Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szívesen látnátok...

Jobbikosok! Szívesen látnátok sok arab és főleg palesztin bevándorlók tízezreit?

Figyelt kérdés

Vona azt mondta az izraeli nagykövetség előtt hogy minden segítséget megad és befogadja mindannyiukat.

Ti is így gondoljátok ezt?

Azt mondta az ENSZ és az Amnesty nem foglalkozik velük de ő igen és mindent megad nekik!

Évente több százezer arab menekül el arab országokból!

Szerintetek akkor hozzánk jöjjön minél több?



2012. nov. 22. 08:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
71%

23:19

1. Zsido vagyok

2. Biztosithatlak, hogy a moderatorok nem zsido oldalra reszlehajloak, bizonyitja ezt, hogy egy csomo valaszomat MINDEN OK NELKUL TOROLTEK az evek folyaman.

3. Kozolhetem, hogy most a gazai hadmuvelet alatt sokkal aktivabb voltam az oldalon, mint egyebkor. Ennek oka pedig az, hogy szerettem volna megakadalyozni, hogy ugyanazok a szemet hulyesegek es hazugsagok tomboljanak itt, mint korabban. Az ugyanis ezen az oldalon nem tema, hogy a palesztinok lovik a zsidokat. De ha a zsidoknak elegeguk lesz ebbol es visszautnek, az aztan alkalom Izrael mocskolasara.

4. Es nezd meg az Izrael-ellenes uzeneteket itt - valoban mind csak sztereotipia, mocskolodas. Es kiserlet annak a ketsegbe vonasara, hogy Izraelnek JOGA VAN a lakossaga megvedesere.

2012. nov. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Azért, hogy el ne veszítsük a tisztánlátásunkat:

terrorista az, aki SZÁNDÉKOSAN CIVILEKET támad, ahogyan a hamasz és a többi arab szervezett tette.


Izrael kifejezetten katonai célpontokat támadott és civil áldozatok csak a HAMASZ HÁBORÚS BÛNCSELEKMÉNYEI következtében voltak. ( A hamasz háborús bûncselekményei: lakóházakba, iskolákba, kórházakba telepített fegyver és lõszerraktárakat, ami nilcánvalóan veszélyezteti a civil lakosságot, ezért háborús bûncselekmény, továbbá amikor az Izraeli Légierõ röpcédulákon egyébb módon figyelmeztette a lakosságot, hogy egy adott területen bombázni fognak, tehát távozzanak onnan biztonságos helyre, akkor a hamasz bemondta a rádiójába, hogy ne törõdjenek ezzel, ez "csak pszichológiai hadviselés". )


Lássuk a 8 napos háborúság mérlegét:


A tûzszünet életbelépése után mindkét fél gyôztesnek mondta magát.

Lehet, úgy is gondolták. Izrael azért, mert jelentôsen meggyengítette a hamasz fegyverzetét és nem egyezet bele a blokád felfüggesztésébe.

A hamasz azért, mert nyilván mardtak még aktivisták is, fegyverek ( rakéták ) is, azonkívül, ha a blokádot Izrael nem is függeszti fel, valamelyes enyhítésrõl szó volt.


A gázai arabok közül 177-en haltak meg, közûlük 120 fegyveres ( hamasz, ezzedin al qassm bigádok, iszlám dzsihád, stb ). A 120 fegyveres közül 30 magas rangú vezetõ. A sebesültek száma eléri az 1000-et. Ezen belül nem részletezték a fegyveres / civil arányt.


8 arabot az ezzedin al qassam brigádok kivégzett, mert kollaborációval gyanusították õket.


Meg kell még jegyezni, hogy a halottak közül néhányan "baráti tûz" miatt és néhányan baleset követkaztében: a kilôtt rakéta Gázában landolt, esetleg túl közel a kilövôkhöz, tehát nem Izrael miatt haltak meg.

