Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Gyöngyösi Márton, jobbikos képviselő listát készítene a zsidó tagokról a kormányban?

Figyelt kérdés
Emiatt ma a parlamentben sárga dávid-csillagot tűzött a zakójára a parlamenti ülés vezetője Ujhelyi István.
2012. nov. 27. 12:12
 121/151 anonim ***** válasza:
13%

"akkor a kérdést lezártnak tekinthetjük"


Látod hogy jártál? Lenulláztak téged.

Nem tanultad meg, hogy mindig a zsidóké az utolsó szó?

;)

Akkor van a téma lezárva, mikor ők akarják.

Ostoba gój.

2012. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/151 anonim ***** válasza:
5%

A fentiek szerint egy célországban nem számíthat nemzetbiztonsági kockázatnak az, ha a legfőbb döntéshozó szervükben tömegével épültek be a gyarmatosító ország kettős állampolgárai ill. ügynökei. Logikus.


ui: kérem, hogy aki NEM zsidó NE értékelje a hozzászólásomat!

2012. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/151 anonim ***** válasza:
15%

Áldott Karácsonyt mindenkinek!

Ünnepeljük Isten fiának születésnapját és imádkozzunk, hogy térjenek meg Krisztusban a sötétben tévelygők.

2012. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/151 anonim ***** válasza:
0%

Kedves barátom, szebben nem is lehetne megfogalmazni mint ahogy leirtad.

Én is mindenkinek kivánok Boldog Karácsonyt és azt is, hogy zsidó honfitársaim is átérezzék egyszer a Krisztusi szeretetet. Egyszer majd eljön az idő amikor nekik is megynilik a szemük és ráébrednek arra, hogy igazunk van. Jézus nélkül nincs szeretet, aki ezt tudja azt a testvéremnek tekintem ugyanúgy mint ahogy Jézus is javasolta. Legyünk boldogok, hogy Isten megajándékozott bennünket azzal a hatalmas örömmel, hogy nem tévelygünk és felismertük a megváltót.

Mindenkinek áldott és békés Karácsonyt.

2012. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/151 Pro Patria ***** válasza:
0%

Az előttem szólókhoz csatlakozva: én annyival is kiegyeznék, ha nem fogadnák el Jézust, csak emberként élnének. Amiket értékekként megfogalmazott, mindenkinek megtanulandók.

Legyen az hindu, ateista, zsidó vagy muszlim.

És boldog szeretet ünnepét azoknak is, akik karácsonyt nem tartanak,

2012. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/151 anonim ***** válasza:
100%

"igazunk van" - persze, így kezdődött a keresztes háború, az iszlám hódítás, hitler, sztálin meg izrael vérengzése. jó lenne már, ha az emberek kicsit megtanulnának kételkedni is, főleg saját magukban.


nem csak az lehet magyar, aki keresztény, tekintve hogy a kereszténység is csak egy ősmagyar hitvilágot és embereket elnyomó ideológia volt.


felőlem mindenki abban hihet amiben akar, amíg képes békében együttélni másokkal. lehet zsidó vagy keresztény, ha erre képtelen, akkor nem való a társadalomba.

2012. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/151 anonim ***** válasza:
14%
Most már nehogy igazat adjunk a zsidóknak akik gúnyt űznek a keresztényekből és mindenből amit nekünk a vallásunk jelent. Jézust megölték az eszeveszett vallásos fanatizmusukkal. Ne fogjuk ezt is a rómaiakra mert a zsidóknak értékesebb volt egy bűnöző mint az ami a legfontosabb a számunkra. Ők voltak az első keresztényüldözők. Mai napig lenézik és megvetik azokat akik nem zsidók. Most akkor nekünk mit kell tisztelni?
2012. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/151 Pro Patria ***** válasza:
12%
Nem akartam a tegnapi ünnepet elrontani, de szó nélkül sem mehetek el mellette. Annélkül, hogy minőségjelzőt írnék, jól jellemzi ezeket az embereket, hogy még ilyenkor is beteges mániával nulláznak.
2012. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/151 anonim ***** válasza:
15%
Gondoltam, hogy ezek az emberek ahelyett, hogy a szeretet ünnepén templomban lennének itt ülnek és nulláznak. Végül is ez nem jelent nekik semmit. Nyugodtan ülhettek a gép előtt és nullázhattok. Csak sajnálni és megvetni tudom ezeket az embereket. Legalább egyszer mondanátok, hogy tisztelitek a keresztény értékeket. Még a muszlimok is különbek a zsidóknál, ők legalább Jézust prófétaként tisztelik. Még ezek akarnak az Európai Unióba kerülni.
2012. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/151 tetro ***** válasza:
60%
Nem igazán értem kikről beszéltek, mert egyedül hárman voltatok itt szenteste, akkor is csak zsidózni egy jót. Jó látni, hogy legalább ilyenkor át járt benneteket a szeretet szelleme... :D
2012. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!