Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiktól melyik korosztály...

A Jobbiktól melyik korosztály idegenkedik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 18:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%

19. #


Túl sok RLT klubbot vagy ATV-t nézel.


gettósítás?

Mikor akartak gettósítani?

Tiszavasváriban gettósítottak?Nem.


gazdasági elzárkózás?

Legfontosabb nyugati kereskedelmi partnernek Németországot tekinti a Jobbik és egyáltalán nem akar tőle elzárkózni ,épp ellenkezőleg.Magyarországot még jobban egy "tranzit" országgá akarják alakítani.Kelet-nyugat kapuja ugyebár.

2013. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%

A Jobbik gazdpol oldaláról ( [link]


1. Multik megnyírbálása, a velük korábban szerződők bebörtönzése ("Erős, aktív és vállalkozó állam)


2. Komoly adócsökkentés és -eltörlések mellett az adóbevételek növelése, gondolom szintén a gonosz gazdagoktól, akik szerintetek otthon szűzlányok könnyeiben áztatott húszezresekkel törölnek segget (Állami elvonás és újraeloszás)


3. Államosítások, mert mi azt mondtuk és a magántulajdon védelme igazán csak akkor fontos, ha csóró szavazókról van szó (második bekezdés, "eltékozolt állami vagyon címen")


4. Nem csak az állampolgárok, de a magyar vállalkozók adóterheit is csökkenteni, mert ezek szerint tök reális komoly adócsökkentés mellett nettó adóbevételnövelést várni KIZÁRÓLAG a multik és külföldi befektetők extra sarcolásával (A hazai vállalkozások támogatása)


5. Országos bérlakásépítési program, amit ???-ból (gondolom a sok extra adóbevételből) terveznek finanszírozni, mert nehogymár a buta magyar a 91%-s ingatlantulajdonlási arányával észrevegye, hogy a lakás nem istenadta alanyi jog és még egy amerikai meg svéd se halt bele, hogy bérleményben élte le az életét (Lakáshoz jutás támogatása)


6. Magyar termékek propagálása mozgalom, szimbólum segítségével. Mert nyilván nincs már most sem vagy 15 különféle ilyen logó, magyarkodó csomagolás és komplett termékcsalád ("Magyar" tejtermékek)


7. Elmúltnyócév, privatizációmutyi, börtön, megb.sszuk a gazdagokat, bla bla (Privatizációs visszaélések feltárása)


8. A Nyugat rossz, de az ex-SZU és -KGST piacok is összeomlottak. Ezért fókuszáljunk Kazahsztánra (vö. ex-SZU és -KGST), meg pár tőlük is távolabbi piacra, mert tőlünk 10000km-re lévő országokkal lehet ugyanolyan volumenű kereskedést folytatni, mint az osztrákokkal (A külgazdasági orientáció kelet felé fordítása)


9. Utoljára hagyom a kedvencem, már a neve is sokatmondó: "A multinacionális vállalkozások hazai jelenlétének újragondolása". Tehát összegezzük az adópontokat: adóeltörlés, vállalkozók és magánszemélyek részére is, adóbevételek nettó növelése (KIN???) úgy, hogy még az egyetlen maradék potenciális célcsoportot is kényünk-kedvünk szerint kiebrudaljuk vagy alakítjuk.


Ezeket a honlapról szemezgettem, van még csomó más is. A szociálpolitikát máskorra hagyom, de azt hiszem nem kell atomfizikusi diploma ahhoz, hogy rájöjj mit értettem gettósítás alatt.

2013. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
28%

"Én 16 éves vagyok a kéjjel-nappal budapestből egy részt nem néznék meg, az összes műsor ami ezeken a csatornákon megy az agymosás a fontos dolgokkal nem foglalkoznak"


Pontosan! Én 21 éves egyetemista vagyok, de ilyen szennyet biztos nem néznék.


Egyébként meg a Jobbiktól a szoci korszakban nevelkedett gyöpösagyú nyuggerek idegenkednek szerintem.

2013. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
16%
Az agyadban van gettósítás..nem a Jobbik programban és az országban.
2013. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26%

Na mi van lekeslekjopp kommentelő és társai, semmi lényegi reakció a programpontokra?


Mondjuk nem is vártam, ilyen hosszú szöveget az átlag támogatótok általános iskola óta nem olvasott egyhuzamban!

2013. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha felkészültél lennél, és nem csak az ATV-t néznéd, akkor tudhatnád, hogy már réges-régen megválaszoltál az - amúgy elég kopár és semmitmondó - elemzésed kérdéseit. :)
2013. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
megválaszolták*
2013. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!