Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnátok, ha megtáma...

Hogyan reagálnátok, ha megtámadnának a cigányok? Vagy odamennének és el akarnák venni az értékeiteket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 23:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
63%
egy nő mit csináljon? Ne sétáljon egyedül cigány lakta területen. Barátoddal menj azt cs
2012. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

A gázpisztolyok legnagyobb többsége teljesen ugyanúgy néz ki, mint a valódi pisztoly. Nekem például Walther P99 van, ami 100%-ban olyan, mint az éles.

Szóval megijednek tőle általában, mivel nem tudják eldönteni, hogy igazi-e vagy sem.

"Lőszert" kell beletenni, ami szinte ugyanúgy néz ki, mint az éles, azt leszámítva, hogy nincs hegye, hanem egy piros műanyag[?] zárja le.

Voltaképpen egy koncentrált gázspray. Sérülést konkrétan nem okoz, viszont kb. akkora gázfelhőt lő ki, mint egy teljes doboz gázspray, tehát az illetőnek taknya-nyála egyben lesz, ömleni fog a szeméből a könny és még köhögni is fog. Tehát pl. üldözni nem tud, mert lefoglalja a földön való fetrengés a saját nyálában. :D

2012. aug. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy csak a cigány lakta területen történne ilyesmi.És nem pont sétálgatásról van szó,hanem pl jövök haza délutánosból.
2012. aug. 23. 01:22
 14/35 A kérdező kommentje:
01:21 Köszi a felvilágosítást:)
2012. aug. 23. 01:23
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, a piros műanyagos egyébként a pepper.(paprika)

Az a leghatásosabb.

Egy kést sem árt magadnál tartani.(8 cm vágófelülettel)

Nemrég sétáltam az erdőn keresztül éjszaka és arra jött egy járőr.

Látták, hogy eltettem a kést, mert elbambultam és az utolsó pillanatban tettem el és azt mondták, nyugodtan vegyem elő, ilyen helyen bármilyen alkoholista mászkálhat.

Szóval gázpisztoly+kés és gázpisztolyt csak akkor vegyél elő, ha lősz vele,mert az ijesztgetésnek nincs értelme önmagában.

2012. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért a késsel óvatosan, mert fordítva is elsülhet a dolog, ha kiszedik a kezedből.
2012. aug. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
A gázpisztolynak van egy nagy hátrány is. Éspedig a szél. Ha erősebb szélben használod széllel szembe könnyen kaphatsz egy adagot te is ami kellemetlen. Viszont azt helyesen írták főleg nőként, ha előveszed akkor használd is, majd futás! Nekem is van, de sohasem kellett használnom. Pár éve nem is viselem. Valamiért nem kötnek belém még 3-5 fős csordák se :D de 2-3 fő nem hatna meg, valószínű ők maradnának ott, ha csak mindhárom nem valami ketrecharc bajnok! Ami náluk kizárt mert lusták.
2012. aug. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
49%
olyan sügérek vagytok késel támadni rá meg ilyenek... ha megsérted véletlenül akkor meg téged vesznek elő .. ez nem amerika... de talán még ott is elkapnának a zsaruk egy késelésért.
2012. aug. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%

"Hogyan reagálnátok, ha megtámadnának a cigányok? Vagy odamennének és el akarnák venni az értékeiteket?"


Maroklőfegyveremet (éles) Lucky Luke gyorsasággal előkapom, ha továbbra is erősködik, elzárja az útat előlem bele durrantok az illetőbe. Utána milyen következményei lesznek nem érdekel!

2012. aug. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
És a gumilövedékes fegyverek?
2012. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!