Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo (és a Jobbik)...

A kurucinfo (és a Jobbik) miért nem tudja a véleményét kulturáltan megfogalmazni? Kinek van erre igénye?

Figyelt kérdés

Az osztrák szélsőséges párt például kulturáltan és normális stílusban tudja megfogalmazni a véleményét, nem uszít, és nem keres bűnbakot. (nem támadják az ateistákat, a homoszexuálisakat, stb)


Ehhez képest, ha ránézek a kurucinfo-ra, vagy valami jobbikos cikkre, elhányom magam. (elnézést)

Mocskosul trágár, minden mondatukba szerepel a "zsidó", "b*zi", "cigány" stb, szerintük minden kormány rajtuk kívül cionista bábkormány, néhol durván ferdítenek, és még sorolhatnám.

Én ezek után képtelen vagyok elhinni, hogy az igazat írják. Egyedül a cigánykérdésben van néhol igazuk, hogy ténylegesen az ország egyik legsúlyosabb problémája, de akkor is.

Ki akarják irtani, vagy börtönbe záratni az ateistákat, a melegeket, és még sorolhatnám. Szabályosan zsidófóbiájuk van.



Tényleg nem lehet a véleményt normálisan, TRÁGÁRKODÁS NÉLKÜL, uszítás nélkül leírni? Szerintem épp emiatt a stílus miatt lesz az egész szavahihetetlen, primitív, és szánalmas. (már elnézést...) Komolyan, a Jobbik meg a kurucinfo nem tud mást, mint ezt? És erre van sok embernek igénye?



De miért? Ilyen gyalázatos stílusra vevők az emberek Magyarországon?



2013. jún. 22. 21:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező , hogyha a Kuruc magyar oldal lenne ,akkor valszeg itt is becsukták volna a szerkesztőjét.


Mivel a Kurucinfó papíron egy amerikai oldal ,ezért amerikai jogok vonatkoznak rá.

Az USA-ban ez pedig legális ,nem büntetendő.

2013. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Oké, hogy nem egyenlő, de a Jobbiknak vannak olyan "ambícióik", hogy ateistákat, melegeket börtönbe stb. Szerintem ez is primitív.


Meg mi ez a nagy zsidófóbia?

2013. jún. 22. 21:36
 13/51 anonim ***** válasza:
57%
Honnan vetted ezt az "ateistákat, homokosokat börtönbe" kezdetű baromságot ?
2013. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
27%

"a Jobbiknak vannak olyan "ambícióik", hogy ateistákat, melegeket börtönbe stb."


Nem csak nekik, nekem is. Hozzátenném még a cigányokat és a melegeket, őket is mind börtönbe!

2013. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
51%

A Jobbik a Fidesszel ellentétben nem erőlteti a vallásosságot.

Szerintem a politikusaik nagy része ateista.


A homoszexuális dolgot ,pedig csak a médiából szednék ki.

2013. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
45%

"Meg mi ez a nagy zsidófóbia?"


Ébredezés. Rád is rád férne, Neo.

2013. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

40%-os:


[link]


[link]

2013. jún. 22. 21:43
 18/51 anonim ***** válasza:
36%
A homoszexuálisokat úgy kezelnék mint Oroszországban: az állam nemlétezőnek tekintené a homoszexualitást, nem foglalkozna a melegekkel, az esetleges meleg meneteket meg nem engedélyezné.
2013. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
44%

"de a Jobbiknak vannak olyan "ambícióik", hogy ateistákat, melegeket börtönbe stb. Szerintem ez is primitív. "


Ez csak szimplán nem igaz! Hogy hazudsz, vagy elhitették ezt veled, azt döntsd el te.

2013. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
40%

Megnéztem a cikket, és a cím nem más, mint ostoba hangulatkeltés, félrevezetés.


"A tervezet szerint a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki „más azonos nemű személlyel folytatott szexuális kapcsolatot (fajtalanság), illetve egyéb más szexuális magatartászavart nagy nyilvánosság előtt népszerűsít, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Ez még jogos is.


Ha elolvastad volna a törvényjavaslatot,és nem csak ezt a HVG-s ferdített sz@rságot, nem tetted volna fel ezt az okos kérdést.


Nem zárnák a homokosokat börtönbe, ez főleg a felvonulás és egyéb NÉPSZERŰSÍTÉS ellen van. Ettől még mehetnek kézen fogva, nem fogja senki börtönbe zárni őket.

2013. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!