Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Gyöngyösi Márton, jobbikos képviselő listát készítene a zsidó tagokról a kormányban?

Figyelt kérdés
Emiatt ma a parlamentben sárga dávid-csillagot tűzött a zakójára a parlamenti ülés vezetője Ujhelyi István.
2012. nov. 27. 12:12
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/151 anonim ***** válasza:
17%

"magyarnáci"...


87nek igaza van, minden magyar=náci(=antiszemita=fasiszta=...) az antifák szemében. csak ugye kérdés, hogy akkor ők milyen nemzetiségűnek vallják magukat... ez is véletlen.


erre csak idézni tudom szellemi vezetőtöket kedves antifák: "el lehet menni magyarországról, itt lehet hagyni minket, tessék"

például ott van izrael, ha az jobban tetszik. de lehet próbálkozni németországgal, dániával, meg franciával csak ne lepődjetek meg, ha nem szabad felvenni a kipát bizonyos helyeken.

nevetségesnek tartom, hogy ott van egy zsidó állam(igen, ha nektek szabad, én is fogalmazhatok pongyolán, meg gyöngyösi is), ami a zsidók védelméért jött létre, közben nyafogtok, hogy tele van fasisztával az összes ország. menjetek akkor izraelbe, ott biztos nincsenek fasiszták.


vagy lehet itthon is maradni, csak akkor nem műbalhékat kell csinálni, meg lenácizni mindeknit, akit érdekel a nemzetbiztonság, hanem az ország/nemzet érdekeit támogatni. csak ugye tudjuk hogy az antifasiszták nem szeretnek dolgozni.

bármelyik mai nyugati országba fogtok menni, mindenhol nácikat fogtok találni.


mellesleg az első kettősügynök, akinek bűncselekményét videóra vették egy usaban ügynökösködő izraeli volt.

2012. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/151 anonim ***** válasza:
100%

Izrael az ujkorban 1948-tol letezik, 64 eve. Ezek szerint az az "elso ketoosugynok" eset kisebb egyenlo 64 ev.


Affene! Azelott nem leteztek kettos ugynokok?


Mellesleg mi a forras?

2012. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/151 anonim ***** válasza:
24%

"Izrael az ujkorban 1948-tol letezik, 64 eve. Ezek szerint az az "elso ketoosugynok" eset kisebb egyenlo 64 ev.


Affene! Azelott nem leteztek kettos ugynokok? "


annyi a dolgod, hogy végigolvass egy mondatot, és még erre is képtelen vagy:

"mellesleg az első kettősügynök, akinek bűncselekményét videóra vették" - a vessző itt azt reprezentálja, hogy nincs vége a mondatnak, hanem egy következő, kapcsolódó gondolat, mondatrész következik.

az olvasás látszik hogy nem megy, de a lepontozgatás igen.


"Mellesleg mi a forras?"


forrás? hivatalos biztonsági kamerák felvétele

például itt egy videó róla, de wikipedián és máshol is találsz róla cikkeket:

http://www.youtube.com/watch?v=BwohP8_zHd4

jonathan pollardnak hívták, akit mellesleg a jelenlegi izraeli miniszterelnök benjamin netanjahu is védelmébe vette és személyesen látogatta meg a börtönben...


továbbra sem vagyok meglepve, hogy tájékozatlan vagy a témában, de őszintén, nem is várom el az emberektől, főleg nem egy antifasisztától.

hiszen a zsidómédia szépen kussol arról, hogy gyilkolásznak, meg kémkednek (sőt, még a parlamentbe is csak egy ilyen elszólással lehetett becsempészni, hogy ugyan már emberek, figyeljétek, mi folyik palesztinában, és ezek az emberek itt ülnek a parlamentünkben), helyette műbalhékat keltenek, mint a csillagos vonulgatások, meg mossák a hozzád hasonlóak agyát, hogy fasizmus van meg antiszemita mindenki aki kritizálni meri izraelt.

csupán annyi a különbség, hogy egy antifa vagy bizonytalan szélkakasember fogékonyabb erre a szemétre, mert kérdés nélkül elhisz mindent, ami a manipulált médiából folyik. persze ennyire nem vagyok naiv, tudom, hogy akár te is lehetsz potenciális veszély, tudattalan, vagy tudatos cionista szolga (posztcionista, mert izrael elfoglalása után más országokat is jó dolog elfoglalni, felvásárolni), de általában próbálom megtisztelni az embereket azzal, hogy nem gyanúsítom meg őket egyből, "csupán" ostobának nevezem őket. tény, hogy nem vagyok tapintatos, de nem is igazán tudok és akarok tapintatos lenni olyanokkal, akik támogatják ezt az eszmét=tönkreteszik az országot.


