provokációt látod."


Szerintem az üldözési mánia az nem bennem van!


"Egyébként,mindenki védi a saját fajtáját,nemde?"


Fehér magyar vagyok és elítélem a "fajtá"-ban gondolkozókat.


"Ahogy te is,úgy én is."


Egész mésképpen. Én nem gyűlölködöm...


Jahhh... és még mindig nem válaszoltál a kérdésemre!

2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%

Miért van az, hogy az összes környezetemben élő ember úgy van vele, hogy soha a büdös életben nem támadták meg őket Magyar 2-3 fős csoportok. Viszont a Cigány jó esetben 2-3 fős támadások szinte mindenkivel megtörténtek már és van akivel nem is egyszer. Engem már jó sokszor próbáltak meg kirabolni és hát a futáson kívül nem sok tanácsot tudok adni pláne egy jól felkészült erre szakosodott brigád ellen.

Magyar emberekkel is volt már fizikai konfliktusom csak annyi különbséggel, hogy őket ismertem és nem vadidegenként jöttek nekem valami kamu dumával.

2012. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
67%
Ha nem a lakófalumban vagyok, akkor felmérném hogy egyedül el-e bírok velük, ha el akkor nekikmegyek és addig verem a fejüket amég élnek,ha lakófaluhoz vagy közel, vagy ha sokan vannak, akkor elfutnék :D
2012. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Engem egyszer próbáltak kirabolni, 2x surrantak be a lakásba, mind 3 cigány volt.

Maradjunk annyiban, hogy nem minden cigány bűnöző, de a cigányok között sokkal nagyobb arányban vannak a tolvajok, utcai rablók, besurranók. Minden, amihez nem ész kell, hanem erőszak.

2012. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
elbírok-e
2012. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!