Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted melyik állítás az...

Szerinted melyik állítás az igaz a jobbikról?

Figyelt kérdés

Kapitalista.

Antikapitalista.

Antiglobális kapitalista.

Protekcionista kapitalista.

Kommunista.


2009. okt. 18. 09:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Nem véletlen, hogy - mint te is elismered - a Jobbik-szavazók nagy része nem ismeri a Jobbikot. "

Én ilyet hol írtam? Értő olvasás egyes!


"Minek soroljam a "negatívumokat"? Az egész párt egy "negatívum", olyan mértékben gáz és szalonképtelen,"


Akkor soroljad a negatívumokat,hogy mi szalonképes az szubjektív,hogy neked nem tetszik-ahogy már írtam-az a te egyéni szociális problémád!



"A Jobbik elmebeteg, gyűlölködő, másik bolygón élő "valódi elképzeléseit" csak kevesen ismerik a Jobbik-táborból: jó, ha 5%-a a választóknak. Ők a kemény mag. Ennyi szavazója lesz a Jobbiknak kiélezett helyzetben, ha a választásnak tétje lesz ÉS már ismert is lesz a Jobbik valódi arca. Aztán ennyi sem lesz, amikor a Jobbik széthullik, mint eddig minden hozzá hasonló párt"


Húha....Mind a 430ezer jobbikos szavazót ismered? Elég kemény lehetsz! Jobbikról meg nem tudsz semmit,úgyhogy maradj csendben-még szerintem azt,se tudod milyen ideológiát követ-,de egy liberális elmebajostól nem is várok mást!

2010. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"Akkor soroljad a negatívumokat,hogy mi szalonképes az szubjektív"


Igen. Hogy mi szalonképes, az szubjektív. Az emberek 5-10%-a számára pl. szalonképes a zsidózás, cigányozás, gyűlölködés és diktatúra követelése, másik 90%-uknak nem. Tehát valóban, szubjektív, hogy mi szalonképes. Az emberek 10%-a számára pl. a jobbik szalonképes (különben nem szavaznának rá). Az érdekesebb kérdés viszont az, hogy ennél több ember számára is? A válasz az, hogy nem. Ebben az országban a többség nem gyűlölködő, nem rasszista, nem háborúpárti, nem kommunista és nem diktatúrapárti, mint a jobbikosok.


"Húha....Mind a 430ezer jobbikos szavazót ismered?"


Egy társadalmi csoport átfogó jellemzéséhez nem kell ismerni minden tagját. Te sem ismered az összes cigányt vagy zsidót, gondolom mégis folyékonyan cigányozol és zsidózol.


"Jobbikról meg nem tudsz semmit"


Épp csak annyit, hogy ismerek embereket belőle középvezetői szintről, ismerek alapító tagokat, rengeteg szimpatizánst és kis aktivistát - emellett végignéztem közelről az új mozgalom kialakulását, majd átalakulását.


Véletlenül ezzel a "nem ismerem a jobbikot" szöveggel nagyon mellélősz, ugyanis jól ismerem.

2010. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Akkor soroljad a negatívumokat,hogy mi szalonképes az szubjektív"


Igen. Hogy mi szalonképes, az szubjektív. Az emberek 5-10%-a számára pl. szalonképes a zsidózás, cigányozás, gyűlölködés és diktatúra követelése, másik 90%-uknak nem. Tehát valóban, szubjektív, hogy mi szalonképes. Az emberek 10%-a számára pl. a jobbik szalonképes (különben nem szavaznának rá). Az érdekesebb kérdés viszont az, hogy ennél több ember számára is? A válasz az, hogy nem. Ebben az országban a többség nem gyűlölködő, nem rasszista, nem háborúpárti, nem kommunista és nem diktatúrapárti, mint a jobbikosok.


A jobbik mikor mondta,hogy háborúzni akar? Amilyen helyzetben van az ország,csak a nemzeti radikalizmus a kiút. Arról ne is beszéljünk,hogy pl. az ilyen félékkel mint te,hogyan bánnának Szerbiában,ahol egy nemzeti pártot mocskolnak (pedig ott sokkal durvábbak vannak,nem nemzetiek,hanem soviniszták) Jobbikosok kommunisták,háborúpártiak,rasszisták stb. és még te ismered a jobbikot? (a diktatúrás részről ne is beszéljünk)


"Húha....Mind a 430ezer jobbikos szavazót ismered?"


Egy társadalmi csoport átfogó jellemzéséhez nem kell ismerni minden tagját. Te sem ismered az összes cigányt vagy zsidót, gondolom mégis folyékonyan cigányozol és zsidózol.

1.szólásszabadság van

2. Ha ennyire véded őket költözz ki Tuzsérra,vagy Izraelbe (gondolom nem szabolcsi vagy)

3. Miért ne emelhetnék ki a társadalomból olyan népcsoportokat,amelyekkel komoly probléma van? (jelentős részükkel,mert nem mindegyikkel)


"Jobbikról meg nem tudsz semmit"


Épp csak annyit, hogy ismerek embereket belőle középvezetői szintről, ismerek alapító tagokat, rengeteg szimpatizánst és kis aktivistát - emellett végignéztem közelről az új mozgalom kialakulását, majd átalakulását.


