Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo (és a Jobbik)...

A kurucinfo (és a Jobbik) miért nem tudja a véleményét kulturáltan megfogalmazni? Kinek van erre igénye?

Figyelt kérdés

Az osztrák szélsőséges párt például kulturáltan és normális stílusban tudja megfogalmazni a véleményét, nem uszít, és nem keres bűnbakot. (nem támadják az ateistákat, a homoszexuálisakat, stb)


Ehhez képest, ha ránézek a kurucinfo-ra, vagy valami jobbikos cikkre, elhányom magam. (elnézést)

Mocskosul trágár, minden mondatukba szerepel a "zsidó", "b*zi", "cigány" stb, szerintük minden kormány rajtuk kívül cionista bábkormány, néhol durván ferdítenek, és még sorolhatnám.

Én ezek után képtelen vagyok elhinni, hogy az igazat írják. Egyedül a cigánykérdésben van néhol igazuk, hogy ténylegesen az ország egyik legsúlyosabb problémája, de akkor is.

Ki akarják irtani, vagy börtönbe záratni az ateistákat, a melegeket, és még sorolhatnám. Szabályosan zsidófóbiájuk van.



Tényleg nem lehet a véleményt normálisan, TRÁGÁRKODÁS NÉLKÜL, uszítás nélkül leírni? Szerintem épp emiatt a stílus miatt lesz az egész szavahihetetlen, primitív, és szánalmas. (már elnézést...) Komolyan, a Jobbik meg a kurucinfo nem tud mást, mint ezt? És erre van sok embernek igénye?



De miért? Ilyen gyalázatos stílusra vevők az emberek Magyarországon?



2013. jún. 22. 21:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
34%

"Én azért pontoztalak le, mert pofátlanságnak tartom, hogy a bibliát egyenrangúnak írtad a repülő spagettiszörnyedhez. Ennek nincs köze a Jobbikhoz, pusztán csak emberileg pofátlanság, és szégyenletes."


Ha nem tudnád kedves barátom, a Repülő Spagettiszörny Egyház, az egy létező egyház.


Íme: [link]


Tehát hivatalosan is elismert. Mivel tartod különbnek a keresztény egyházat? Azért, mert az kétezer éves, ez meg csak nyolc?


Egyébként nyilvánvaló (ha még nem esett volna le), hogy én ateista vagyok, mégsem kezdem el lepontozni azokat az embereket, akik hisznek a Bibliában. Pedig elvileg mi vagyunk a Föld mocskai, akik pokolra jutnak, ti meg a remény és a szeretet. Na mindegy, pontozd le akkor ezt is, ha ettől jobban érzed magad (látod, én ennek ellenére se pontoztalak le téged) :)

2013. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
39%

"Tehát hivatalosan is elismert. Mivel tartod különbnek a keresztény egyházat? Azért, mert az kétezer éves, ez meg csak nyolc?"


Látod már válaszoltál is magadnak. Nem pontoztalak le, csak akkor pontoztalak, amikor a 2 ezer éves egyházat - amiben a fél világ hisz -, összehasonlítottad ezekkel a bohócokkal. Egyébként ha hiszel ebbe a repülő izébe, akkor már nem lehetsz ateista, hiszen a te istened a repülő spagetti:)

