Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo (és a Jobbik)...

A kurucinfo (és a Jobbik) miért nem tudja a véleményét kulturáltan megfogalmazni? Kinek van erre igénye?

Figyelt kérdés

Az osztrák szélsőséges párt például kulturáltan és normális stílusban tudja megfogalmazni a véleményét, nem uszít, és nem keres bűnbakot. (nem támadják az ateistákat, a homoszexuálisakat, stb)


Ehhez képest, ha ránézek a kurucinfo-ra, vagy valami jobbikos cikkre, elhányom magam. (elnézést)

Mocskosul trágár, minden mondatukba szerepel a "zsidó", "b*zi", "cigány" stb, szerintük minden kormány rajtuk kívül cionista bábkormány, néhol durván ferdítenek, és még sorolhatnám.

Én ezek után képtelen vagyok elhinni, hogy az igazat írják. Egyedül a cigánykérdésben van néhol igazuk, hogy ténylegesen az ország egyik legsúlyosabb problémája, de akkor is.

Ki akarják irtani, vagy börtönbe záratni az ateistákat, a melegeket, és még sorolhatnám. Szabályosan zsidófóbiájuk van.



Tényleg nem lehet a véleményt normálisan, TRÁGÁRKODÁS NÉLKÜL, uszítás nélkül leírni? Szerintem épp emiatt a stílus miatt lesz az egész szavahihetetlen, primitív, és szánalmas. (már elnézést...) Komolyan, a Jobbik meg a kurucinfo nem tud mást, mint ezt? És erre van sok embernek igénye?



De miért? Ilyen gyalázatos stílusra vevők az emberek Magyarországon?



2013. jún. 22. 21:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
57%
Régi szép idők, amikor a meleg, még a hideg ellentéte volt.
2013. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
16%

"Egy igazi Jobbikos nem akar cigányt irtani és a zsidókat sem-"


Akor nem lene kit okolni a gazdasági hejzetünkért és akor még a politikusokat kezdenénk el okolni .

2013. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Utolsó, már bocsánat hogy beleszólok, nem nekem írtad, de ennek semmi köze egymáshoz. Attól, hogy nem akarok kiirtani egy népcsoportot - ami nyilvánvaló - még mondhatom, hogy a cigányság miatt iszonyat milliárdok mennek abba a bizonyos feneketlen kútba. Mégsem kívánom senkinek a halálát.
2013. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

"Akor nem lene kit okolni a gazdasági hejzetünkért és akor még a politikusokat kezdenénk el okolni ."


Részben azért lopják el a fizetésed 60 százalékát ,mert ilyen szociálisa hálót tartunk fent , illetve nagyon sok a nem dolgozó/inaktív.

Ha a munkaképes cigányokat sikerülne munkára fogni és rávenni őket , hogy részt vegyenek a nemzetépítésben akkor máris jobban állna az ország.

Két fajta ember létezik.

-Aki épít és aki rombol.


Aki rombol azt büntetni kell , elszeparálni a társdalomtól,aki épít annak pedig minél több lehetőséget biztosítani ,hogy minél jobbat építsen.

2013. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
28%
Én ugyanúgy elhányom magam a trágár balosoktól is, érdekes, hogy azt meg nem veszed észre!
2013. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Ha a munka képes fiatalokat képesek lenénk munkához jutatni akor is sokat sporolnánk. Sajnos nem az van mint rég hogy a fehér melózik ésa cigány nem akar hanem a fehér őrülha felveszik a cigány amugyse akar az az egy álandó.

A igen a cigányok felelősek a bünőzésért és viszik az állami pémzeket stb.

viszont a komolyab problámákat másokra kenyik hátér hatalom stb ezek amit alaptalan hüjeségnek tartok.

A cigányok a kőzbiztonsági problémákért fellelnek és zsúfolt gyerek othonokért.

De az kinek a hibája hogy 8ik gyereker után ugyan ugy fizetik a támogatást mint az elsőre eléglene ha csak 3 lehetne felveni. Vagyha nem stadionokra faluban henem kőzerület figyelő kamerákra menének a pénzek mésztelpen

2013. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

".Osztrák ismerősömnek megmutattam a cikket, meg lefordítottam. Azt mondta, hogy ott ilyenért minimum börtön jár, mert felháborító ez a stílus."