Véletlenül ezzel a "nem ismerem a jobbikot" szöveggel nagyon mellélősz, ugyanis jól ismerem.


Ezzel meg lehet cáfolni:

"...nem rasszista, nem háborúpárti, nem kommunista és nem diktatúrapárti, mint a jobbikosok."

2010. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"A jobbik mikor mondta,hogy háborúzni akar?"


Akkor hogyan akarja visszaszerezni Erdélyt és a Felvidéket? Szépen megkéri Romániát és Szlovákiát?


"Arról ne is beszéljünk,hogy pl. az ilyen félékkel mint te,hogyan bánnának Szerbiában"


Vicces, hogy neked Szerbia a példakép. Igen, Szerbia a jobbikosok szintje.


"1.szólásszabadság van"


Csak a kereskedelmi tévéket kell földig rombolni, ugye? :))))


"2. Ha ennyire véded őket költözz ki Tuzsérra"


Kiket védtem, hülyegyerek?


Vagy csak automatikusan leírtad, hogy "haennyirevédedőketköltözzél... " stb., vagyis azt a szöveget, amit percenként lehet a hülyejobbikosoktól hallani? Nektek ezek a sablondumák le vannak írva valami "így hintsük az igét az interneten" brosúrába? :))))


Arra azért vigyázz az előregyártott sablonok használatakor, hogy olyankor ne dobd be őket, amikor nagyon kilógnak a kontextusból, mert csak nevetségessé válsz.


"3. Miért ne emelhetnék ki a társadalomból olyan népcsoportokat,amelyekkel komoly probléma van?"


Miért ne emelhetnék ki olyan deviáns csoportokat (pl. jobbikos elmebetegek), akikkel komoly probléma van?


Ne csak azt ismételgesd papagáj módjára, ami a szalagodra fel van véve, hanem próbálj gondolkozni, hülye elmebeteg jobbikos.

2010. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"A jobbik mikor mondta,hogy háborúzni akar?"


Akkor hogyan akarja visszaszerezni Erdélyt és a Felvidéket? Szépen megkéri Romániát és Szlovákiát?


Mert csak háborúval lehet elérni revíziót? Mahatma Gandhi ismerős? És még én vagyok a hülye.


"Arról ne is beszéljünk,hogy pl. az ilyen félékkel mint te,hogyan bánnának Szerbiában"


Vicces, hogy neked Szerbia a példakép. Igen, Szerbia a jobbikosok szintje.


Csak egy példa volt,és azért hoztam fel, mert szomszédos ország,de itt bármelyiket mondhatnám. Nincs még egy ilyen ország, ahol a radikálisokat,nemzeti érzelműeket gyalázzák. Ha már szólni akar,akkor (illő) vagy jót,vagy semmit (legyen közömbös már akkor) ugyanis semmi oka rá szitkozódni!


"1.szólásszabadság van"


Csak a kereskedelmi tévéket kell földig rombolni, ugye? :))))


Például,de annyi IQ-d lehetne,hogy ezt nem csak szó szerint kell venni,mint például az irodalomban sem kell mindent szó szerint venni. Jah,és az a 2csatorna meg is érdemelné! (fekete pákó,mónika show)


"2. Ha ennyire véded őket költözz ki Tuzsérra"


Kiket védtem, hülyegyerek?


Vagy csak automatikusan leírtad, hogy "haennyirevédedőketköltözzél... " stb., vagyis azt a szöveget, amit percenként lehet a hülyejobbikosoktól hallani? Nektek ezek a sablondumák le vannak írva valami "így hintsük az igét az interneten" brosúrába? :))))


Arra azért vigyázz az előregyártott sablonok használatakor, hogy olyankor ne dobd be őket, amikor nagyon kilógnak a kontextusból, mert csak nevetségessé válsz.


"3. Miért ne emelhetnék ki a társadalomból olyan népcsoportokat,amelyekkel komoly probléma van?"


Miért ne emelhetnék ki olyan deviáns csoportokat (pl. jobbikos elmebetegek), akikkel komoly probléma van?


Milyen komoly probléma van? Fogadok még nem mentél el egy jobbikos fórumra se,de te annyira ismered a jobbikot,hogy már a kommunizmust,diktatúrát is idekevered. (de itt is én vagyok a hülye)


Ne csak azt ismételgesd papagáj módjára, ami a szalagodra fel van véve, hanem próbálj gondolkozni, hülye elmebeteg jobbikos.


Arról nem tehetek,hogy liberális léttedre kissebségi komlexusod van,és azért ismétlem a dolgokat,mert nem bírod felfogni,de te már ilyen SZADESZ-os emberke vagy!


Inkább magadba kellene szállni,ismerni kellene a pártot és tisztázni a politikai ideológiákat!

2010. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"liberális léttedre kissebségi komlexusod van"


Te meg MMMAaaaggyyarrr "léttedre" legalább megtanulhatnál egy fokkal jobban magyarul, mint egy "kissebségi", ha a "komlexusaid" gyógyítása már amúgy is lehetetlen...

2010. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"liberális léttedre kissebségi komlexusod van"


Most ebben nem tudom mi a hiba. (azon kívül,hogy komplexus helyett komlexust írtam.)

2010. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!