Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a kuruc info-s forrásokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 09:52
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
21%

" Mert aki a szélsőjobbos mocskolódást nem teszi magáévá, az márisszélsőbalos. Aha."


És aki nem teszi magáéve a szélsõbalos mocskolódást, nem a eszméteket fújja az "nácifasisztatarisznya".

2013. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
4%
#30 Tehát Magyarországon mindenkit felelősségre vonnak, akit van miért? Ébresztő, bilibe lóg a kezed!
2013. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
4%

" Látom a logikádnem túl acélos. Ha nem vonják őket felelősségre az azértvan mert nem írnak le olyat amiért lehetne őket. ;)"


És mert nem is akarják ha "csak magyarokról" van szó.

2013. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
26%

"Ez kamu! Volt már rá példa itthon, hogy tanárt hurcoltak meg mert kimondta az igazat, hogy az iskolában sok a baj a c. gyerekekkel. Tanulni nem akarás, társaik terrorizása, satöbbi. Akkor tényleg nincs félnivaló?"


Szerintem hagyd, úgy sem fogja fel...

2013. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
47%

Magyarország egy olyan kertészet, ahol nem lehet kimondani, hogy a gyomnövények károsak és ki kell őket kapálni. Természetesen a haszonnövényeket sem lehet locsolni, mert az már hátrányos megkülönböztetés a gyomokkal szemben.


Az eredmény pedig a teljesen elgazosodott kert...

2013. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
83%

"Akik köztük élnek, vagy volt dolguk velük azoknak semmi szüksége a kuruc és társai "uszítására", mert naponta tapasztalják a dolgokat."


Nem azt mondom, hogy a cigányokkal nincs semmi baj, hanem azt hogy a kuruc csak önti az olajat a tűzre. Ha valamire, akkor erre, semmi szükség. Egyértelműen káros.

2013. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
82%
Mert csak a megvezethető embereket etetik az ottani kifordított hírekkel. Én nem utálom, legalább nevetek rajtuk egy jót. Sokáig nem ér az eszük az biztos.
2013. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
4%

"Mert csak a megvezethető embereket etetik az ottani kifordított hírekkel. Én nem utálom, legalább nevetek rajtuk egy jót. Sokáig nem ér az eszük az biztos."

Olvasd el még egyszer a kérdést, nem az indexről volt szó! :)

2013. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 rémuralom ***** válasza:
87%

"És aki nem teszi magáéve a szélsõbalos mocskolódást, nem a eszméteket fújja az "nácifasisztatarisznya"."


Én nem szoktam nácizni, rasszistázni. Nekem holtmindegy, hogy ki mit gondol, amíg konkrétan kárt nem tesz valakiben. Hogy utálod pl. a cigányokat, az szíved joga. Hogy ezt ország-világ előtt elmondd, az is. Ha megölsz egyet közülük, az már annyira nem, és az sem mentség rá, hogy a cigányok hány magyart kinyírtak. Nekik sincs hozzá joguk.


Pont azért írtam, amit írtam, mert szélmalomharcnak látom, amikor nem ért egyet valaki valakivel itt GYK-n, és rögtön lebolsizza, lelibsizi, lezsidózza stb. Mintha nem lehetne valaki úgy pl. konzervatív vagy akármi, hogy nem utálja élből a cigányokat meg a zsidókat.


"Ez kamu! Volt már rá példa itthon, hogy tanárt hurcoltak meg mert kimondta az igazat, hogy az iskolában sok a baj a c. gyerekekkel. Tanulni nem akarás, társaik terrorizása, satöbbi. Akkor tényleg nincs félnivaló?"


Ki vele, hol van az a példa? (Egye fene, elfogadok kuruc.infós linket is, máshol "úgysem írják le az igazságot".)


"Magyarország egy olyan kertészet, ahol nem lehet kimondani, hogy a gyomnövények károsak és ki kell őket kapálni. Természetesen a haszonnövényeket sem lehet locsolni, mert az már hátrányos megkülönböztetés a gyomokkal szemben."


Amit a magadfajták akarnak ez ellen tenni, az pedig olyan, mintha egy panelban felnőtt, kerti növényeket eddig legfeljebb képen látott fiatalt levinnél vidékre, hogy gyomlálja ki a kertedet. Az eredmény: kiszedi azt is, ami nem gyom, meg ott hagy olyat is, ami gyom.

2013. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
90%

Én alapból undorodom például a stílusoktól és nyelvhasználatuktól. Mert oké, minden oldalnak van preferenciája, de egy magára adó lap azért nem káromkodjon és tahóskodjon, mint az utolsó c*gány a kocsmában. Mellesleg ezt a médiaetika is elveti. Mert óriási a közönség a nyilvánvaló, de intelligens gúny és az alpáéri, agresszív kocsmaszájúság között. Érdekes, a szélsőségesek elleni hasonló stílus esetén, ugyanezek nagyon hamar eljutnak a zs*dózásig és cigányozásig. Pedig hát "amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten"!

A kisebb-nagyobb ferdítések, a számukra kedvezőbb tények felnagyítása, kidomborítása és a manipuláció csak ráadás, de az ottani törzsolvasó bázis ezt nem veszi észre, mert direkt a primitív ösztöneikre van szabva az oldal. Erre mondják, hogy "bizonyos szint alá azért nem süllyedek".

2013. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!