Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért nem...

A balliberálisok miért nem érvelnek soha? Nem tudnak?

Figyelt kérdés

Folyamatosan mondogatják a "Jobbik gazdasági programja rossz, csődbe vinné az országot" szlogeneket, de ja rákérdez valaki, hallgatnak, vagy a "csak mert az" választ adják. És nem csak a gazdasági programmal kapcsolatban, hanem mindennel. A cigánykérdéssel kapcsolatban, a rendvédelemmel kapcsolatban, a Jobbikkal kapcsolatban.


Nem érvelnek, csak gyűlölködnek. Ha valaki pedig szeretne vitázni velük, akkor vagy nem írnak vissza, vagy pedig kijelentik, hogy ez így van, el kéne fogadni. Miért nem tudnak érvelni? Nincsenek nekik érveik, csak hangzatos frázisaik?



2013. jún. 30. 15:59
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
de ha rákérdez valaki*
2013. jún. 30. 16:00
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
A jobbik sem nagyon tud érvelni, ha például melegekről vagy zsidókról van szó, egyből csak mocskolódni tudnak, nem gondolnak bele mit beszélnek.
2013. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Tehát ezzel elismerted, hogy a ballibek sem tudnak. Egyébként mindig megmagyarázzák, hogy mire gondolnak.
2013. jún. 30. 16:08
 4/32 anonim ***** válasza:
44%
Hát a gazdasági programja biztos egy csőd, hogy lehetne jó gazdasági programot csinálni az EU és a zsidó pénz nélkül? A jobbik kilépne az EU-ból a zsidókat meg kitoloncolná (pénzükkel együtt. Egyedül úgy, ha megvonná az összes támogatást, és valahova kitelepíteni a rejtett erőforrásokat.
2013. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%

Több válasznál is érveltek itt már a miértekről.

Sőt 1-2 témában én magam is megtettem ezt, de arra mindig előkerült a következő 2-3 válaszban, hogy én egy mocskos MSZP-s kommunista cigány imádó zsidó vagyok.

Nem igazán éri meg ilyen embereknek érvelni úgy érzem.

2013. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, egy csomó hazugság van abban, amit írsz.
2013. jún. 30. 16:11
 7/32 A kérdező kommentje:
4. válaszolóra gondoltam utolsó alatt.
2013. jún. 30. 16:12
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező most te magad sem érveltél, nem tudom észre vetted-e.
2013. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

5.


Rendben, de 10 ballibből 8 nem érvel, csak nácizik meg fasisztázik.

2013. jún. 30. 16:13
 10/32 A kérdező kommentje:

"Kérdező most te magad sem érveltél, nem tudom észre vetted-e."


Mármint mire?

2013. jún. 30. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!