Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Gyöngyösi Márton, jobbikos képviselő listát készítene a zsidó tagokról a kormányban?

Figyelt kérdés
Emiatt ma a parlamentben sárga dávid-csillagot tűzött a zakójára a parlamenti ülés vezetője Ujhelyi István.
2012. nov. 27. 12:12
 131/151 anonim ***** válasza:
31%

ezzel egyet kell értenem kedves "ballibzsidó" barátainkkal. ilyenkor szépen megmutatják a keresztények is, mennyire tele vannak szeretettel. ez a templomos szöveg is unalmas már, mintha csak az lenne jó ember, aki templomba jár...

ha már kollektíve zsidózik valaki keresztény létére, gondolja át előtte, hogy a szeretet lovagjai mit csináltak a szentföldön, spanyolországban, amerikában, vagy akár magyarországon a történelem során.

erről beszéltem, kicsit kételkedni is kéne már a sok "szeretet" helyett...

2012. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/151 Pro Patria ***** válasza:
0%

Tetro, megkérdezhetem, ha nem vagyok indiszkrét, hogy a három válaszból mi a halál véreres retkes faxa volt úgymond "jó kis zsidózás"...?

Vagy neked ez már élből jön?

Komolyan, még a legkomprimisszum-készebb emberből is kihozod az alpáriságot ezzel az idiótasággal. Kezeltesd magadat, szerintem ez már mentális zavar.

2012. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/151 tetro ***** válasza:
84%

Kompromisszum kész vagy akiből csak előjött az idióta? :D

"térjenek meg Krisztusban a sötétben tévelygők"

"zsidó honfitársaim is átérezzék egyszer a Krisztusi szeretetet"

"megynilik a szemük és ráébrednek arra, hogy igazunk van"

"csak emberként élnének"

1. A zsidók sötétben tévelyegnek, hitetlenek...

2. A zsidókat nem szereti krisztus

3. Nem látják, hogy csak nektek lehet igazatok

4. Nem élnek emberként, ők valamiféle vademberek


Ez vagy te a kompromisszum kész keresztény, aki karácsonykor a világot a keblére ölelte

2012. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/151 Pro Patria ***** válasza:
0%
Ismered azt a mondást, hogy az ács mindenhol szöget lát...?
2012. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/151 tetro ***** válasza:
84%
Ja. Az átlag meg ha zsidózol, akkor zsidózást hal. Ha azt mondod boldog karácsonyt a zsidóknak is, akik nem látják az igazságot (mert abból csak egy van, és csak te értheted...), tévelyegnek, és krisztus sem szereti őket... Hát akkor sajnos benned egy morzsányi szeretet sincs. Karácsonykor sem. Csak zsidózol. De még ahhoz is gyáva vagy, hogy beismered ezt. Persze akkor kiderülne milyen megkeseredett is vagy.
2012. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/151 anonim ***** válasza:
13%

Már csak azt nem értem, hogy az egysoros:

"Boldog Hanukát a lepontozóknak" kommentet miért törölték?

Ahelyett, hogy megköszönnék.


Ez kb olyan, mint ha valakit pofáncsapnék, mert felköszönt születésnapomon...

2012. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/151 tetro ***** válasza:
83%
Mert azt jelentette, hogy aki lepontozza a karácsonykor is fröcsögőket (nem ért velük egyet) az zsidó?
2012. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/151 Pro Patria ***** válasza:
3%

Csak hogy mindenki lássa:


Pro Patria

"Az előttem szólókhoz csatlakozva: én annyival is kiegyeznék, ha nem fogadnák el Jézust, csak emberként élnének. Amiket értékekként megfogalmazott, mindenkinek megtanulandók. 

Legyen az hindu, ateista, zsidó vagy muszlim. 

És boldog szeretet ünnepét azoknak is, akik karácsonyt nem tartanak,"


Ezután jött a lenullázás. Még ekkor is csak ekként válaszoltam:


Pro Patria

"Nem akartam a tegnapi ünnepet elrontani, de szó nélkül sem mehetek el mellette. Annélkül, hogy minőségjelzőt írnék, jól jellemzi ezeket az embereket, hogy még ilyenkor is beteges mániával nulláznak."


Majd te ezt írtad:


Tetro

"Nem igazán értem kikről beszéltek, mert egyedül hárman voltatok itt szenteste, akkor is csak zsidózni egy jót. Jó látni, hogy legalább ilyenkor át járt benneteket a szeretet szelleme... :D"


(Mellesleg nem csak mi voltunk itt - délután, nem este -, hiszen szinte azzonnal le lett mindenki nullázva, ezzel kiállítva a szegénységi bizonyítványt magáról mindenki, aki nem ír, csak reflexből mínuszozgat.)


Erre te mit írtál?

"Nem élnek emberként, ők valamiféle vademberek"

- Nem ártott volna végigolvasnod az adott sort:

"...Legyen az hindu, ateista, zsidó vagy muszlim."


Ilyen szellemi színvonallal az amerikai népszaván lenne a helyed.

Szerencsére ritkán találkozni ilyen barommal a gyk-n. De ne aggódj, elfogadom a bocsánatkérést.


Na és hogy milyen szókiforgató, erőltetve belemagyarázó sumák vagy, egy másik nem nekem írt sort is idézek:


"zsidó honfitársaim is átérezzék egyszer a Krisztusi szeretet"

-> A zsidókat nem szereti krisztus"

- Először is: Krisztust bagy kezdőbetűvel írjuk. Másfelől: Ha értelmezési nehézségeid vannak, ne másokat vádolj. A "átérezzék a krisztusi szeretetet" annyit jelent: érezzék ők is azt a szeretet, ahogyan Krisztus másokat szeretett.

