Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit mertek még válaszolni...

Ti mit mertek még válaszolni ha azt kérdezik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk ha azt válaszolom, hogy jól,már ferde szemmel néznek rám:Biztos igazat mondok?Hogy merek jól lenni ilyen időkben?Persze a te helyedben én is jól lennék!

Mert mondjuk ha azt válaszolom, nem olyan jól, már ferde szemmel néznek rám :Nézd már, még ennek is tud sírni a szája!Az ilyennek semmi se jó?Persze a te helyedben én is ezt hazudnám.

Valójában nem szoktam ,vagy inkább nincs időm se ,hogy azzal foglalkozzak, hogy ma éppen egészségügyileg, vagy hangulatilag ma éppen hogyan is érzem magam.Valszeg mert annyira lefoglal az anyagi jobblétre szenderülésemért kifejtett igyekezetem.

Titeket foglalkoztat a hogylétetek ?



2013. febr. 25. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam : "Minden szuper".

Poztívan látok minden.

2013. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Dick Esmen ***** válasza:
Érdekes,szerintem inkább akkor néznek az emberre ferde szemmel,ha nem azt mondja hogy jól.Ugyanis senkit se érdekel a problémád.
2013. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre azt szoktam én is hazudni, hogy köszönöm jól, de van olyan elvetemült aki azt kérdezi, hogy "mi a helyzet?". Ettől aztán a falra tudnék mászni.:))
2013. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom F@szául, és nem firtatják tovább.
2013. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi a többnyire pozitív válaszokat.

Meg vagyok lepődve!

2013. febr. 26. 20:28
 16/16 anonim ***** válasza:

A hogy vagy az a tipikus töltelék, amit akkor kérdeznek, ha nem tudnak mást, de nagyon akarnak beszélgetni. Ilyenkor ha egyenesen válaszolok, akkor általában abbamarad a beszélgetés és jön a kínos csend. Ezért azt szoktam csinálni, hogy azt mondom, hogy nem tudom. :D


Jól el tudok így beszélgetni bárkivel, illetve kellemes meglepetés lesz neki a beszélgetés folyamán, mert a "nem tudom"- mint megjátszott határozatlanságot felváltja a sok duma, a megjátszott határozottság és īgy jobban fog menni az egész beszélgetés. :)

2013. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!