Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szavaztak erre a kormányra?

Kik szavaztak erre a kormányra?

Figyelt kérdés
Az Alkotmányunk szerint választások útján lehet kormányalakítás. Bajnai féle kormányra ki szavazott?
2009. aug. 19. 12:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A könyvet valaki megírta - keresett vele - nem sajnálom

A színész, ha jól tudom, baromi sokat keresett szintén - nem sajnálom

Sorolhatnám még a javaslataidat, de meg kell mondanom, hogy se a könyv írója és se az USA színész nem fogja helyettem és helyetted kifizetni a számlát.

Ne izgulj értem :-), helyetted is teszem a dolgomat és tudom, hogy egyszer mellém állsz :-))

2009. aug. 19. 15:18
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
ha annyira javítani akarsz az országon akkor menj pl szemetet szedni..
2009. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Hát azért nem hinném, hogy ugyanolyan most, mint a FIDESZ idején...persze most rá lehet kenni a válságra...de már a válság előtt is elég szar volt az ország helyzete, csak akkor még nem mondták ki...de lehetett érezni...szóval nem hinném, hogy ugyanolyan lenne a két párt...(...!)
2009. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A nemzetközi bankárok kétpólusú rendszert óhajtanak, amelyben minden vagyon és pénz egy szűk és zárt csoporté, a nemzetközi beruházó bankároké, és mindenki más tőlük függő, bérből és fizetésből élő, vagy segélyezett.


Ezt a kétpólusú rendszert kétféleképpen lehet megvalósítani.

Az egyik az állam-monopolista szocializmus, a másik a magánpénz monopóliumra épülő liberál-kapitalizmus.


Mindkettőben egy szűk csoport gyakorol kollektívan monopol-hatalmat a társadalom többi része felett.


Ezt felfoghatnánk receptnek és élhetnénk tovább, ha hagynák, de kinek az érdeke ez?!


Azt gondoljuk, hogy törvényes amit ez a kormány tesz?

Ki előtt ismertette Bajnai a programját? A nép előtt vagy az MSZP előtt?

Kitől kérte a támogatást a néptől vagy az MSZP-SZDSZ-től?

Ki gratulált neki rögtön az eskü tétel után? A FIDESZ!

Miről beszélünk itt kérem szépen?

El lett árulva a nép és cinkosa lett ebben a FIDESZ!

2009. aug. 20. 11:16
 15/15 anonim ***** válasza:

így van

ezért szavazz a Jobbikra


de hogy akkor mi lesz, ha csalódunk a Jobbikban is,

azt már nem tudom


jelenleg ők a legjobbak

2009. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!