Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért provokálnak a balliberál...

Miért provokálnak a balliberálisok?

Figyelt kérdés

A magyarságot provokálják ezzel a felvonulással, de jövőre úgyis alul fognak maradni a választáson.

Együtt se lesz meg az 50%. Itt is az lesz, mint Lengyelországban, ahol nincs balliberális oldal, csak jobboldali pártok.


2013. júl. 6. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez a vonulgatás amit említettél egy kis semmiség a többihez képest.
2013. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A magyarságot nem provokálhatták, mert érdekes módon engem nem provokált, sőt, az ismerőseim 90%-át sem, mert magasról tettek arra, hogy éppen ki vonulgat. Bár ha most az lesz a válasz, hogy akkor nem vagyok magyar, akkor igen, a magyarságot provokálták.
2013. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ahogy előttem írták, a libbant idiótáknak a balhézás a lételemük

Ha nem vergődnének, cirkuszoznának agyba-főbe, egyszerűen nem éreznék magukat, a társadalom meg magasról szarna a fejükre, mert alapból akkora senkik

az #1 hozzászóló meg egy idióta senkiházi troll, én is nyomtam neki mínuszt

csodálkozom hogy az ilyet nem kaparták el egy kutyaszaratóba az őt megillető helyre

2018. szept. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekik a balhé a lételemük. Olyan jelentéktelen senkik, hogy csak ilyen partra vetett hal vergődéssel tudnak valamiféle "befolyást" gyakorolni a közvélekedésre. Aztán meg vannak sértődve ha mindig negatívan értékelik őket, és diktatúrát szajkóznak...

Az #1 libbant sutyerák rohamdroid meg tőlem kapta is a mínuszt. Kotródj már a helyedre, rühes tacskó, ne ugass bele a nagyok dolgába. Húgyagyú liberó.

2019. aug. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!