Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "A most 3 gyerekes apánál már...

"A most 3 gyerekes apánál már 14 éve is járt a stáb, akkor ő volt gyerek, és ő is éhezett. <--- Akkor mi a francnak vállalt 3 gyereket? Minek az ilyennek gyerek? MIÉRT? (LINK A LEÍRÁSBAN)

Figyelt kérdés

[link]


Erre nem lesz valami törvény, hogy a szegények egész egyszerüen NE vállalhassanak gyereket? Ez egyszerüen felháborító. Éhezik a gyerek, majd 14 évvel később baromi fiatalon 3 gyereket is csinál akik persze szintén éheznek. MIÉRT??????????????? És ezért legyen a magyarnak szaros 100 ezer forint a fizetése, hogy az ilyen barom állatoknak jusson. Ők is éheznek, akkor miért kell még éhezőket csinálni? Egyszerüen fel nem fogom és rohadtul felidegesít az ilyesmi. Erre miért nem születik törvény, vagy adó? Minden szülőnek kelljen 3 millió forint adó fizetni, ha megszüli a gyereket. Akkor legalább 100%, hogy nem születnének FELESLEGESEN emberek.



2013. febr. 2. 02:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20%
És a gyerektelenekkel 16% plusz adót fizettetnék,különös tekintettel a modellekre,playmatekre,stylistekre 50 felett a halálig.
2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Így is csökken a lakosság, pont amiatt amire te még adót vetnél... Hirtelen maradna kb 1 millió lakos Mo-n mint 1000 éve, mert a többiek kihalnának, és a gazdagok a sok költekezés helyett inkább nem vállalnak gyereket
2013. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt vezetném be, hogy gyerek után csak adójóváírás vagy egyéb szolgáltatás igénybevétele járjon, kp. nem. Pl. nekem tök mindegy, hogy a gyerekemnek befizetem a suliban az ebédet a családiból vagy nem fizetek semmit, de nem is kapok kp-t. Aki tényleg a gyerekre költené a családit, az ugyanott van, aki pedig nem, az ne ebből finanszírozza a kocsmai szórakozását a gyümigépen.


Aki meg alkalmatlan a gyerek nevelésére és elviszik gyermekotthonba az apróságokat, ott a szülő köteles legyen térítési díjat fizetni. A hócipője tele van az embernek azzal, hogy fiatal, a gyereket tényleg szeretetben nevelő családok küszködnek, vagy nem tudják bevállalni a másodikat-harmadikat - akikből pedig jó eséllyel adófizető lenne majd egyszer, csak azért, mert egy egyre növekvő, tanulni és dolgozni nem akaró réteget kell eltartanunk.

2013. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%

Undorító ahogy a cigányok szarják a világra a purdékat.

Ha rajtam múlna én leköttetném az összeset!

2013. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!