Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell politikai jelképnek...

Miért kell politikai jelképnek használni nemzeti jelképeinket?

Figyelt kérdés

Ha már kimegyek az utcára magyar tricolorban, azt hiszik jobbikos vagyok...

Miért kellett ezt felhasználnia egy pártnak?



2013. máj. 1. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert 1-2 libsi retteg a nemzeti jelképektől, és mindenre ráfogják, ami nem tetszik nekik, hogy ez jobbikos, antiszemita, rasszista, trapista meg minden egyéb számukra negatív jelző.
2013. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem a Jobbik miatt vagyok oda, konkrétan semmit nem tudok a Pártról, csak annyit, hogy láttam, hogy a Magyar nemzeti színeket szeretik használni felvonulásaikon."


Mit használjanak, kínai színeket vagy az USA zászlót?

2013. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Miért kell politikai jelképnek használni nemzeti jelképeinket?"


Visszakérdezhetek?

Mi másra lehet még használni? Karácsonyfadísznek?

2013. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:-D Vicceske vagy kérdező!

Mégis mi a jó büdös fenét viseljen egy magyar párt?? Kínai zászlót, vagy mi a tököt? Magyarországon ciki nemzeti dolgokat viselni? Iszol pálinkát? Miért, hiszen magyar? Viselsz kokárdát? Miért?

Én, személy szerint viselem a Nagymagyarországos medálomat! Miért? MERT MAGYAR VAGYOK NEM??? DE!

2013. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Árpádsávos zászló a történelmi múltunkat jelképezi, miért is ne hordhatná egy magyar nemzeti párt? Nem értelek, komolyan!


És a zsidók miért hordták a Dávid csillagot nemrég egyik Jobbik ellenes tüntetésen? Na az provokáció!!

2013. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a joboldal valóban kisajátította a "hazaszeretetet", mint saját értéket, így a nemzeti jelképeket is, és a hazaárulás rágalmát a másként gondolkodók iránt. Pedig lehet, hogy éppen úgy szeretik ők is Magyarországot, csak a véleményük más néhány témában.

Ez egy óriási hiba volt, hogy ennek a jelentőségét nem ismerték fel idejében (pl. amikor a Fidesz arra szólította fel a híveit, hogy a választásokig hordják a kokárdát, naná, hogy sokaknak elment a kedve a kokárdától, pedig ha jól kommunikáltak volna a Baloldaliak,liberálisok, akkor azt mondták volna, hogy nem engedik elrabolni a nemzeti jelképet, és hordjon mindenki kokárdát.)


A nemzeti trikoloros jelképkapcsolás már elég régóta van, de azért párttüntetéseken inkább csak tendenciaként látható, minden oldalnál előfordul.

Házaknál azonban valóban inkább csak a "konzervatívok" teszik ki. Ebből azonban nem kell mély következtetéseket levonni: valaki csendesen szeret szeretni, nem mellet döngetve,

Egyébként is te is megutálnád a palacsintát, ha háromszor olyat kapnál, amibe sz@rt töltöttek, pedig a palacsinta jó, csak nem mindegy, mivel van töltve.

2013. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!