A Izraeli Honvédség egyébbként összesen 1500 terrorista helyet támadott, 19 magasszintû parancsnokság, 980 földalatti rakétakilövõ, 140 csempészalagút 66 terrorizmusra használt alagút, a hamasz 42 operatív célra használt helyiségét, 26 fegyverkészítõ üzemet és fegyverraktárat, nagyhatótávolságú rakéták, kilövõk tömegét.


Izraeli veszteségek: 4 civil meghalt, 240-en megsebesültek, 2 katona meghalt és 13 megsebesült.

2012. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Kimaradt a hamasz háborús bûncselekményei közül, hogy a rakétáit sûrûn lakott környékrôl lõdözte.
2012. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Hozzatennem, hogy UGYANEZEN iso alatt Sziriaban 882-en haltak meg a felkelok es a kormany harcanak kovetkezteben. Tobbszorose az egyuttes palesztin es zsido aldozatoknak.
2012. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
75%
Hu de ideges a szesojobb! Mar megint nem sikerult Izrael eltorlese!
2012. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled!

Scythian válasza:


Az a baj kérdező, hogy pont az ilyenek miatt van szükség a Jobbikra, mint te. Én nem szimpatizáltam velük különösebben, de olyan idők jönnek, hogy lassan én is csatlakozom.

Ez Magyarország! Elegem van, hogy a csapból is Izrael folyik, hogy olyan hírek mennek a médiában, hogy 2000 ember kiált tüntetni a háború mellett egy hülye zsidó nagykövet meg vezényelt nekik. (Annyi megnyugtat, hogy aberrált hitgyülisek voltak.) Hányok már attól, ha meghallom az "izraeli befektető szót". Fektessenek be a Nagev-sivatagba! Vagy vásárolják fel az USA-t, ott tárt karokkal várják őket. Magyarország a magyaroké, a magyar az aki magyar érzelmű.

2012. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

51-es


Tegyük hozzá hogy ha olvasod a jobbikosok kommentjeit kurucon vagy jobbikos politikusok megszólalásait akkor keményen harcolnak az arab menekültek ellen és egyáltalán nem árnyalják hogy nekik csak a balhézós szűk kisebbségel van bajuk!!

Aztán meg felvonulnak az "arabok védelmében" amint az a zsidók ellen irányul!


Ez egy roppant álszent hozzáállás!


Akinek ez a "követendő példa" hát azoknak sok sikert!

Én a köpönyegforgatókat nem bírom, akik ugyanakkor a legdöhösebben felszólalnak azért hogy más milyen aljas módon változtatgatja az álláspontját úgy ahogy kényelmes!

2012. nov. 26. 10:48
 48/51 anonim ***** válasza:
Én szivesebben látnék 10 ezer zsidót a Gázai övezetben. Esetleg 10 ezer palesztin bevándolóért adhatnánk 10 ezer zsidót ugyancsak a Gázai övezetbe. Kár hogy ezzel a Jobbik nem ért egyet :)
2012. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

"1. Zsido vagyok

2. Biztosithatlak, hogy a moderatorok nem zsido oldalra reszlehajloak, bizonyitja ezt, hogy egy csomo valaszomat MINDEN OK NELKUL TOROLTEK az evek folyaman. "


Lehet, hogy nem is voltak részlehajlóak. Ti szélsőségesek vagytok.

2012. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
hazaáruló provokáció. semmi ilyen nem hangzott el. mindig a jobbikra mondjátok, hogy provokál stb. közben ők a problémákra hívják fel a figyelmet (lásd: közbiztonsági problémák, magyarország izrael általi felvásárlása) de ti, hazaárulók(baloldali, fidesz stb) szimpatizánsok folyton hazug, ferdítések által akartok hasznot húzni estlegesen mások szenvedéséből. a jobbik kiállt a palesztinok bombázása ellen, de nem szándékozzák idehívni őket. a jobbik a palesztin állam létrejöttét támogatja(amit az ENSZ elfogadott de Izrael nem tart be). Ennyit a hazugságaidról.
2012. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!