Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye Magyarors...

Haemorgen kérdése:

Kinek mi a véleménye Magyarország EU tagságáról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Eu alapból hasznos, már csak azért is mert így egy picivel nehezebb lopnia a politikusainknak.Emellett gazdaságilag is jól járunk vele, megszűnnek a munkaerő korlátozások vagy pl van kihez fordulni olyan esetben mikor bírósági korrupciót tapasztal az ember. (Strasbourgi bíróságra gondolok itt, bár sokat nem ér, úgyis az adóból fizetik ki a bírságokat, és a korrupt emberkék úgyis a helyükön maradnak.)


Szerintem hogyha értelmes politikusaink lennének (tehát nem lenne mszp, dk,együtt,fidesz,jobbik,lmp, huh maradt még valaki? Kétfarkú kutyákon kívül) akkor az euval együttműködve picit nyugatibbá lehetne varázsolni ezt a balkáni országot.

2013. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Az Eu tagság már nem ár és nem használ, nem korlátoz és nem segíti a gazdaságunkat. Gyakorlatilag a csatlakozásunkig olyan feltételeknek kellett eleget tennünk hogy csatlakozhassunk ami révén mindenünk odalett, kialakult a duális gazdasági szerkezet és a bérmunka. Az Eu gyakorlatilag ma már csak konzerválni képes a gyarmati állapotokat és szavatolja hogy ne lázonghassanak a rabszolgák.
2013. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Lehetne jó is de minekünk nem lesz jó, úgy ahogy Bulgáriának sem és most csatlakozott ehhez a pároshoz Horvátország is csak ők még nem érzik a szar ízét mert még rajt van a csoki máz...
2013. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Én azt mondom, azért kell benne maradni, mert sokan benne vannak, és tényleg durva lenne, ha Európa közepén nekünk mindenhova útlevél, munkavállalási engedély kellene, ráadásul vámot is kéne fizetni. Nem mondom hogy jó, de amíg tart az EU, szerintem érdemes bent maradni... DE! Nem fog ez sokáig tartani, mert az egész EU egy hatalmas felfújt lufi, egy bohóckodás, 20 éven belül úgy szétesik, ahogy kell. Hogy mi lesz utána, meg addig mi lesz velük, az jó kérdés, de szerintem jobban járunk ha a felbomlásig bent maradunk.
2013. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

Sajnos az Eu olyan lett, mint bármely klub ahova túl sok mindenkit felvesznek. Vannak itt is a bennfentesek, akik egyenlőbbek az egyenlőknél és a többiek.

Sajnos túl sokan elhitték a reklámot amit a belépés előtt nyomtak mindenhol, hogy európai elvek, meg közös értékek stb. Azt kellett volna tudomásul venni, hogy az EU egy kőkemény gazdasági társulás érdekekkel és lobbikkal. Ha így állt volna hozzá mindenki, akkor ennek megfelelően alakították volna a csatlakozási feltételeket, szavaztak volna, hogy nem lépnek be a felkínált szerződéssel, adjanek jobbat. Akkor nem lenne most ekkora csalódás.

Gazdasági szervezetként nagyon jó ötlet, de nem szabad engedni, hogy ennél több legyen. Most már a bürokráciának akkora hatalma van, hogy a lendület visz mindent. Így születhetnek értelmelen szabályozások és mellőzhetik a vlós megoldásokat a tényleges problémákra.

Az eu ma egy paradox szervezet, az alapvető jogok érdekében erőszakkal fosztana meg országokat és vele az állampolgárait az alapvető jogaitól.

Annak kellene lennie aminek kezdetben indult erős de szuverén államok közösségének, akik az EU országok gazdaságainak érdekében (és nem az eu-ban is érdekeltségekkel rendelkező pénzemberek érdekében) együttműködnek!

2013. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak rossz velemenyem van... Az egesz Magyarorszagbol egy f*s liberalista orszagot csinalnak ugy mint Nemetorszagbol es Ausztriabol. Az EU csak tönkre tesz minket azt hiszik,hogy azzal segitenek nekünk,hogy kölcsönöket adnak nekünk,de NEM. Inkabb az lenne a jo ha az EU megvenne a magyar termekeket es külföldre vinne öket,de nem az EU csak hozza be a sz*rjait.

Jobb lenne ha az oroszokkal "baratkoznank" , a szerbek sokkal jobban jarnak mint mi,mert tölük az oroszok megvesznek mindent jo penzert. Ja es ne felejtsük el,hogy a gazt is olcsobban kapnank :)


Röviden: Az EU teszi tönkre Magyarorszagot.

2013. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Porsche válasza:

Egy a probléma!!! Amit nem közöltek a néppel!!!

EU ha majd nagyobb lesz a tagállamokat egyesíti és létrehozza az USA képére az Európai Egyesült Államokat ( USE = United States of Europe, Use=használd (angolul))


Nem tudom ti, hogy vagytok vele de Én nem akarok egyesülni a franciákkal, a szlovákokkal, a csehekkel...

2013. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 29. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:

4.

Attól, hogy sokan vannak benne, attól még nem kell bent maradni. Nem mindig az a jó amit a többség csinál.


7.

Az miért baj, ha ezt létrehozza? A Jobbik szajkózza ezt, szerintem hosszútávon jó ötlet, ha sok ország egyesül - kialakulhat egyfajta béke.


Én személy szerint kilépnék az EU-ból és megpróbálnék az ország önerejéből talpra állni (nem kellenek oroszok, törökök???), van itt sok kihasználatlan terület, menne csak rendes politikusok kellenek. Egyébként Jobbik párti vagyok. :)

2013. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!