Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány és Te 3 évig egy...

Gyurcsány és Te 3 évig egy lakatlan szigeten kell éljetek, és csak EGYETLEN egy dolgot/tárgyat/bútort/eszközt vihetsz magaddal. Mi lenne az?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 14:40
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok beteg, max. azt mondhatjátok, hogy elfogult.


Gyurcsányról viszont a vak is látja, hogy ORVOSI értelemben is idegbeteg. Ezt csak azért nem tudják hivatalosan is kimondani, mert azt a doktort/szakértőt, aki kiállítaná ezt a papírt róla, másnap a kormány által felbérelt bérgyilkosokkal ki lenne nyiratva. :(


[link]


Idegbeteg.

Ő AZ IDEGBETEG!


Hogy ß....amëG, hogy az ő kvrás-/kvrvázás-alapú szókincsével éljek!

Ő az, aki folyamatosan fasisztázik és faszistázik, trágárkodik, és még máig lecsengve lopja a magyarok pénzét (havonta 6 milliót a MILLIÁRDJAI mellett).


Nem én vagyok a beteg, Ő AZ : [link]

2013. szept. 6. 19:12
 32/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy érzed magad Karácsonykor? :'O
2013. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Kommentelő, szerinted ennek a kérdésnek MI ÉRTELME van?

Egyszerűen nem értelmes kérdés!


Miért, TE hogy érzed magad >>Karácsonykor<< ?


Először válaszlolj TE, hogy legalább megértsem (ÉN, ha más még mindig nagyképűen azt állítaná, hogy ezt "érti"), hogy mit akartál ezzel az inkoherens kérdéssel! :P

2013. szept. 7. 15:35
 34/41 A kérdező kommentje:
*válaszolj
2013. szept. 7. 15:36
 35/41 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy "Gyurcsány és a sleppje szétlopják az országot, hogy ez az idegbeteg állat pusztulna már ki."


Azt válaszolom: "Ez azért túlzás, így utálni őket."


Azt mondod: "Miért, nem érdemelték ki? Szerinted olyan szentek?"


Azt mondom: "Igazad van, hogy bűnösök. De ettől még gyűlölködni és gyűlöletet szítani káros, elsősorban rád nézve."


Azt mondod nekem, hogy: "Nem veszed komolyan a problémát, nem érzem át azt a mérhetetlen anyagi és erkölcsi kárt, amit ezek a szemétládák okoztak az országunknak! Lehet, hogy neked ez így jó, de mást ne szólj már le, mert nem tetszik neki és tenni akar ellene."


Mire én: "Nekem is legalább annyira ellenszenves Gyurcsány, mint neked, de értelmes módját keresem annak hogy küzdjek ellene. Ilyen kérdéseket kiírni, és így fröcsögni, pedig ROHADTUL nem az, amivel nemhogy használnál, de még ártasz is az ügynek. Mint ahogy az utcára kimenni és parkoló autókat felgyújtani meg állami intézmények ablakait kővel behajigálni sem éppen Gyurcsány hatalmát gyengíti.


A kérdésed és eszmefuttatásod kizárolag arra jó, hogy a saját feszültséged levezesd. Lehetnél szíves ezt legközelebb úgy csinálni, hogy nem kínálod magad élő céltáblaként a balliberális propagandának! Ugyanis vannak, akik épp tőled, vagy az általuk vélt "magadfajtától" fognak félni, és ezért szavaznak majd Gyurcsányra, vagy valamelyik klónjára.

2013. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
91%
Gyk-ra kiírni egy kérdést és az utcára kimenni és parkoló autókat felgyújtani meg állami intézmények ablakait kővel behajigálni nem ugyanaz a kategória. Aki meg ez a kérdés miatt dönti el a politikai beállítottságát az alapból agyhalott és tökmindegy kire szavaz mert nem megalapozott dolgok és érvék alapján fogja tenni.
2013. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%

"Mint ahogy az utcára kimenni és parkoló autókat felgyújtani meg állami intézmények ablakait kővel behajigálni"


Ilyen legutóbb 1956-ban történt.

Sikerült is megdönteni - ha csak ideig óráig is - a komcsi rezsimet.


Tökös kiállás kell, nem nyim-nyám fülkeforradalom.


Petőfi azt írta tán a Nemzeti Dalban, hogy:

"Talpra magyar, hí a haza

Szavazzál, oszt menjél haza"

???

2013. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Tökös kiállás? Mert szerinted csak a háború, az erőszak lehet tökös. Aki pedig gondolkodik, csak egyetlen lépéssel tovább, az már nyimnyám. (Azt a hozzáállást pedig, hogy valaki a szavazófülkén kívül csak forradalmat tud elképzelni, mint változást, nem tudom minősíteni.)


Csak szólok, ez a műfaj a magyaroknak már négyszáz éve egyszer sem vált be.


Kösz, de én inkább akarom hogy valódi változás legyen, minthogy elmondhassam magamról, hogy milyen tökös vagyok, mert megtettem "mindent, ami tőlem tellett".

2013. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Zagyva György Gyulát! :D


Ő UGYANIS MINDENT MEGESZIK AMIT ELÉBE TESZ AZ ÉLET! :D


forrás: (vele készült interjú alapján)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3O0..


Elhiheted "megbarátkozna" a Gyurcsánnyal is ;)) Hahahaaaa!!!

2013. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Putyint.
2013. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!