és akkor továbbra is várom az érveket meg véleményeket a 437 legyilkolt palesztin gyerekről, az élőpajzsokról, a felvásárlós elszólásról, stb.

2012. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/151 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd rájuk!

Hiába erőlködsz, az antifákkal nem jutsz dűlőre, mert aki az anyatejjel szívja magába a kiválasztottság-tudat és felsőbbrendűség-eszmény hamis illúzióját, az külön dimenzióba helyezi magát és külön dimenzióba a többi embert.

A frusztrált, komplexusos emberek ópiuma a megalománia, a kiválasztottság-képzet.

Ha ez egy népnél berögzül, az megmérgezi a létét, mert olyan cselekmények elkövetésére ad önigazolást, ami vállalhatatlan.

2012. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/151 anonim ***** válasza:
0%

lásd: palesztin gyerekek legyilkolása

Tudatában van annak, hogy gyilkosság, de görcsösen próbálja igazolni a tettét, lásd: "csúnya terroristák lőnek rakétákat és valójában őket céloztuk".

Oké, de attól még megöltétek a gyerekeket.

Bármit is tettek a terroristák veletek, ti ugyanúgy civileket gyilkoltatok, amire nincs mentség és nincs felmentés.

Jön a válasz: nem baj, mert ha felnőne úgyis terrorista lenne...

2012. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/151 anonim ***** válasza:
100%

95

Szerinted mégis hogyan kellene védekeznie Izraelnek a létére törőkkel szemben? (Sajnos még nem tudnak gyerekkímélő bombákat gyártani...)

2012. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/151 tetro ***** válasza:
100%
A létére törőket, akik civil területeket lőnek rakétákkal évek óta nap mint nap, és direkt a saját civil lakosságuk körébe bújnak el, hogy pajzsként használják őket. Szóval itt csak izraelit hibáztatni csak is merő zsidógyűlöletből lehet.
2012. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/151 tetro ***** válasza:
100%
az azért mókás, hogy a jobbikban azon megy a vita, hogy ki utálja igazán a zsidókat, és ki csak úgy kicsit. [link]
2012. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/151 anonim ***** válasza:
17%

"Szerinted mégis hogyan kellene védekeznie Izraelnek a létére törőkkel szemben? (Sajnos még nem tudnak gyerekkímélő bombákat gyártani...)"


Ezek szerint számodra elfogadható gyerekek megölése.

És ezek után mersz mást szélsőségesnek nevezni?



"A létére törőket, akik civil területeket lőnek rakétákkal évek óta nap mint nap, és direkt a saját civil lakosságuk körébe bújnak el, hogy pajzsként használják őket. Szóval itt csak izraelit hibáztatni csak is merő zsidógyűlöletből lehet."


tetro bácsi, megint a szokásos duma és a szokásos hazugság. Senki nem állította, hogy csak és kizárólag a zsidók lennének a hibásak kialakult helyzetért, ti zsidók viszont azt állítjátok, hogy csak és kizárólag az arabok a felelősek a kialakult helyzetért.


Ügyes trükk, de nálam nem jön be.



Ezért volt divatban nálatok a megkövezés is. Távolról könnyű elhajítani. Ki gyilkolt? Én aztán nem! Egy ujjal se nyúltam hozzá! Nézzétek a kezem: tiszta! A kő volt!

Ja, hogy én dobtam, az már mellékes.


Ugyanez 21. századi kivitelben, csak most a követ a rakéta helyettesíti. Tiszta a kéz. Nem véres.


Nem hiszem, hogy egy haderő a 21. században csak arra képes, hogy kilométeres távolságból rakétákat lődözzön.


A világ azért van felháborodva, mert meg sem próbálnak kíméletesebb megoldást találni.


Bezzeg mekkora felháborodás lenne, ha az olaszliszkai lincselés után a magyar rendőrség lebombázta volna az olaszliszkai cigánysort, mert ott bújtatták a gyilkosokat a rendőrök elől.



Na mindegy, ez a minden bokorban nácik rejtőznek paranoia is része a megalomániának.

Ideje lenne felkeresni egy pszichológust...

2012. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/151 tetro ***** válasza:
94%

Ki az a nálunk?

Szerintem teljesen egyoldalúan beszéltél, csak a zsidókat okolva. Az arabok támadásait meg sem említed. Egyszerűen mert zsidózni akarsz csak, csak ezt meg gyáva vagy beismerni.

Honnan vagy amúgy annyira jártas ebben a konfliktusban, hogy tudod, hogy semmi más megoldást nem próbálták meg?

2012. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!