Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány és Te 3 évig egy...

Gyurcsány és Te 3 évig egy lakatlan szigeten kell éljetek, és csak EGYETLEN egy dolgot/tárgyat/bútort/eszközt vihetsz magaddal. Mi lenne az?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 14:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Kádár ellopott koponyáját...
2013. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Nemkedves jópár Gyucsányfan a válaszadók közül:


Ugyebár remekül lehet engem a kérdésem miatt leszólni - Ó, bezzeg más hülyébb kérdéseket ezen az oldalon valahogy mégse veszünk észre, de ha észre is veszünk, ott mégis más hangnemben állunk elő -, kötözködni, előre az ürügyet meg NEM várva forrófejűnek elmondani, meg a másik válaszadó vállát veregetni, hogy "ó, igen x-x, mennyire jó lehortad a kérdezőt"... ezt utoljára általánosba csinálták velem a 2-el bukdácsolók (csak hogy a szintet érzékeltessem)...


Ámde szerintem nem én vagyok mégsem, aki még most is évente 6 milliót nyel le fizetés címén.

Nem, valahogy a pénznyelő ellen mégsem merünk rosszat mondani.


Azt bezzeg egy rossz szót "nem érdemel", aki magyar szentistvánokat eszik reggelire - máséból - és ha kinyitja a száját, akkor többségében jól szétkúrja azt az édes jó anyanyelvet, hogy az ő átlag szóhasználatával éljek, mint általában a diktátoroknál... de a rámakadás, piszkálódás, leszúrás az nagyon jól megy.



Csak egy fontos dologra innét jópár mérföldről mégse tudtatok ráérezni : hogy ez NEM igazán hat már a lelkiismeretemre... nincs is miért.


És hogy én is megválaszoljam a kérdést : Egy vaskesztyűt, vagy ha azzal jobban bánok, egy baseball-ütőt vinnék magammal, és irdatlanmód megverném. Ha meghal, meghal, nem dühítene... mert ugye az ilyen fajta, nagyon könnyen meg tud halni, ha nem lát kiutat. Aztán éhen/szomjan halnék... tudom, nem annyira könnyű, mint kimondani, de kibírja az ember... és ennyi.


De mindez remélhetőleg nem történik meg.



Amit igazából valójában kívánnék, hogy embertelen módon megtörjék (vigyázva, hogy közben ne halljon meg) addig, amíg a saját két kezével vissza nem szolgáltat mindent, és azontúl a saját kenyerén és vizén kívül csak másnak dolgozik.... bár ezt irdatlanmód nehéz lenne bármivel is elérni nála. >(



Tessék : lehet fujjogni! XDDDDDDDDD

2013. júl. 31. 21:44
 23/41 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a fizikai valóságban nem más, mint leülni egy kocsmaasztal mellé és részegen anyázni a politikát. Egyesek pedig még igénylik is ezt! Nem csoda, hogy a politikusok hülyére veszik a szavazóikat.
2013. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Ha én ellopnám a bankkártyádról kéthavi fizetésed, te tán nem akarnád szétverni a pofámat habozás nélkül?!


Ocsmány Gyurcsány ennél milliószor többet lopott. És volt/van, akit ennél ez többen érintett, mint a havi fizetése.

2013. aug. 1. 11:39
 25/41 anonim ***** válasza:
Te se Gyurcsány pofáját vered szét éppen, csak elfröcsögsz itt sokadmagaddal, hogy de szívesen döngölnétek így meg úgy földbe őket. Rendkívül hasznos és emberi időtöltés.
2013. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

"Te se Gyurcsány pofáját vered szét éppen"


Nyilván, mivel két tucat testőr védi éjjel-nappal.


De ne aggódj, mint ahogy utaltam rá, nem teszem meg...


...Persze van, akit már megnyomorított annyira, hogy megtenné, ha tudná... én szerencsére még nem vagyok ilyen.


Persze, tudom, nem Ő az egyetlen ilyen politikus... természetesen, ha pl. választhatnék, inkább Rákosit vetném kínpadra. Sajnos Ő megdöglött, mielőtt ezt megtehették volna mások. =[

2013. aug. 2. 19:21
 27/41 anonim válasza:
20%
AWP Snipert;)
2013. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
32%
Azért durva, hogy 10-ből 8 hozzászólás gyurcsány ellenes, (baltát vinne magával stb.) tehát a gyurcsány utálók vannak többségben, mégis nekik 20-30%-os a kommentjeik. Hogy lehet ez? Bár az elmebeteg fanokból kinézem, hogy idegbetegen lepontoznak mindenkit 65 féle regisztrációról.
2013. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

"Azért durva, hogy 10-ből 8 hozzászólás gyurcsány ellenes, (baltát vinne magával stb.) tehát a gyurcsány utálók vannak többségben, mégis nekik 20-30%-os a kommentjeik. Hogy lehet ez? Bár az elmebeteg fanokból kinézem, hogy idegbetegen lepontoznak mindenkit 65 féle regisztrációról"


Óóóóó, barát, hogy mennyire a számból vetted ki a szót!!! ☺ ♥ ✌


Most néztem én is, hogy mi a franc ez! Hát, ugyebár, annak idején is voltak, akik megválasztották, a magyar csordaösztönre specializálódott birkanép pedig nem javul - márha nem is romlik! ;)


FOGADOK, hogy egy Gyurcsányfanatikus kérdéskiírásnál nem szídnák ennyire >A KÉRDÉST<



Sok hülye kérdés van itt az oldalon, kéremszépen, azoknál mégse megy a puffogás ??? o.O

2013. aug. 29. 11:09
 30/41 anonim ***** válasza:
53%
kérdező te beteg vagy:D
2013. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!