Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szívesen látnátok...

Jobbikosok! Szívesen látnátok sok arab és főleg palesztin bevándorlók tízezreit?

Figyelt kérdés

Vona azt mondta az izraeli nagykövetség előtt hogy minden segítséget megad és befogadja mindannyiukat.

Ti is így gondoljátok ezt?

Azt mondta az ENSZ és az Amnesty nem foglalkozik velük de ő igen és mindent megad nekik!

Évente több százezer arab menekül el arab országokból!

Szerintetek akkor hozzánk jöjjön minél több?



2012. nov. 22. 08:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

15:35

"

"1. A palesztinok gyilkolasainak NEM VELETLENUL, hanem SZANDEKOSAN mindig zsido civilek nők gyerekek és családok az aldozatai. "

Rosszul fogalmaztál. Nem az számít civilek -e, hanem hogy zsidók -e.

"


Igazad van. De akkor mit rinak a palesztinok, ha a zsidok visszautnek?

2012. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Kérdező: Hol a videó és hány percnél hangzik el?
2012. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

"Kérdező: Hol a videó és hány percnél hangzik el?"


Belinkelem neked a videót ahol elhangzik hogy "hol van az Amnesty International, hol van a tasz? ... miért nem szólalnak meg, miért hallgatnak?"


És ismerem elég jól a jobbikosokat hogy pontosan tudjam hogy vagy továbbra is tagadod majd hogy ezt mondta vagy még egy bocsánatot sem fogsz mondani amiért hazugsággal vádoltál!

Fogadjunk?! :))

[link]


1:25-től nézzed :)


Most azt már nem is említem hogy állítólag az ENSZ Vona szerint volt Gyöngyöspatán!!! Aztán elküldi őket palesztínába...


Vona szavai már csak azért is egy nagy vicc hogy az ENSZ-t is leszólja mert pont 0:53-nál ott egy Jobbikos egy kiírással amin pont egy ENSZ 1975.11.10-es határozata van ami elítéli a cionizmust!


Na most akkor végre van olyan jobbikos aki mer az igazságról is beszélni vagy olyanok vagytok mint Gyurcsány?


Sajnos jól ismerlek titeket és hogy inkább hazudtok tovább de nem ismeritek el még VONA szavait sem ami a videón hallatszik és a feliratot sem...

2012. nov. 22. 17:00
 34/51 anonim ***** válasza:
Kerdezo! mi a banatnak pontozgatsz le??? ha mar lepontoztal , indokold mar meg legyel szives, melyk pontjaval nem ertesz egyet! kosssz...
2012. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

"Kerdezo! mi a banatnak pontozgatsz le??? ha mar lepontoztal , indokold mar meg legyel szives, melyk pontjaval nem ertesz egyet! kosssz..."


Na ezt a kommentet most én pontoztam le!!


Mert nem a kérdésekre válaszolsz hanem kitérsz előle!

Most sem válaszoltál hanem azt kéred számon hogy én vagy más miért pontoz le!


Most mondanám hogy nem erre számítottam de erre számítottam...

2012. nov. 22. 17:43
 36/51 anonim ***** válasza:

Belinkelem neked a videót ahol elhangzik hogy "hol van az Amnesty International, hol van a tasz? ... miért nem szólalnak meg, miért hallgatnak?"


Igen ezt mondták, de te ezt írtad: "Azt mondta az ENSZ és az Amnesty nem foglalkozik velük de ő igen és mindent megad nekik!" - vagyis ezt te írtad hozzá, erre írtam, hogy hazugság, hisz semmit nem ad nekik, nem is akarja befogadni őket. Csak kiáll mellettük, ami nagy különbség, hisz nincs szüksége Mo-nak még több bevándorlóra.


"És ismerem elég jól a jobbikosokat hogy pontosan tudjam hogy vagy továbbra is tagadod majd hogy ezt mondta vagy még egy bocsánatot sem fogsz mondani amiért hazugsággal vádoltál!"


Nem vagyok jobbikos, egyik pártra se szavaztam, bárki írhat választ a kérdésedre, akkor is, ha csak a jobbikosoknak tetted fel a kérdést. Nem kérek bocsánatot, mivel amit leírtál nem igaz, de mondhatjuk azt is, elferdítetted a tényeket.


"Most azt már nem is említem hogy állítólag az ENSZ Vona szerint volt Gyöngyöspatán!!! Aztán elküldi őket palesztínába..."


Pedig voltak, de ez nem annyira fontos. 2011.05.24 - Gyöngyöspatán járt az ENSZ megbízottja.


