Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A monori polgármester legújabb...

A monori polgármester legújabb segélyezési elképzeléseiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 15:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szabad-e ennyire korlátozni, ellenőrizni az embereket?

A saját érdekükben..."


Persze, hogy szabad! Aki adja neki a segélyt, az NEM alkoholra és játékgépre adja, hanem, hogy segítsen megélni neki.

Nem beszéve arról, hogy ha alkoholra költi, akkor ez a népcsoport még agresszívebb lesz és csak a bűncselekmények száma nő. Ez tulajdonképpen a bűnözést elősegítő segély.



(Ha a fiadnak adsz zsebpénzt jogosan várod el tőle, hogy ne narkót, cigit, vagy piát vegyen belőle)

2009. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legszimpatikusabb a monoki polgármester. El tudnám képzelni miniszterelnöknek is. Esetleg tenne valamit a magyarok érdekében is,hogy ne váljon MAGYARORSZÁG cigányországgá. Mert már közel állunk hozzá. Én nem is adnék segélyt munkaképes embereknek. Van elég elvégezhető munka minden önkormányzatál,a legkisebb faluban is lehet levezető vagy esőárkot ásni,gazolni,havat takarítani,stb.
2009. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jó elképzelés a Monoki.

Persze sok ellenzője van és hivatkoznak sok baromságra, persze mikor a cigánygyerekek éhesek és belesodorja a hasuk már kiskorukban a bűnözésbe az nem számít!

Én tovább mennék és kitiltanám a kocsmákból a játékgépeket, csak játékteremben szigorú megkötésekkel. És az alkoholt is szabályoznám ebben a nehéz gazdasági helyzetben, csak 10 után és 20 előtt engedném a vásárlását. A jövedéki adóját, pedig a 1,5×esére emelném, hogy ne legyen bevétel kiesés. A Svédek akik sokkal jobban állnak, nem agonizálnak miatta, akkor kik vagyunk mi akik meg sem tehetnénk ezt a luxust?

2009. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nehogy korlátozzák őket! Azt hogyan is merik? Az rássszíszmuzs!

Inkább igyák, ku.rvázzák, uzsorázzák, drogozzák, játékgépezzék el a segélyt.

Hát nem? .... .... (Beszarás básszmeg, hogy a monoki elképzelés létjogosultsága egyáltalán _vita_ tárgyát képezheti.)

2009. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a polgármesterrel! Ahelyett, hogy kölkeikre költenék a fizetésem felét ( ha megkérdeznék azoknak sem adnák, van nekem is 3), elbasszák, és utána még ellopják a többi vagyonomat is. Az egész országban be kéne vezetni.
2009. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Cigányasszonyok örülnének neki a legjobban, mert lenne mit adni a gyerekeknek, lenne mit enni. És nem kellene a részeg, goromba férjtől rettegniük. Csak az a nagy kérdés, hogy a fél- vagy egészen analfabéta emberek megtanulnák-e a bankkártya kezelését? Fel kellene késziteni erre őket.
2009. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem félnek azok tőle, együtt isznak. A bankkártyát pedig nekik nem kell kezelniük,mert olyan kártya amivel csak bizonyos boltokban fizetni lehet. Tehát csak át kell nyújtania a kártyát.
2009. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Te mit szólnál ahhoz, ha valaki kérne tőled pénzt, azt mondja, hogy a gyerekeire akarja költeni, és nem ott köt ki az összeg, hanem a kocsmában??? Te a gyerekek miatt adtál neki pénzt...


Sztem a polgármester csak biztos akar lenni abban, hogy az ottani gyerekek megélhetése biztosítva van. És így tutira meg van oldva a gond.


Nekem mint kívülállóként tetszik az ötlet, de nem tudom, milyen lehet benne élni.

2009. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy szegény ember ne válogasson. Vagy így kap pénzt az államtól vagy sehogy, nehogy már még a lelküket is mi ápoljuk.
2009. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyik nagyvárosunk kórházában 12-13 éves (éhező )cigánycsemeték a nagyon beteg embereket rabolják ki oly módon,hogy feltérképezik,hol vannak a nagyon beteg,frissen műtött vagy rákos stb. betegek,és mindent lopnak,amit találnak,telefont,órát stb,de szegény megélhetési éhezők a kint lévő érintetlen kajához hozzá sem nyúlnak. Azt nem éri meg ellopni,úgy látszik. Akkor miért is nem jó a monoki polgármester elképzelése? Mert a kártyával nem lehetne alkoholt és cigit venni,meg azt hogy játékgépezik el? Szegény éhezők......
2009. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!