Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik helytelen, elítélendő,...

Melyik helytelen, elítélendő, és rossz?

Figyelt kérdés

1. Bajnai Gordon amerikai tanácsadói

2. A Hallgatói Hálózat amerikai tanácsadói

3. Orbán Viktor amerikai tanácsadói (konkrét neveket csak erre tudok...)


A válaszhoz kérlek írjátok oda, ha valamelyik párttal/egyesüléssel szimpatizáltok, ezért nem pontozok le senkit.



2013. jan. 30. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
Soros György jön már haza, Gordont támogatni.
2013. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Akik csak Ron Werbert ítélik el, azok mit szólnak hozzá, hogy a Fideszt egy izraeli-amerikai és egy melegházasságban élő amerikai segíti tanácsaival? :) Csak sajnálni tudlak titeket! [link]
2013. jan. 30. 16:18
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
egyik sem, ha a tanácsaik előre vinnének minket ... tehát nem az számít ki és kinek ad tanácsot, hanem, hogy az a tanács nekünk jó-e
2013. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Én is csak sajnálni tudlak kérdező, hogy értelmileg addig jutottál, hogy elítélj mindenkit aki nem magyar, vagy jobbikos... ha az a tanácsadó profi a szakmájában, és profi tanácsokat add pl. gazdaságban, oktatásban, egészségügyben...stb AKKOR NEM TÖK MIND1, hogy amerikai, izraelita, kínai, német vagy bármi más nemzetségű??!! a másik meg, hogy meleg, és? mi van akkor? közöd hozzá? nem hiszem, hogy sok lenne...
2013. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai tanácsadóknak köszönhető, hogy az elnöki posztra finoman szólva igencsak mérsékelten alkalmas George W. Bush-t sikerült másodszor is megválasztatni...


Ha jó a propaganda, egy komódot vagy egy vázát is megszavaznak az emberek.


Politikai marketingben verhetetlen az USA.


Van az a mondás: ha azt mondod egy emberre, hogy disznó, felháborodik és kikéri magának, ha ezerszer elmondod, akkor négykézláb áll és magától elkezd röfögni...

2013. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
16:31, félreértesz, én pont a magyarságra káros magyarkodóknak írtam, hogy (ha hűek elcseszett elveikhez) nekik utálniuk kéne a fidesz tanácsadóit IS. Engem egyáltalán nem érdekel ha zsidó vagy meleg, az ő magánügye, csak szerettem volna ezekben a válaszolókban egy kis belső ellentmondást ébreszteni. :)
2013. jan. 30. 16:52
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor viszont tőled bocsánatot kérek, de a leírtak továbbra is fennállnak a jobbikosoknak..:))
2013. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Dick Esmen ***** válasza:
24%
Egyik se lenne az,ha nem a kampány mocskosságában adnának tanácsokat.
2013. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik az, mivel egyik sem képviseli a csendes többség, a növények és baktériumok érdekeit.
2013. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%
Egyik se.
2013. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!