Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szívesen látnátok...

Jobbikosok! Szívesen látnátok sok arab és főleg palesztin bevándorlók tízezreit?

Figyelt kérdés

Vona azt mondta az izraeli nagykövetség előtt hogy minden segítséget megad és befogadja mindannyiukat.

Ti is így gondoljátok ezt?

Azt mondta az ENSZ és az Amnesty nem foglalkozik velük de ő igen és mindent megad nekik!

Évente több százezer arab menekül el arab országokból!

Szerintetek akkor hozzánk jöjjön minél több?



2012. nov. 22. 08:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok jobbikos, de ebben és pár kérdésben szimpatizálok velük.

Ebben a kérdésben a konkrét álláspontom, hogy független országot kell adni a palesztinoknak, mint ahogy a tibetieknek és a székelyeknek is. Nagyon sok ilyen helyzet van a világban és nagyon ritkán sikerül új államot alapítani, de nem lehetetlen. Legutóbb úgy tűnik Koszovónak sikerül.

Ráadásul a palesztin kérdésnél simán emberségből elítélendő a zsidók gyilkolásai aminek az áldozatai véletlenül mindig civilek nők gyerekek és családok.

Ezért volt gusztustalan, hogy ezt a kérdést összekapcsoltad egy másikkal. Azért, mert esetleg nem szeretnék itt arabokat látni, az nem azt jelenti, hogy hazug propagandát használó zsidóknak szó nélkül eltűröm, hogy legyilkolják őket.

Az nyugat európai bevándorlás nem kifejezetten az én problémám rengeteg arabbal találkozok Franciaországban vagy Angliába. Engem nem zavar, de az ottani francia barátokat ismerősöket igen. Úgyhogy ezt nekik kell megoldani.

2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

"Ráadásul a palesztin kérdésnél simán emberségből elítélendő a zsidók gyilkolásai aminek az áldozatai véletlenül mindig civilek nők gyerekek és családok. "


A gond veled az hogy ugyan úgy elfogult vagy!


Egy szót sem szólsz a legyilkolt zsidókról és meg sem említetted míg a zsidókat ugyan ezért elítélted!


Veled ellentétben én mindkét oldalt elítélem!


Viszont a te érvelésed másik ponton is sántít!

Mégpedig hogy szerinted minden népnek joga van saját országhoz! Ezek szerint támogatnád a cigányokat ha a keleti országrészben el akarnának válni... Sőt! A zsidókat is támogatnod kéne hisz "nekik is jár a saját ország"! Innentől viszont ez két ország háborúja akik között békét kellene teremteni.


Sajnálom de veled ellentétben én nem csak a zsidókat ítélem el hanem a palesztinokat is mert ők is csak véletlenségből őlnek katonát mert civileket akarnak...


És a leírásodból látszik hogy ezek szerint szerinted is kicsit hamis együtt tüntetni a palesztinokkal hisz nem látod őket se te se a Jobbik szívesen, miközben nagyban együtt bratyiznak a "zsidók ellen"...

2012. nov. 22. 14:09
 23/51 anonim ***** válasza:
89%

Én Jobbikos vagyok de lassan már nekem is kezd elegem lenni ebből a sz.rkeveréstől.


Fiúk ott a pártban, döntsétek már el hogy mi a fene van! Eddig én is úgy tudtam, hogy az arabok károsak és el akarják iszlámosítani Europát!

Most meg a legnagyobb haverok lettünk.

Lassan inkább nem szavazok senkire mert ilyen hazaárulókra nem fogok!!!!

2012. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
40%

"a zsidók gyilkolásai aminek az áldozatai véletlenül mindig civilek nők gyerekek és családok"


1. A palesztinok gyilkolasainak NEM VELETLENUL, hanem SZANDEKOSAN mindig zsido civilek nők gyerekek és családok az aldozatai.

2. A palesztin propaganda BOVEN HAMISITJA a palesztin aldozatok szamat. Es naluk az is civil, aki eppen raketat lo izraeli VAROSOKRA.

3. Es az veletlen, hogy TE ilyen siman beveszed a palesztin propaganda hazugsagait?

3.

2012. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi szín alatt. Sőt még a cigányokat is kitoloncolnám.
2012. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

"amenyibben nem fognak bűnözni és nem akarják kisajátítani az országot, addig bárkit szívesen látok"


Gyerekem akkor vizsgáltasd ki magad!

2012. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
78%

"Vona azt mondta az izraeli nagykövetség előtt hogy minden segítséget megad és befogadja mindannyiukat.

Azt mondta az ENSZ és az Amnesty nem foglalkozik velük de ő igen és mindent megad nekik!"


Vona nem mondott ilyet, így hazugság amit írsz. Nem akarja befogadni őket, se ő, se más. Amúgy a kérdésed miért csak a jobbikosoknak szól? Senki se szeretne bevándorolókat, van elég bajunk így is, mindegy ki milyen pártot kedvel.

2012. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
78%

""Vona azt mondta az izraeli nagykövetség előtt hogy minden segítséget megad és befogadja mindannyiukat."


Miért hazudtok már megint? Nem mondott ilyet!"


Mert a Jobbik ellenesek már csak hazugságokból képesek megélni. Bealkonyult nekik.

2012. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

"1. A palesztinok gyilkolasainak NEM VELETLENUL, hanem SZANDEKOSAN mindig zsido civilek nők gyerekek és családok az aldozatai. "


Rosszul fogalmaztál. Nem az számít civilek -e, hanem hogy zsidók -e.

2012. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
szerintem ha az arab orszagokban minden a legnagyobb rendben lenne, Europat nem leptek(lepnek?) volna el az arabok.Ok-okozat! A libanoni ismerosom is azert hagyta el anno Libanont , mert Izrael tonkrevagta! Most visszamnet 10 ev utan, mert most viszonylag nem veszelyes.Az iraki emberkek is azert jottek ide Hollandiaba, mert ott nincs rendben a helyzet.Tehat nem ertem , mi neked abban a hatalmas problema , ha valaki nem akar szemet hunyni a Palesztinakban tortentek felett. A bevandorlastol valo felelem es a palesztinok tamogatasa nem zarja ki egymast.Egy kis emberseg is szorulhatott volna itt sok emberbe a vilagon.Nem tudom hasonlo helyzetben , hogy esne ha Magyarorszagon haboru lenne ,es tegyuk fel( most csak a hasamra utok)Libanon nem szivesen latna magyarokat, a bevandorlastol valo felelmeben? Eloszor ezen tessek elgondolkodni.
2012. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!