Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiktól melyik korosztály...

A Jobbiktól melyik korosztály idegenkedik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 18:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%
Bármelyik épeszű ember, korosztálytól függetlenül.
2013. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem kor függő, de minden setít ember idegenkedik a Jobbik.
2013. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%
A Jobbik azért népszerű, mert az emberek szükségességét érzik, hogy olyan problémákat kezeljenek, amikkel eddig senki nem foglalkozott, ezeken belül is leginkább a cigánybűnözés visszaszorítása, az elszámoltatás. Meg a munkanélküliség is idesorolható. Azt ők is megmondták, hogy ha ezeket rendbeteszik, akkor megszűnik a párt létezni. De addig szerencsére egyre nagyobb a népszerűsége, és ez meg is mutatkozik, mert elég sok Jobbikos ismerősöm van. Másrészt pedig nem mindenki meri beismerni, mert a mainstream média eléggé köpködi, úgyhogy a valós támogatottság csak a szavazóúrnáknál fog kiderülni.
2013. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
39%
Azért látszik, hogy néhány tezsvír megfordult itt és kegyetlenül lepontozta a válaszokat. Aki egyetért, nyomjon erre is piros kezet.
2013. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
Hát elég szánalmas, ha valaki ezeket a műsorokat nézi, amik azon a 2 csatornán mennek. Mindenki követ el hibákat, én is néztem még 2-3 éve, de azóta kiköttettem a kábel tv-met, mert nem érdekel a mainstream média. éjjel nappal budapest, az kell nektek :D eszméletlen
2013. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%
Én 16 éves vagyok a kéjjel-nappal budapestből egy részt nem néznék meg, az összes műsor ami ezeken a csatornákon megy az agymosás a fontos dolgokkal nem foglalkoznak
2013. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%

Az idegenkedik a jobbiktól, akit még nem zaklatott a kisebbség. Aki már velük, tapasztalta a zaklatást, testi/lelki támadásokat, lopásokat, rablásokat, fenyegetéseket, az nagyon is jól tudja hogy cigánybűnözés igenis létezik.



Amúgy nem tudom miért húzza alá a "cigánybűnözés" szót, pedig helyesen írtam le...:(

2013. máj. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
8%
*találkozott velük
2013. máj. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

Minden normális ember idegenkedik tőlük, mert civilizált emberek nem tartják reálisnak, hogy ezerrétű problémákra párszavas tőmondatokkal próbáljon egy párt válaszolni (gettósítás, gazdasági elzárkózás, stb.). Azt már nem is említem, hogy a nagy magyarkodás hevében az már ritkán tűnik fel a támogatóknak, hogy a pártjuk gazdasági programja még a közgazdaságtan szabályai által állított, amúgy igazán nem kirívóan nehéz mércét se üti meg.


Értem én, az átlag Jobbik-szimpatizánsnak a panel aljában lévő Katica Presszóban, ahol 180Ft a pohár Kőbányai ez kell, de ettől még akármelyik értelmiségi átlát ezen a populista, hisztériakeltő bagázson.

2013. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
18%
19-es, te nagyon el vagy tévedve, látszik hogy gőzöd nincs a Jobbikról, egy beszédüket nem láttad, és a gazdasági programjukat sem ismered. Az ő programjuk lett a legelismertebb, és nem 1 szavas válaszokat adnak, de nem is kell soha választ adniuk, mert soha senki nem képes a kisebbségi problémákról beszélni, csak Ők. sajnálom hogy vannak ilyen ostoba emberek, mint te, hogy olyanokat ítélsz el, akiket nem is ismersz, és mindezt arra alapozod, hogy mások ezeket a szavakat pakolták bele a szádba. az utolsó mondataid meg kifejezetten nevetségesek voltak, biztos ilyen helyekre jársz és azért tudod ilyen "jól", de nem kell magadból kiindulni mindig.
2013. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!