2013. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
42%
Írták már előttem: az elsődleges célpont a primitív, tanulatlan, korlátolt réteg. Nekik ez a szint tökéletesen elég, velük nem tudsz Tolsztojról, vagy ornitológiáról társalogni, mint ahogy a politikai, társadalmi és gazdasági változások komplex, árnyalt megértésére sem képesek. Marad a zs*dózás, b*zizás, c*gányozás. Ezek után meg jönnek a szőkék, kék szeműek, barnák, ázsiaiak. Ha pedig végül Vona magára marad, oltsa le a villanyt.
2013. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
És épp ez a baj, hogy van az egyszerűségnek egy ősi, jól bevált, tökéletesen pozitív oldala, az egyszerű ember bölcsessége, a józan paraszti ész. A legtöbb tanult ember sajnos már nagyon hajlik arra, hogy használható párhuzam helyett egyenlőségnek tekintse az egyszerűség és a primitívség közötti összefüggést. Persze ezzel együtt mintha sokasodnának azok is, akik "visszafordulnak", és tanult, eszes, árnyaltan gondolkodó emberhez méltó módon jó eszközt találnak a saját józan eszükben. Abban is, ami nem próbál olyan rengeteg tudásból kiindulni, hanem inkább a nyilvánvalóan egyszerű kiindulási alap és a magától értetődő következések útját járja, hátrahagyva a civilizált emberre jellemző, kicsit körülményes, kicsit önbecsapó, kicsit célt tévesztett észjárást, legalább az élet alapvetéseiben. És ez jó... Ha már választani kell, ilyesmi embereket választanék, akikről sugárzik ugyanaz a megérkezettség, ami legtöbbünk nagyapjában még ott nyugodott. Milyen kár, hogy ezeknek a bohócoknak akár spagettiből is lehetne az öltönyük, hinni nem tudnék nekik akkor se, ha kérdeznek. Nem, nem a Jobbikot értem alatta. Az egész türhő bandát, az összeset, aki addig volt karrierista, míg oda feljutott, aztán - milyen érdekes fordulat - nem érti azt se, mit jelent a munkaidő szó. Össze kéne kapni magunkat valahogy, persze ötletem nekem sincs. :(
2013. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
61%

"azonos nemű személlyel folytatott szexuális kapcsolatot (fajtalanság), illetve egyéb más szexuális magatartászavart NAGY NYILVÁNOSSÁG ELŐTT NÉPSZERŰSÍT, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő”

Kérdező te nevezel másokat tanulatlannak és butának? Olvasd el a cikket és utána okoskodj. Nem a homoszexualitást büntetné börtönnel hanem a REKLÁMOZÁST! A kettő nem ugyanaz!

2013. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
91%
Ja és a Jobbik mindig kulturáltan fogalmaz, rendre is nyerik a bírósági tárgyalásokat a rágalmazókkal szemben, félre vagy vezetve kisöreg :) A kuruc nem a Jobbik.
2013. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
41%
Ugylátom hogy akuruc infó a jobbikosoknak is ciki.
2013. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
90%

"Írták már előttem: az elsődleges célpont a primitív, tanulatlan, korlátolt réteg. Nekik ez a szint tökéletesen elég, velük nem tudsz Tolsztojról, vagy ornitológiáról társalogni, mint ahogy a politikai, társadalmi és gazdasági változások komplex, árnyalt megértésére sem képesek. Marad a zs*dózás, b*zizás, c*gányozás. Ezek után meg jönnek a szőkék, kék szeműek, barnák, ázsiaiak. Ha pedig végül Vona magára marad, oltsa le a villanyt."


Igen a válaszolónak teljesen igaza van, ha a Jobbikra szavaztok, az X-elés pillanatában feljön majd a sátán a pokolból, és kiírtja az embereket, zsidókat, cigányokat, melegeket, magyarokat, háborút robbant ki, a környező országokban is megöl mindenki mindenkit, csak az ősi germán nép marad meg, abból is csak a szőke kék szeműek. Ez szóról szóra így igaz! Egyébként mi ez az új módi, a zsidó meg a cigány csúnya szó lett? Miért kell kipontozni? Már ezt sem lehet kimondani? Új törvény van? Vagy csak az illető akkora balos, és annyira egyek vagyunk, hogy ciki, vagy szégyelli még valakinek a származását is leírni?

2013. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
89%

"Ugylátom hogy akuruc infó a jobbikosoknak is ciki."


Jól látod.


A kurucifó rendkívül alpári módon fogalmaz és uszít , nagyon rosszul fogalmaznak.


Egy igazi Jobbikos nem akar cigányt irtani és a zsidókat sem-

2013. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Zsidózás, b*zizás, cigányozás. Egyedül csak a középsőt moderálja a rendszer. Írjunk helyette akkor homokosozást. :)
2013. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!