Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy aki nem megy el szavazni, az később ne reklamáljon?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem. Ha valakinek nem tetszik egyik párt sem és a mód, ahogy irányítják az országot és ezért nem megy el választani közülük, mert egyiket sem tartja érdemesnek az ország irányítására, akkor az az ember miért ne kritizálhatná az éppen aktuális kormányt?

2013. júl. 30. 12:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Na éppen ez az, hogy a legkevésbé rosszra én nem fogok szavazni. "


Fogd fel úgy, hogy adott helyzetben az a legjobb. Ami igaz is. Olyan meg úgyse lesz soha, amelyik jó. Aki ennyit nem tud eldönteni, az ne gondolkodjon utána sem.

2013. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Vadkan01 ***** válasza:
Látod kérdező milyen jó a demokrácia, a "kevésbé rosszra" kell szavazni, mert akkor hátha lassabban dől össze az ország, hát nem nagyszerű. Csodálkoztok, hogy ilyen gyenge az ország, 2010-ben is a többség úgy gondolta, hogy kisebbik rossz a Fidesz és most folytassuk ugyanazt a hülyeséget 2014-ben hátha most más lesz. Hát nem lesz álmodozó barátaim, amíg támogatjátok ezt a megvezető rendszert, addig szép lassan pusztulni fog ez az ország és jót nevetnek a pártok a vagyonukban, de álmodjatok csak továbbra is, majdcsak lesz valahogy, ikszelgessetek amíg tudtok.
2013. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Menj csak el szavazni,és x-eld be a JOBBIKOT.Őrajuk nem lehet rosszat mondani,mert idáig meg csak jót tettek!Persze tudom sokan mondják fanatikusok,dehát fanatikusan szeretik,és próbálják védeni a házat és a Magyarságot!Adjunk egy eseti nekik,akár mit csinálnának az elmúlt 23 évnél csak jobb lehet!Csak a NEMZET
2013. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"2010-ben is a többség úgy gondolta, hogy kisebbik rossz a Fidesz és most folytassuk ugyanazt a hülyeséget 2014-ben hátha most más lesz."


Látod pont ez a lényeg, erre gondoltam én is.

Most miért jobb az, hogy megszavazzuk azt, aki a legkevésbé rossz, aztán meg nyávogunk, hogy mi nem ezt a lovat akartuk, miközben egy józan paraszti ésszel gondolkodó ember simán tudta, hogy a legkevésbé rossz is nyomort hoz?

2013. júl. 30. 14:04
 15/30 A kérdező kommentje:

13-as, én a Jobbiktól azért félek nagyon, mert szerintem nagyon bénáznának, vagyis pont azt a politikát művelnék hatványozottan, mint amit a Fidesz is csinál jelenleg.

Szóval ha elszúrják (már pedig szerintem simán elszúrnák), akkor az a nemzeti gondolatot úgy hazavágná, hogy évtizedekig nem kerülhetne kormányra olyan párt Magyarországon, amelyik valóban fontosnak tartja a magyarság sorsát.

2013. júl. 30. 14:09
 16/30 anonim ***** válasza:

"mert idáig meg csak jót tettek"


En a b+zizasukon es ciganyozasukon kivül sokat nem hallottam roluk!

2013. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

mindenki szavazon orbánra!


http://www.youtube.com/watch?v=RR5rSRUdRv4

2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"En a b+zizasukon es ciganyozasukon kivül sokat nem hallottam roluk!"


Hát akkor kedvesem, elég tályékozatlan vagy. Mielőtt ilyen kijelentéseket tennél, legalább szimatolj körbe, hogy ne röhögtesd ki magad.


Egyébként meg azzal, ha nem szavazol egyik pártra sem, ugyan úgy támogatod a megválasztott pártot. Ezért ne reklamálj utána...

2013. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"Hát akkor kedvesem, elég tályékozatlan vagy."


Szivem, majd biztos olyantol fogadok el politikai kerdesekben tanacsot, aki a tajekozatlant ly-nal irja!

2013. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Most miért jobb az, hogy megszavazzuk azt, aki a legkevésbé rossz"

1. A rossz rosszabb a kevésbé rossznál. 2. Így is úgy is irányítani fog egy kormány, nem tudom ezt hogy gondoljátok, hogy ez kikerülhető? 3. Látod már szidjátok a szavazó embereket, tulajdonképpen én ezt sokkal kevésbé tudom elfogadni, hogy mindenki másra fogja, hogy itt tart az ország. 4. Valaki kötelességének érzi elmenni szavazni, ezzel is bizonyítva, hogy Ő felelősségtudó magyar állampolgár. Őket most miért kell bántani? A szavazó ember szerintem még mindig többet tesz az országért, mint az aki csak szidja a rendszert és vele együtt a népet!

2013. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!