Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg kötelező tananyag az...

50felett kérdése:

Tényleg kötelező tananyag az iskolákban a Roma kultúra, és történelem?

Figyelt kérdés
tud erről valaki bővebbet?
2013. aug. 27. 17:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy nincsen kultúrájuk. Csak már nagyon kevesen ismerik, leginkább az a kevés magas iskolát végzett cigány van vele tisztában na meg a történészek. Vannak cigány versek, népdalok is, és nem a mulatós zenére gondolok. Egyet egyet hallottam, de én sem vagyok otthon a témában. Mindenesetre biztos érdekes, de azért így nem nyomnám be az órarendbe. Nem egy ördögtől való dologról beszélünk. Én nagyrészt svábok lakta területen élek, és itt is volt lehetőség általánosban választani, hogy milyen mértékben kívánunk németet tanulni. A kulcsszó a választani. Tehát a lehetőség adva volt, de nem volt kötelező. Ha ezt a cigány kultúra dolgot egy szakkör szinten bevezetik akkor áldásom rája, ártani biztos nem árt.
2013. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Józsi 2 lett a dolgozat!

Há1 mi az ,hogy kettű???

2013. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2013. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!