Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg kötelező tananyag az...

50felett kérdése:

Tényleg kötelező tananyag az iskolákban a Roma kultúra, és történelem?

Figyelt kérdés
tud erről valaki bővebbet?
2013. aug. 27. 17:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

El tudom képzelni a tanórát:


08:00


Köszöntöm a diákokat akkor kezdjük ott ahol tegnap abba hagytuk. Tehát a cigány vajda aszondá "Hijj tezsvírek indulni kéne nyugatra már unom itt a bádhistákat! Isten szavavával indulék én hulnap hajnalban Eurépa fel! Tarcsatok hát in vélem a Fekete-tenger elé és azon tulá!"


Szóval másnap hajnalban elindultak de még Perzsiáig sem értek és utukba állott az Indai őstulok ahogy ők hívták.. Hosszas magyarázkodás után elengedé őket, hogy biztos csak bögréért mennék Európa Balkánára.


Mikor megérkeztek a mai Törökország területére nagy bulit csappá a cigány Vajda:


"Gyerünk tezsvírek hoppá hop hop, rit rit" szóval szólt a nóta tovább menni nem tudtak Bizánc miatt, így vártak vagy 300-400 évet majd elindulá a mennyei Bulgáriába...


08:45


Holnap pedig folytatjuk a rasszista András király tetteivel ki nem engedé őket kalandozni s vándorolni.


:D

2013. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

19:04 vagyok.


Remélem senki nem vette komolyan!

2013. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Utolsó ez jó volt XD
2013. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Melyik része lesz kötelező a történelmüknek? Az a kábeltojvajos, az öregezős, a saját gyerekei előtti tanárgyilkolós, az erőszakolós drogozós vagy a sportolót szívenszúrkálós vagy a hogyan élünk már 25 éve munka nélkül vidáman fejezetek?
2013. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

Roma kultúra okítás?


És mit tanulnának?

Hogy kell jól hazudni?Esetleg a rugós bicska használatát?


Sok magyar még a saját kultúrájával sincs tisztában.Az miért nincs tanítva?


Egyébként meg, hogy akarják benyomorítani a tantervbe?Így is rengeteg az óra.

2013. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Történelem. Most a szóbeszédre vagy az írásbeliségre alapoz? Utóbbi eset is tök hiteltelen, mert azokat is a fehérek írták le helyettük azok pedig hazudnak szerintük.
2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Roma tantárgy?

Legalább jól megtanuljuk a jogainkat XD


Ja meg azt hogyan kell együttműködni

ezalatt azt értem 10vs1

2013. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem tök mindegy? Úgysem járnak iskolába. Ezt is csak a magyaroknak kéne lenyomni a torkukon, hogyha felnőnek szép agymosott kis szerencsétlenek legyenek, akik nem ágálnak az élősködés ellen.
2013. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mindig azon poénkodunk, hogy Szlovákia történelme elfér egy sms-ben. Mit mondjunk a cigányokról?


Gyakorlatilag egy brossurában leírható az egész történelmük. 45 perces óra elegendő a tananyagra.

2013. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Úristen! Mégis ki találta ezt ki? Miért kell ennyire a cigányok pártján állni?ràadàsul ennyi támogatàs utàn is az megy mindenhol hogy jaj a cigànyoknak mennyire rossz a helyzete..

Egy biztos:én egy betût nem tanulok róluk.

2013. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!