Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo (és a Jobbik)...

A kurucinfo (és a Jobbik) miért nem tudja a véleményét kulturáltan megfogalmazni? Kinek van erre igénye?

Figyelt kérdés

Az osztrák szélsőséges párt például kulturáltan és normális stílusban tudja megfogalmazni a véleményét, nem uszít, és nem keres bűnbakot. (nem támadják az ateistákat, a homoszexuálisakat, stb)


Ehhez képest, ha ránézek a kurucinfo-ra, vagy valami jobbikos cikkre, elhányom magam. (elnézést)

Mocskosul trágár, minden mondatukba szerepel a "zsidó", "b*zi", "cigány" stb, szerintük minden kormány rajtuk kívül cionista bábkormány, néhol durván ferdítenek, és még sorolhatnám.

Én ezek után képtelen vagyok elhinni, hogy az igazat írják. Egyedül a cigánykérdésben van néhol igazuk, hogy ténylegesen az ország egyik legsúlyosabb problémája, de akkor is.

Ki akarják irtani, vagy börtönbe záratni az ateistákat, a melegeket, és még sorolhatnám. Szabályosan zsidófóbiájuk van.



Tényleg nem lehet a véleményt normálisan, TRÁGÁRKODÁS NÉLKÜL, uszítás nélkül leírni? Szerintem épp emiatt a stílus miatt lesz az egész szavahihetetlen, primitív, és szánalmas. (már elnézést...) Komolyan, a Jobbik meg a kurucinfo nem tud mást, mint ezt? És erre van sok embernek igénye?



De miért? Ilyen gyalázatos stílusra vevők az emberek Magyarországon?



2013. jún. 22. 21:23
1 2 3 4 5 6
 51/51 Magyarpatriota ***** válasza:
Trianonnal kapcsolatban is nem a mindent vissza elvet szajkózni, és egy 60%ban nem magyarok lakta államról álmodozni, hanem a határon túli magyarság jogáért felszólalni, támogatni a kárpátmedencei magyar autonómia mozgalmakat, végcélként pedig a szerencsés történelmi helyzetben elérendő ETNIKAI REVIZiót kitűzni, vagyis csak a magyarlakta területeket követelni vissza, nem pedig a teljes történelmi Magyarország területét.
2013. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!