Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az összes Bajnais...

Miért van az összes Bajnais kérdés alatt Orbánról szó?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem jóideje, bármit kérdeznek az emberek Bajnairól, mindig jön egy nagyon okos válaszoló, és bevágja hogy "viszont a viktor...". amit én értek, de hogy jön oda? Megkérdezte valaki, hogy Bajnaiékat pénzelik-e külföldi cégek, egyből jönnek lehurrogni, hogy na jó de Orbánt is. Megkérdeztem hogy más is kap-e kéretlen reklámot Bajnaiéktól, jött megint valami nagyon okos, és elkezdte sorolni hogy Orbánék hogy reklámoznak. Bármit kérdez az ember Bajnairól, az első 10válaszban már mindig jön a párhuzam, hogy na de ám a Viktor.. ti is megfigyeltétek már? Nem unalmas? Attól még hogy valaki nem Bajnai hívő, nem jelenti azt, hogy Viktorral egyetért, csak sok hülye ezt nem tudja belátni

2013. jún. 24. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező!


Ez magyar virtus.


Hogy stílusos maradjak, az emútnyócévezés ugyanez. :)

2013. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Megfigyeltük.Meg visszafele ugyanígy.De abból kell választani ami van,úgyhogy nem tudom ezen mi olyan meglepő
2013. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmagyarázom egy szemléletes példával. Választanod kell aközött, hogy a jobb kezedet vágják le, vagy a balt. Te mondjuk a jobbat akarod megtartani. Ha ezek után megkérdeznek, akkor nem tudnál amellett érvelni, hogy miért jó hogy elvesztetted a bal kezedet. Csak amellett, hogy a másik lehetőség még rosszabb volt.


Válasz azoknak, akik szerint nem csak ez a kettő van: de igen. A Jobbik nem esélyes, mert iszonyú rossz a sajtója, a nem szavazás meg csak erősíti ezt a két nagy pártot.

2013. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem azt kérdezem meg, hogy kire szavazzak, hanem mondjuk azt, hogy mi igaz a Hajdú Bét ügyről. Ennél ugye érintett bajnai, én ennek a cégnek a történetére vagyok kíváncsi, és mivel jönnek? hogy háát az orbán is sokat lop. az ilyenek csak mégjobban lejáratják a pártot, nem..?
2013. jún. 24. 10:07
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:

A jobb oldali sajtó állandóan a Hajdú Bétes üggyel van még mindig elfoglalva.Négyszeres bírósági döntés van róla,hogy Bajnai nem volt felelős a kialakult helyzetért.

Egyébként,ha esetleg Mesterházy lesz az MSZP min.elnök jelöltje ő róla is kifognak majd valami nem valós eseményt találni,hogy szándékosan lejárassák őt is.


A kérdésedre válaszolva viszont.Kedves barátom ez fordítva is igaz.Az orbános kérdések alatt is ott van sokszor Bajnai neve.

2013. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus mszp-s ballibes köcsög hozzáállás: mindenről orbán tehet, TIIIL SUUKK BEEE!!!
2013. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!