Pedig állítólag Ausztriában tombol a demokrácia, és sokkal demokratikusabb, mint Magyarország. És a kuructól függetlenül a szólásszabadság jobban le van korlátozva, mint nálunk. Érdekes. Én szeretem a kurucot, de azt valóban nem a Jobbik hírportálja. Van, hogy a Jobbikot is keményen támadja, akkor mégis hogyan lehetne?? Nem kéne összemosni a Jobbikot a kuruccal.

2013. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Magyarpatriota ***** válasza:
91%

Bár én is jobbik szimpatizáns vagyok, a kuructól sokszor nekem is felfordul a gyomrom. Az egy ostoba nyilas provokálció! Mindég nagyon szélsőséges, mindenkit támad, sokszor tévesen, több jobbikos ismerősöm is egyet ért hogy többet árt mint használ.


Mellesleg a kuruc nem is a jobbik hivatalos oldala, a jobbik hivatalos oldala az [link] ami a barikád.hu-nak az utóda (a barikád most már csak a nyomtatott sajtójuknak a címe, azért változtatták meg a netes oldal nevét hogy elkülönítsék az újságtól)

2013. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
42%
A kurucra szükség van, hiszen sok hírt csak ő hoz le, mivel megteheti. Gyakorlatilag vannak olyan hírek, amik csak és kizárólag a kurucon jelennek meg.
2013. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Magyarpatriota ***** válasza:

"A kurucra szükség van, hiszen sok hírt csak ő hoz le, mivel megteheti. Gyakorlatilag vannak olyan hírek, amik csak és kizárólag a kurucon jelennek meg."


Ebben van némi igazság, én is emiatt szoktam még néha olvasni a kurucot. Viszont a szálasi/hilerimádatukkal, sok esetben túl szélsőséges eszetlen gyűlölködésükkel előttem is hiteltelennek teszik magukat, sokszor az az érzésem, mintha a titkosszolgálat hozta volna őket létre hogy lejárasság a jobbikot.


Valóbban nagy szükség lenne egy jól működő nemzeti hirportálra, ami lehoz minden hírt mint a kuruc, de nem ostoba náci, nem a nyilasokat, meg hitlert hozza fel történelmi példaképnek, hanem azokat állítaná elénk példának, akik valóbban a magyar nemzet függetlenségéért és a trianoni határok ledöntésért harcoltak (Horthy Miklós, Teleki Pál, Betlen István, vitéz Bajcsy-Zsilinszky Endre) Őket állítanák elénk példának a z euval, nyugattal és a cionistákkal szemben folytatott harcban.


A zsidó és cigány gyűlöleten is mérsékelni, nem ostobán gyűlölködni, hanem ézerűen, érvelve elmagyarázni hogy mi a problémánk ezen népekkel. Vagyis hogy nem akarunk minden zsidót, cigányt kiírtani, mindössze azzal van problémánk hogy egyes cigányok nem dolgoznak, csak lopnak, rabolnak, segélyekkel élősködnek az állam nyakán, és a segélyekért szaporodnak, és a gyermekeik 90%a ugyan olyan életmódot folytat mint a szülei.Mi csak ezen szeretnénk változtatni. Erős rendőrséggel, munkahelyteremtéssel, és a szociális segélyek átalakításával eltántorítani a cigányokat a bűnözéstől, és a felelőtlen gyerekvállalástól, illetve visszaintegrálni őket a munka világába.


A zsidókkal is hasonló a helyzet, ott sem minden zsidót gyűlölünk, mindössze azzal van problémánk hogy egyes zsidóknak túlságosan nagy befolyása van a gazdaságban, politikában és médiában, ami a magyarság számára káros.

Vagyis nem akarunk ok nélkül minden zsidót bántani, de azt sem engedjük hogy felvásárolják Magyarországot.


Ha egy ilyen értelmesebb hirportál venné át a kuruc helyét, akkor a jobbik nagyon sok szavazatot tudna szeretni, mert sokkal többen mellé állnának az átlagember közül is, akiket az olyan ostoba szélsőségesek, mint a kuruc elijesztenek ("az emberek 2/3a jobbikos csak még nem tud róla")

2013. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!