A kérdésre meg megkaptad a választ több embertől is. Szívesen látnátok sok arab és főleg palesztin bevándorlók tízezreit? -nem.

Tök mind1 ki melyik párttal van, bevándorlókat senki se lát szívesen, ennyi.

2012. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

"Igen ezt mondták, de te ezt írtad: "Azt mondta az ENSZ és az Amnesty nem foglalkozik velük de ő igen és mindent megad nekik!" - vagyis ezt te írtad hozzá, erre írtam, hogy hazugság, hisz semmit nem ad nekik, nem is akarja befogadni őket. Csak kiáll mellettük, ami nagy különbség, hisz nincs szüksége Mo-nak még több bevándorlóra. "


Értem, tehát nem a lényeget nézzük hanem a halál pontos kifejezést!


"

Pedig voltak, de ez nem annyira fontos. 2011.05.24 - Gyöngyöspatán járt az ENSZ megbízottja. "


Nos akkor tehát én is írhatom hogy ez így hazugság mert nem ők mentek el hanem a kormány vitte őket oda. Ugyanis az ő kérésükre ment el a rasszizmusügyi megbízott!

Nézd ha szörszálhasogatást akarsz akkor itt nemsokára még a kihagyott "a" betüket is elkezdhetjük számon kérni és szigorúan véve akár mindannyiunknak igaza lesz és mindenki hazudik!


És igenis utálom hogy amikor Jobbikosokkal vitázok akkor az nem vita lesz hanem szörszálhasogatás és nem a kérdésekre válaszolnak.


Vona végeredményben azt mondta hogy ő kiáll a Palesztin harc mellett az izraeli agresszió ellen és lehordta az ENSZ-t, TASZ-t, Amnesty-t, az amcsi nagykövetet stb mert hogy ők nem... És igenis van egy olyan "csoport" akik ilyen esetben nem azt mondják hogy igen, ez történt hanem elkezdenek a pontos megfogalmazáson lovagolni!

És ekkor olyan érzésem lesz mint amikor Gyurcsány elmondta hogy azt nem úgy kell érteni mint ahogy mondta és amikor a fidesz kikéri magának hogy megszorításról beszélnek hiszen ez csak "strukturális átalakítás"!!

Az ilyen politikusi szövegekből és az ezt képviselő emberekből elegem van!!

2012. nov. 22. 18:24
 38/51 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező nevezheted ezt szőrszálhasogatásnak szerintem viszont ez az egésznek a lényege. Leszúrta Vona az amnestyt, a taszt meg az amcsikat? Igen. Kiállt a palesztinok mellett és kritizálta Izraelt? Igen. Azt mondta hogy mindent megad a palesztinoknak és befogadja őket? NEM! Senki egy szóval nem beszélt ilyesmiről és senki nem is akarja ezt. Ha nem szándékosan írsz butaságokat akkor kéretik legközelebb rendesen utánajárni ha viszont szándékosan akkor azt nem kommentálnám...
2012. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

17:43 Kerdezo!


ez volt a kerdesed:Jobbikosok! Szívesen látnátok sok arab és főleg palesztin bevándorlók tízezreit?

Nos , ha van nemi intelligenciad(amit a valszom irasakor felteteleztem), akkor olvashatnal a sorok mogott es tudnad ertelmezni a valaszom.De arrol igazan nem en tehetek , hogy szegenyes felfogokepesseggel vagy megaldva!

Jah vagy bocs nem szerepelt a kerdesben Vona neve?Nem ciganyoztam , zsidoztam vagy budos cigany arab bevandorloztam??? Igy mar nem volt felismerheto, milyen allaspontot foglalok? a kerdesed kifejtese , meg egy hazugsag , szokiforgatas , erre ezert is nem tertem ki! De most kitertem, orulsz? Szoval hazug, provokativ kerdesre eleg nehez szamodra hasznos valaszt adni azt hiszem. bye Egyebkent nyugi nem a pontozast zavart , hanem , mert nem tudsz meg ervelni se hazugsag nelkul.

2012. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Kérdező: jó hogy egy anonym oldalon meg tudod állapítani ki milyen párttal szimpatizál, még ha írtam is, hogy egyikhez se tartozom. Értelmes választ vártam, de nem azt kaptam. Itt egyedül te vitatkozol, provokálod az embereket, félrevezeted (már akit félre lehet). A kérdésedre megkaptad a választ több embertől is, de téged NEM az érdekel, hanem hogy Vona ezt és ezt mondta. Sikerült is a 23-as válaszadót összezavarnod.
2012. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!