Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Gyöngyösi Márton, jobbikos képviselő listát készítene a zsidó tagokról a kormányban?

Figyelt kérdés
Emiatt ma a parlamentben sárga dávid-csillagot tűzött a zakójára a parlamenti ülés vezetője Ujhelyi István.
2012. nov. 27. 12:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/151 anonim ***** válasza:
10%

"[...] a Honvédség állományában például feltétel a kizárólagos magyar állampolgárság."


Még egy ilyen ordas nagy rasszizmust!

Egy jóravaló moszados már nem is léphet a seregbe?

Orvosolni kell!

Kettős állampolgárokat a seregbe!

Kettős állampolgárokat a parlamentbe!


Szorgos népünk győzni fog!

A párt és a KISZ, győzelemre visz!

2012. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/151 anonim ***** válasza:
16%

én is 52°%-os vagyok, és kikérem magamnak.

(csak a félreértés elkerülés érdekében:)

2012. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/151 Pro Patria ***** válasza:
24%
Akinek nem inge, ne öltözködjön!;)
2012. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/151 anonim ***** válasza:
71%
szerintem meg kellene nézni Gyöngyösi családfáját kicsit közelebbről, lehet, hogy vicces dolgok derülnének ki :D
2012. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/151 anonim ***** válasza:
73%

"Akkor a románokat se engedjük be..."

mutass nekem EGYETLEN román képviselőt az Országházban. Csak egyet.

2012. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/151 anonim ***** válasza:
78%

"mutass nekem EGYETLEN román képviselőt az Országházban. Csak egyet."


Nem csakhogy képviselő, hanem államtitkár is volt!!!!!!! (volt kulturális államtitkár)


Úgyhogy ez bukta. :)


Csak itt az a baj, hogy nem lehet egy jót izraelitázni.

2012. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/151 anonim ***** válasza:
20%

"Nem csakhogy képviselő, hanem államtitkár is volt!!!!!! (volt kulturális államtitkár) "

nevet kértem...

2012. nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/151 anonim ***** válasza:
77%

"Akkor mi van? Nagy része az életben nem járt Magyarországon és magyarul is csak makog. Ilyen ember legyen rendőr Magyarországon? "

hazudsz. nagy részük még románul sem tud, és sokuk szebben beszél magyarul mint a sok melldöngető nagymagyar. Az egyes csoportok dialektusát "makogásnak" minősíteni pedig ostoba és primitív dolog, kb a majom niggerezéssel van egy szinten. ÉN szerencsére sokat ismerek közülük, sokat foglalkozom, hogy zajlik a szórványban élők élete.

2012. nov. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/151 anonim ***** válasza:
17%

"egyes csoportok dialektusát "makogásnak" minősíteni "


Inkább az a röhejes, hogy a makogást egyes csoportok dialektusának tituláljuk.

2012. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/151 anonim ***** válasza:
37%

Ha a Saint Lucia államelnöke nyilatkozta volna, hogy jól haladnak, ill. Saint Lucia-i befektetők felvásárolják Magyarországot(*), ha Saint Luciai kémrepülőgépek repkednének a légterünkben úgy, hogy a választott "képviselőink" mindezt elhallgatnák akkor a Jobbik Magyarországért Mozgalom azt próbálná megtudni, hogy a Parlamentben illetve a kormányban hány olyan magyar képviselő ül, akik titokban Saint Lucia állam állampolgárai is egyben. Egy ilyen sajnálatos esetben ki lehetne jelenteni, hogy nagy valószínűséggel nemzetbiztonsági kockázatot jelent az, hogy Saint Luciai állampolgárok ülnek az országgyűlésben (legfőbb törvényhozó szerv) és a kormányban (legfőbb végrehajtó hatalom).


* nem ez történt: http://www.youtube.com/watch?v=UPHCiGL6r-M


Lehetnek a tények is antiszemiták?

2012. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!