Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Gyöngyösi Márton, jobbikos képviselő listát készítene a zsidó tagokról a kormányban?

Figyelt kérdés
Emiatt ma a parlamentben sárga dávid-csillagot tűzött a zakójára a parlamenti ülés vezetője Ujhelyi István.
2012. nov. 27. 12:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 anonim ***** válasza:
28%
Szvsz magyar emberek képviselik a magyar érdekeket, nem zsidók. Máskülönben nem lenne ekkora szemétkupac ez az ország...
2012. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/151 tetro ***** válasza:
83%
Nem tudom milyen érvet lehet ezek után felhozni. Téged nem zavarna ha újra több százezer ember ölnének meg, akikről semmit nem tudsz... Azt hiszem, hogy ebben az országban tényleg baj van.
2012. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/151 anonim ***** válasza:
15%
Nagyjából annyi történne, hogy több termőföld jutna minden magyar embernek.
2012. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/151 tetro ***** válasza:
80%
Ha másért nem, azért mondjuk zavarhatna, mert ha majd az általad áhított listára valami rokonod vagy barátod is felkerül, akkor fájni fog a... Nem tudom, valamid, fájni fog.
2012. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 anonim ***** válasza:
71%
Látom a gyk-t is elöntötték a fasiszták. Normálisan gondolkodó ember erre már nem jár. A napiszar-on és a kuruc.info-n nevelkedett generációtól már nem is lehet mást várni.
2012. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/151 anonim ***** válasza:
23%

"Ha másért nem, azért mondjuk zavarhatna, mert ha majd az általad áhított listára valami rokonod vagy barátod is felkerül, akkor fájni fog a... Nem tudom, valamid, fájni fog."


Nem fog. Az egész családom fajtiszta ősmagyar.

2012. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/151 anonim ***** válasza:
21%

"Látom a gyk-t is elöntötték a fasiszták."


Ezt kikérem magamnak! Náci vagyok nem fasiszta és a fasiszta nézetek igen távol állnak tőlem.

2012. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 anonim ***** válasza:
33%

Listáról szól az egész élet.

Nyilván tartják a személyi számok, személyi igazolvány számot, neved, nemed, lakcímed.

Népszámláláskor rákérdeznek a vallásra és az etnikumra.


Mi ezzel a probléma?

Én nem szégyellem a magyarságomat.

Más miért szégyelli a zsidó származását?


Teszem azt a román parlamentben megkérdeznék, hogy ki a magyar (RMDSZ főleg), az miért lenne baj?

Vagy ha a szlovák parlamentben, hogy ki a magyar?


Liberálisok állandóan nemzetiségi kvótáért nyafognak, hogy a cigányságnak származási alapon legyen parlamenti képviselete Magyarországon.

Azt lehet?



Az éremnek két oldala van.

Ha származásból előny származik, akkor jöhet, ha hátrány, az már nem?

Ha úgy kívánja érdekem magyar vagyok, ha több pénz jár érte, akkor zsidó?



Ácsi! Ez MAGYARORSZÁG!

Itt első, második, harmadik helyen a magyar érdek szerepel és a kisebbség pedig utána következhet csak.


Elegem van, hogy mindent zsidó szemüvegen keresztül néznek.



Ez olyan, mintha pl. egy Magyarország-Izrael focimeccsről, amit a magyar válogatott nyer, nem szabadna beszélni, mert fájdalmas emlék az izraeli szurkolóknak.

Vagy éppen magyar gólnál ne szabadjon örülni, mert antiszemitizmus.

Hahó! Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát!


Ha nem tetszik, el lehet menni. Van hová.

A magyar embernek csak EGY hazája van, az pedig Magyarország. Mi minden más országban csak huszadrangúak lehetünk, ez a kis ország van, ahol még otthon érezhetnénk magunkat.

Meg kell mutatni, ki az úr a házban!

2012. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/151 anonim ***** válasza:
21%
Végre elkezdődött a parlament zsidótlanítása.
2012. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 tetro ***** válasza:
86%
Színtiszta magyar vér... :DDDDDDDD Na ez az a pont, amikor feladom, és hülye kisgyerekkel, akinek már a negyedik osztály sem jött össze, nem vitatkozom tovább.
2012. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!