Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a kuruc info-s forrásokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 09:52
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

" Kivele, hol van az a példa?(Egye fene, elfogadok kuruc.infós linket is, máshol "úgysem írjákle az igazságot".)"


Pl hallottad a konyári esetet? Ha a magyarokról nyilatkoznak így az senki szerint nem felháborító, úgyhogy errõl ennyit, csak telón nem fogok keresgetni példákat.

2013. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
39%
Én szeretem. Ha IGAZAT akarok olvasni, oda megyek.
2013. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
18%
Ez jó. Szóval olyan hírportál működhet, amely a balosok véleményét írja le, közben megsért minden nemzeti érzelműt, de olyan nem, ami pedig egyértelműen megcáfolja a hazugságaikat a balliberálisoknak. Ezen az oldalon, a politikai kérdéseken belül az a "jó", hogy ha egy vélemény 100%-so, akkor tuti valami cigánybérenc, multikulti, zsidóimádó vélemény, ha pedig 40% alatt van, akkor meg nemzeti érzelmű. Itt tart jelenleg az ország. Nagyobb szükség van jelenleg a bűnözésre, mint a rendre..
2013. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 rémuralom ***** válasza:

"Pl hallottad a konyári esetet?"


Eddig nem hallottam, de most utánanéztem. Na, ez egy felháborító eset: elvileg semmi olyat nem mondott, ami kifejezetten sértő lenne, és talán semmi olyat, ami nem igaz (bár ezt bíróság dolga lenne kivizsgálni), vagyis pusztán a véleménye kinyilvánításáért rúgták ki. Ez ellen úgy is felemelem a szavam, hogy nem vagyok rasszista.


43-as: lehet neked magyarázni, úgysem érted meg a különbséget. Ha elkezdem neked magyarázni, miért nincs gond a szélsőbalos portállal, és miért van gond a kuruc.infóval, akkor azt fogod mondani, hogy hülye szélsőbalos vagyok, azért védem. Pedig marhára nem. Szerintem a Szent Korona Rádióval meg az Alfahírrel ugyanúgy semmi gond nincs, mint a Népszavával vagy bármely másik balos lappal. Különböző nézőpontok, néha csúnyán odabökve a másik oldalnak, de semmi törvénysértő. Nincs rágalmazás, nincs uszítás - amikor pedig mégis, azt a szerzők saját névvel vállalják, beperelhetők, aztán majd a bíróság eldönti, hogy tényleg történt-e jogsértés. A kuruc.info meg tele van ilyenekkel, és nem lehet őket lekapcsolni, mert az impresszumban álneveket tüntetnek fel. Lehet az interneten névtelenül megjelenni, csak akkor ne újságíróknak nevezzük magunkat, meg hírportálnak a weboldalunkat, hanem blognak, magunkat pedig bloggereknek.

2013. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

mer ilyen aljas dolgot meg mernek irni...


"Több mint 100 milliárdra perlik a zsidók hazánkat sukorói veszteségük miatt - Gyurcsány és Bajnai is Magyarország ellen tanúskodik



A sukorói kaszinóberuházás meghiúsulása miatt hétfőn kezdődik és két hétig tart Washingtonban az a nemzetközi választott bíróság előtt zajló kártérítési per, amelyet izraeli befektetők indítottak a magyar állam ellen. A Ronald Lauderék követelte kártérítési összeg több mint 100 milliárd forint."

2013. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a Kuruc.info őszinte, szókimondó, és sok embernek bizony fáj az igazság.
2013. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!