Nem azt, amit te kényszeresen bele akarsz erőltetni. De sebaj, biztos elfogadja ő is tőled a bocsánatkérést. Addig meg értelmezd a mondatokat, mielőtt írsz rájuk.


---------------


Ja, és egy kis írás, tessék, szószerinti idézet, forrásponttal, ezt biztos érdekesnek találod: 

"Ugyanazon napokban meglátogatám azokat a zsidókat, kik asdódi, ammonita és moábita asszonyokat vettek feleségül. 

És fiaik felerésze asdódi nyelven beszél vala, és nem tudnak vala beszélni zsidóul, hanem egyik vagy másik nép nyelvén. 

Annakokáért feddődém velök, és megátkozám őket, és megverék közülök néhányat, és megtépém őket, és megesketém őket Istenre: Bizony ne adjátok leányaitokat az ő fiaiknak, és ne vegyetek leányaik közül feleséget fiaitoknak és magatoknak. 

Avagy nem ebben vétkezett-é Salamon Izráel királya? Noha nem volt sok nép között hozzá hasonlatos király, a kit szeret vala az ő Istene és királlyá tette vala őt Isten egész Izráel fölött; őt is bűnre vivék az idegen asszonyok: 

És néktek engedjünk-é, hogy cselekedjétek mindezen nagy gonoszságot, vétkezzetek Istenünk ellen, idegen asszonyokat vévén feleségül? 

Jójadának (ki Eliásib főpapnak fia vala) fiai közül is egy veje vala a Horonitbeli Szanballatnak, elűzém azért őt tőlem. 

Emlékezzél meg ő rólok én Istenem, a papságnak és a papság szövetségének és a Lévitáknak ilyen megfertőztetéséért! 

És megtisztítám őket minden idegenektől és rendtartást szabék a papoknak és a Lévitáknak, kinek-kinek az ő dolgában. 

A fa hozására is bizonyos időkben és az első zsengékre. Emlékezzél meg én Istenem az én javamra!" 

Nehémiás könyve, 13. fej. 23-31. 


Micsoda sovinizmus, rasszizmus. Akár az SS kicsit később.


Vagy ennyi még nem elég? Csak tessék: 

"Sógorságot se szerezz ő velök, a leányodat se adjad az ő fioknak, és az ő leányukat se vegyed a te fiadnak; Mert elpártoltatja a te fiadat én tőlem, és idegen isteneknek szolgálnak; és felgerjed az Úrnak haragja reátok, és hamar kipusztít titeket." 

Mózes V. könyve, 7 fej. 3.


Illetve:

"Mind szolgád, mind szolgálóleányod, a kik lesznek néked, a körületek lévõ népek közül legyenek: azokból vásárolj szolgát és szolgálóleányt"

Lev. 25:44


Ezzel szemben mit mondott Jézus?

"Mert nincs különbség zsidó meg görög között; mert ugyanaz az Ura mindeneknek" Csel. 10,34., Csel. 10,35. 


"Verd meg Amáleket, és pusztítsátok el mindenét; és ne kedvezz néki, hanem öld meg mind a férfit, mind az asszonyt; mind a gyermeket, mind a csecsemõt; mind az ökröt, mind a juhot; mind a tevét, mind a szamarat." 1. Samuel 15:3


"Hallottátok a parancsot: Szeresd felebarátodat és gyűlöld ellenségedet!  Én pedig azt mondom nektek: Szeressétek ellenségeiteket, és imádkozzatok üldözőitekért. Így lesztek fiai mennyei Atyátoknak, aki felkelti napját jókra és gonoszokra, esőt ad igaznak és bűnösnek. Ha azokat szeretitek csak, akik titeket szeretnek, mi lesz a jutalmatok? Nem így tesznek a vámosok is? És ha nem köszöntitek, csak barátaitokat, mi többet tesztek? Nem így tesznek a pogányok is? Ti olyan tökéletesek legyetek tehát, mint mennyei Atyátok."


Ezt jelenti megtapasztalni Jézus szeretetét.

2012. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/151 anonim ***** válasza:
14%

"Mert azt jelentette, hogy aki lepontozza a karácsonykor is fröcsögőket (nem ért velük egyet) az zsidó?"


Karácsony előtt volt a komment.


De induljunk az általad írt mondatból logikailag.

1, szerinted karácsonykor "fröcsögők" kommenteltek

2, "fröcsögés": sokak által elítélt dolog (mármint, ha nem olajban sülő fincsi húsról van szó, bár egyesek szerint az is egészségtelen)

3, "fröcsögők": rossz emberek

4, "fröcsögők" ellentéte = jó emberek

5, "fröcsögők" "fröcsögésének" lepontozása = jó dolog

6, "fröcsögők" "fröcsögésének" lepontozói = jó emberek


"azt jelentette", hogy.... "zsidó?"


Nomármost, ha a fenti axiómákat elfogadjuk, tehát a "lepontozók" általánosságban jó emberek, és ha ez azt jelentette, hogy ők zsidók, akkor ebből logikailag levezethető, hogy a zsidók jó emberek.


Ha nekik szól a "Boldog Hanuka!", az ellen nincs miért tiltakozniuk, nemde?


Teszem azt egy jan slota azt mondja (ahogy mondta is), hogy Szent István egy lovasbohóc, erre lepontozzák.

slota erre azt írja, hogy boldog augusztus huszadikát a lepontozóknak, akkor azzal mi a baj?


Lepontoztam, vállalom, hogy magyar vagyok. Ennyi.

És köszönöm a jókívánságot. :)

2012. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/151 Pro Patria ***** válasza:
0%
Szinte biztos voltam benne, hogy erre már nem ékezik válasz. De azért a mínuszozás még megy aktívan...:)
2012. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!