Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez az új...

Mit szóltok ehhez az új választási rendszerhez, hogy aki nem iratkozik fel, az lemarad a többi választásról is? (EU, önkormányzati)

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 19:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szlunak : már elnézést, de az MSZP-nek meg az volt a javaslata, hogy mindenki számára kötelező legyen a szavazás. Ha valami antidemokratikus, az EZ, nem egy vacak regisztráció.


Egyébként más országokban is van regisztrálás (USA, Olaszo., Anglia) és nem igaz az sem, hogy itthon már van teljeskörű választói névjegyzék, mert a külföldön élők nincsenek benne a meglévőben.

2012. szept. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Így azok a kettős állampolgárok is szavazhatnak, akik nem itt laknak, ennyire egyszerű.
2012. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én jobbikos vagyok, de semmi bajom az előregisztrálásal, ha nincs regisztrálás akkor is elmegyek szavazni ha van akkor is! Ettől semmi nem változik! Az előregisztrációtól nem foggok másra szavazni mint arra aki nekem szimpatikus!


Ez a előregisztrálás körüli hisztéria keltés csak az MSZP ujabb "fogáskeresése" a fideszen ők is tudják hogy semmi jelentősége csak megpróbálják vallamivel lejáratni a kormányt hogy minél több szavazót szerezenek meguknak!

Senkit nem zártak ki a szavazásból így bármelyik pártnak ugyanolyan esélye van a fidesz leváltására.

2012. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!